Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-вероятно това са т.н. "кронове" които на кръгъл час правят разни задачи... Примерно индексират, разнасят точки... т.н. Щом се забелязва ще трябва да се мисли за смяна на сървъра с по "як"...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за пояснението

  • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Най-вероятно това са т.н. "кронове" които на кръгъл час правят разни задачи... Примерно индексират, разнасят точки... т.н. Щом се забелязва ще трябва да се мисли за смяна на сървъра с по "як"...
    Преди време бях предложил на Владо безвъзмездно няколко ентърпрайз сървъра за клъстър и отделен сторидж барабар с дисковете и т.н. беше ми отказано, нямало нужда...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • И вероятно е бил прав. Безвъзмездно значи без пари, без пари значи стари, стари значи без какъвто и да е съпорт, без съпорт значи, че ако нещо се счупи няма от къде да намери и чаркове за тях. Ще му отнеме време да ги вдигне, после да прехвърли и данните върху сториджа и ако след това след месец се счупи нещо .... капут. Или game over или както и да му кажем. Не ме разбирай погрешно. И мен ме дразнят неща, като бавна работа и честа липса на форума, но и аз не бих заложил на остаряла техника.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Адаш, логически разсъждаваш но правиш балкански изводи на база 0 нулева информация, щом е без пари значи е боклук .

        Значи тия сървъри бях ги свалил лично от фирма клатеща милиарден бизнес + всеки един беше изтрит, почистен и набутан на макс с памет, карти и дискове, та един форум няма да изклатят, щом казваш..., освен това бяха все още ПРЕДИ техния EOL, това да не е асус лаптоп, аз казах ентърпрайз, за тях и части и подръжка има навсякъде по света.

        Няма значение всичко е минало, тогава Владо дори не се заинтересува какво предлагам, а и хардуера отдавна не е наличен.

        Здраве да е

      • Жоро Танев
        Жоро Танев коментира
        Редактиране на коментар
        А ми аз съм си балканец! В поста си не си споменал, че машините са в състоянието в което си описал и за това предположих това, което съм написал. Освен това аз също работя във фирма с милиарден бизнес и са ми ясни нещата. Както каза ти ... минала работа. Поздрави!

      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Здраве да има, адаш, няма аз и ти да оправим форума, дори и да поискаме

    • Иззвинете. Нещо леко дразнещо...

      Изглежда, когато изтриете коментар към даден пост преди да е прочетен...Остава вечно известие за непрочетен коментар... Изключително дразнещо... любопитството ми. Човекът е писал на мен, поне ми позволете да видя какво ))) или не ме дразнете постоянно ) )

      Известието изглежда така: "ПОТРЕБИТЕЛ и -1 други отговориха на" WTF, отговориха какво и на какво? )))))))))))))
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Не мисля, че Модератори и Админи имат контрол точно над това, приеми го като форумна "функционалност" а.к.а. бъг

    • Имам абонаменти към някои теми и при нов коментар получавах e-mail известия. Оказва се, че последния получен email от форума е от 22.02. А нови публикации има. Гледах настройки, пробвах да махна абонамент от тема и пак да се абонирам, проверих и в спам... нямам идея вече, да не е проблем във форума?

      Коментар


      • Отново започнаха с "разрешенията" Искат разрешение за личните данни. Да разбирам ли, че досега са ги използвали без разрешение?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Отивам на някой подфорум например Купувам-Продавам и като цъкна на бутона Абонамент ми излиза:


          Абонамент
          • Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница



          Коментар


          • Поради каква причина не мога да пиша в тази тема? https://offroad-bulgaria.com/forum/%...BE%D0%B2%D0%B5
            Просто полето за писане липсва.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • Стоян Боюков-Sariones
              Стоян Боюков-Sariones коментира
              Редактиране на коментар
              Всички теми от страницата са така! Защо нямам идея.

            • kameno karp
              kameno karp коментира
              Редактиране на коментар
              Не са всички. В темата за Амсойл си пиша.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              не са си платили абонамента най-вероятно

          • Интересно, отварям всичко друго, без тема в Поздравления и честитки...This page isn’t working

            ...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • Марто , вече се отваря ...
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • бат'Марто
                бат'Марто коментира
                Редактиране на коментар
                Явно проблема е в моя телевизор,при мен се не отваря...

            • Днес и аз не можах да го отворя ....сега вечерта се оправи.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • Здравейте, при мен от обяд насам вече не получавам известие за нови постове в тема за която съм абониран.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • Пробвах да напиша нещо, ма к?+"ец - опитай след 13 секунди. После - пак така. А да видим това ще излезе ли...


                  Я, излезе. два пъти след енти опит.

                  Коментар


                  • Пробвах да напиша нещо, ма к?+"ец - опитай след 13 секунди. После - пак така. А да видим това ще излезе ли...

                    Не ще, или съм в банята без предупреждение, или ФорумЪт се къпе

                    Коментар


                    • Хм, излезе два пъти. Коментар към пост ми стои в профила, като отида на коментара - нъц коментар.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X