Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не мога да вляза в темата : Зимни утринни неволи - OFFRoad-Bulgaria.com (offroad-bulgaria.com)
    Има ли я, изтрита ли е, преместена ли е?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      По някаква причина беше изтрита. За момента съм я възстановил

  • Момци, престанете с тези коментари, няма да ги махнем защото хората си ги харесват и ги ползват. Дайте да забраним и алкохола и цигарите и силната музика и колите и джиповете и всичко защото за всяко нещо на този свят има хора които го искат и хора, които не го искат. Доводите за премахване на коментарите ги чухме 1000 пъти и освен ако няма нещо ново по въпроса, темата е изчерпана.

    Коментар


    • Ето и лесен начин да се види хронологията в тема без значение дали е написан коментар или мнение използвайки функцията "АКТИВНОСТ".


      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:activity.png Прегледи:0 Размер:255.0 КБ ID:6697928




      Дори има настройка, чрез която темите могат да се отварят винаги в този режим:


      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:settings.png Прегледи:0 Размер:225.1 КБ ID:6697929

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:settings_detail.png
Прегледи:554
Размер:7.6 КБ
ID:6697934

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Другото не знам, ама като видях 102 известия настръхнах...
        Баси мамата, при мен обикновено са 10-15 и едва смогвам да ги прегледам, ти как се оправяш със 100...

    • Възможно ли е коментарите да се ограничат по време. Примерно до 48 часа от публикуване на първоначалното мнение?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • bojitch
        bojitch коментира
        Редактиране на коментар
        Не е удачно. По-добре някой и друг час от поста, който коментират. Както възможността да коригираш пост.

      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Платформата няма такава функционалност, поне засега.

    • Функцията за новите мнения ми е ясна, но как да виждам само новите коментари? Трябва да препрочзитам цялата тема на ново ли? В някои случаи ме връща на първия нов коментар и от там насетне трябва да гадая кога и къде е дописван коментар! Няма известие на отговор с коментар на мой коментар! Това, че на форумната администрация така и е по-лесно не ми улеснява следенето на форума!

      Коментар


      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Виж два поста нагоре, кое не разбра. Нови мнения и нови коментари с хронология в списъчен вид

      • stankos
        stankos коментира
        Редактиране на коментар
        И бозата се пресече ! Хронология без никаква смислова връзка! За 5 минути ме заболя главата и сега требва да легна да си почивам! Преглеждането на Форумът вместо удоволствие натоварва! Явно ще продължа да пропускам някои от новите коментари, ама майната му!

    • Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Функцията за новите мнения ми е ясна, но как да виждам само новите коментари? Трябва да препрочзитам цялата тема на ново ли? В някои случаи ме връща на първия нов коментар и от там насетне трябва да гадая кога и къде е дописван коментар! Няма известие на отговор с коментар на мой коментар! Това, че на форумната администрация така и е по-лесно не ми улеснява следенето на форума!
      Игнорирай коментарите - не пиши такива и не им отговаряй. Колкото повече потребители го направят, толкова по-бързо нещата ще се наредят по съвсем естествен начин.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Интересно как за всеки "естественото" е различно - неговото си

    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

      Игнорирай коментарите - не пиши такива и не им отговаряй. Колкото повече потребители го направят, толкова по-бързо нещата ще се наредят по съвсем естествен начин.
      Ами така и правя, но се случва друг участник да е написал коментар почти напълно съвпадащ с моя пост, а това си е излишно разхищение на ресурс!

      Коментар


      • Само да питам!

        Защо при работа с "известия" зареждането се бави?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • бат'Марто
          бат'Марто коментира
          Редактиране на коментар
          и при мен ,,бози"...

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          И при мен, явно си е общ проблем.
          Аз преглеждам форума 90% през известията и 20% през "какво ново". Бавенето дразни, ама...

        • sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Натоварен е форума.

      • Бутончето за отваряне на падащото меню с коментари, когато са повече от два, или три. Ту "хваща" ту не, опитано от три телефона.
        Емотиконка неможе да се изтрие само със задна стрелка, трябва да я маркираш и тогава да изтриеш.
        И пак да попитам бутончето за отиване на последно непрочетено може ли да се уголеми мъъъничко, примерно двойно.

        Коментар


        • Много хора мрънкат за коментарите, но аз ще ги похваля. Трябваше да отговарям на няколко човека за различни неща - много по-прегледно и лесно е с коментарите. Ако е нещо, касаещо цялото развитие на темата, е ясно - по стария начин с цитат... Ся, че зор да видиш всички нови коментари - зор, ама щом са в коментари, значи не е особено важно.

          Коментар


          • stankos
            stankos коментира
            Редактиране на коментар
            В съюза на писателите читателите да го ду*ат!

        • Само при мен ли не работи търсачката ?
          Пиша “ Селския хляб на Ердинч” - няма намерени резултати .
          Пиша същото в гугола, излиза ми темата от форума.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • Ясен
            Ясен коментира
            Редактиране на коментар
            Ти обЯсня как се търси във Форума:

            Гугъл има команда site:

            Пишеш така: siteffroad-bulgaria.com "търся адвокат" "Иван Недокланов"

            https://www.google.com/search?q=site...D0%B0%D1%82%22

            и получаваш каквото получаваш.

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря !
            Изчервеното човече, задължително ли е

          • Ясен
            Ясен коментира
            Редактиране на коментар
            Да му го таковам и на мотиконите.

            Все едно, за който не е разбрал - клика на линка горе и ще види как се прави.

        • Не.
          0123456789

          Коментар


          • Някъде не виждам темата, от мен ли е и как се оправя Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_913365.jpg
Прегледи:279
Размер:142.5 КБ
ID:6720099
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • И аз го питах това, и казаха, че било бъг на софтуера.

              Удобно оправдание
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От преди малко постоянно ми излиза тая гадост да разреша рекламите . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210321_194242_379.jpg
Прегледи:235
Размер:333.3 КБ
ID:6722892
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • gabocvet
                  gabocvet коментира
                  Редактиране на коментар
                  Как се отърва?

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  От два дена само изчезна .

                • gabocvet
                  gabocvet коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ясно, не се пипа нищо!

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X