Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мдааа, и при мен пробихте блокера.
    Вече имам реклами, а за разкош вече и отдясно имам колонка за офнюз или каквото е там. Преди имаше бутон за свиване, сега го няма. И нормалната страница на форума се сви с 1/4.
    Гадничко си е, дано да е страничен ефект, и скоро да го оправите.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Какви пробиви, това да не е на Божич пецето
      Вероятно ще трябва малко да си пренастроите адблокера.
      Между другото сайт админите хич не ги обичат тия работи така, че не очаквайте голямо съчувствие от тях

      При мен нямаше и няма проблем с ябълката.
      Всичко си е нормално.
      Утре ще видя на компотера как изглежда.
      Враг усраине

      Коментар


      • Е какво да му пренастроя? Моя има само копче вкл-изкл(образно казано)
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-12-02-22-47-57-778_com.hsv.freeadblockerbrowser.png
Прегледи:244
Размер:127.5 КБ
ID:6679007
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • Аз ползвам Adblock Plus.
          Там има заПчатка с настройки, филтри и така нататък.
          И някак не е коректно да обяснавам как да блеклистнеш Offnews и add сървъра му.

          Между другото при мен няма никакъв импакт решаването на проблема.
          Освен, че изчезнаха полетата с блокирани реклами между всеки 2 мнения!
          Те по принцип не трябва да излизат толкова агресивно и явно това са оправили.
          Враг усраине

          Коментар


          • Всъщност адблокера си работи напълно нормално с изключение само и единствено на тоя форум! Та явно тук някой целенасочено се е постарал да цъфнат всички тия реклами. Както писа Еспер, не очаквам съчувствие от управата. Та за това молбата ми е към потребителите. Ако някой знае как да разкарам тъпите реклами, моля да сподели. Може и на ЛС. Благодаря предварително.
            За тия говоря.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-12-03-09-21-07-663_com.hsv.freeadblockerbrowser.png
Прегледи:224
Размер:399.6 КБ
ID:6679123
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • И при мен рекламите продължават да си стоят. Отварям форума с Огнената лисица
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                И при мен рекламите продължават да си стоят. Отварям форума с Огнената лисица
                Като виждате, че адблокерите ви се дънят не разбирам защо не преминете на нещо, което явно работи?!?


                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:abp.JPG Прегледи:0 Размер:183.9 КБ ID:6679170

                За тест отворих същата тази страница през Chrome, който ползвам само за служебни цели.
                В него преброих 4 банера, което сравнено с вечера, когато бяха м/у всяко мнение си е направо приемливо!

                Аз съм си намерил решението с лисунгер + AdblockPlus.
                Отметки, история, плъгини и настройките им - всичко се синхронизира атоматично между платформите с които работа (Лайнукс/Джам).
                И пароли синква ама чак толкова доверие си нямаме
                Всеки е свободен да експериментира но аз нещо, което работи не го чЕпкам
                Враг усраине

                Коментар


                • s_s1
                  s_s1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Сега за първи път се заглеждам и видях, че има инсталиран Адблок и Ублок ориджин. Само, че аз не съм ги инсталирал и менажирал.

                • Esper
                  Esper коментира
                  Редактиране на коментар
                  Така звучиш баш като майка ми като сбози хемороида и го намеря с инсталирани 1500 г0вн@:

                  "Ама аз нищо не съм инсталирала, то само..."

                  Тя иначе само си цъка у фейс буклука, нищо друго

                • s_s1
                  s_s1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Мдаааа... имам и Дисконект. Изтеглял съм само Мозила, явно тези притурки вървят в нейния комплект.
                  Не цъкам безразборно и винаги отказвам разрешение да се изпълни някое екзе, което аз не съм го повикал.

              • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение

                Като виждате, че адблокерите ви се дънят не разбирам защо не преминете на нещо, което явно работи?!?


                Натиснете снимката за да я уголемите Име:abp.JPG Прегледи:0 Размер:183.9 КБ ID:6679170

                За тест отворих същата тази страница през Chrome, който ползвам само за служебни цели.
                В него преброих 4 банера, което сравнено с вечера, когато бяха м/у всяко мнение си е направо приемливо!

                Аз съм си намерил решението с лисунгер + AdblockPlus.
                Отметки, история, плъгини и настройките им - всичко се синхронизира атоматично между платформите с които работа (Лайнукс/Джам).
                И пароли синква ама чак толкова доверие си нямаме
                Всеки е свободен да експериментира но аз нещо, което работи не го чЕпкам
                Влизам само от телефон и работи точно толкова колкото и моя адблокер. В тоя форум не блокира рекламите!
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                  ...В тоя форум не блокира рекламите!
                  Не знам какво да кажа ПАК освен да смените рекламоблокерите!


                  Враг усраине

                  Коментар


                  • Пет смених, като почнах с AdblockPlus. Ами нищо.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • p-pleven
                      p-pleven коментира
                      Редактиране на коментар
                      На Адблок Плюс ползвай функцията "Блокирай елемент" и посочваш кое да ти скрива. Сутринта го направих по тоя начин и е ОК.
                      Картинка искаш ли?

                    • BatGeorgeone
                      BatGeorgeone коментира
                      Редактиране на коментар
                      А настрои ли адблокерите, защото те вече ДОПУСКАТ някакво количество реклами, наричат ги неинвазивни/добри или как ли не, има начин да се настрои да блокира всичко.

                    • p-pleven
                      p-pleven коментира
                      Редактиране на коментар
                      + това

                      1234578

                  • Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                    Мисля, че го оправихме.
                    Ако все още ви се появява, дайте рефреш. Дръжте бутона ctrl и с мишката кръглата стрелка до адрес-бара горе вляво.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.jpg
Прегледи:149
Размер:326.8 КБ
ID:6679278
                    Само си мисллите...

                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Само си мисллите...
                      Колко такива реда с банери виждаш на текущата страница?
                      Вчера бяха между ВСЕКИ пост.
                      Сега е нормално.
                      Вечера - не.

                      Изобщо добре е да изходим от позицията, че без реклами... Не може.
                      Не това трябваше да поправят а количеството!
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • Аз на текущата страница виждам един ред банери, НО до вчера до някое време НЕ виждах НИТО един ред. Пак повтарям. Реклами виждам само и единствено в този форум.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          И аз

                          Изтърка ми се пръста да дърпам страници

                        • Veni1
                          Veni1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не само ти.

                          Прочее, защо Йончев не си намери някой мъъъничко по-компетентен администратор, който да не се учи на занаят върху тая платформа?

                          Йончев - защо?

                          Тия експерименти дразнят, много дразнят, жестоко дразнят, дразнят до ниво човек да псува, да псува, пък да махне с ръка.....заради един некадърник..
                          Прочее, защо е един?

                          Йончев - направи нещо, защото ако не направиш верната стъпка, форумното общество ще я направи - в разни и други посоки..

                      • Вени, струва ми се, че си в грешка. По-скоро администратора е доста кадърен. Успя да ни набута реклами, които до сега успешно блокирахме!!!
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Аз си имам списък с дразнещи реклами - от тях нищо не купувам

                        • Veni1
                          Veni1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          По принцип, много малко са нещата, които купувам от реклами.
                          Освен, ако рекламите са от специализиран сайт...
                          Освен, ако рекламите са на нещо, което мноооооого ми трябва..
                          Освен, ако никога не съм намерил точно това, което ми трябва--
                          Освен, ако съм намерил това, което ми трябва, и се съмнявам, че цената му е тая, която е обявена..
                          Освен, ако съм в категорията "болен на легло.."
                          Освен ---- освен всичко гореописано, и всички останали случаи.....

                          МРАЗЯ РЕКЛАМИТЕ!!!

                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Вени, не е до това дали ти или аз ще си купим нещо от рекламите. И на мен някои рекйлами ми действат обратно-ако ме раздразни-никога не купувам продукта им. Откак Ариана използваха мангалка-чалгаджийка за реклама-от тогава не им купувам бирата...
                          Обаче щом рекламодателите виждат, че рекламите им се виждат-това повишава цената на рекламата, и им развързва кесиите.
                          Ясно е защо го правят Йончев и екипа му, та не роптая много. Ама рекламите дразнят де...

                      • Добре ве... Писна ми да дращя едно и също!
                        Турете в БЛЕКЛИСТ целият офнюс, нещо което съм направил от месеци!
                        Така ще и имате сиви полета както в моите скриншоти!
                        С останалият тип тъпи реклами адблокера се справя сам.

                        П.С: Утре ще туря скриншот от къде съм го направил.
                        Един път. Как на мен ми стига и работи???
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • kameno karp
                          kameno karp коментира
                          Редактиране на коментар
                          Вече нямам реклами, нямам празни полета. Съвсем нормално изглеждащ сайт.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X