Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това е нов фючър - след последния ъпдейт. Полето за писане на мнение се е качинло нагоре, някъде около бабината си, и закрива част от мненията. Няма известен начин да се премести където трябва.
    Една от темите в които може да бъде наблюдаван тоя ефект е тая на доктора, за преминаване от мнонофазно към трифазно захранване.
    Има и други болежки след ъпдейта, но не виждам слисъл да ги описвам.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар



    • Ето го. Сега смених тъмната тема със стандартната и вече мога да превъртам страниците. Та явно бъга е в тъмната тема. Дали някой ще я оправи?​​​​​​
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-02-15-10-11-36-208_com.android.chrome.png
Прегледи:258
Размер:76.8 КБ
ID:6560729
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Това е нов фючър - .
        Ъ?!? Фючър (future) = бъдеще Ама май става въпрос за друга думичка

        В стандартната тема не виждам ни нов фючър, ни нов фичър

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200215-104500.jpg
Прегледи:279
Размер:89.6 КБ
ID:6560732

        Полето за писане на отговор си е отдолу. Отгоре има само бутон за отговор, при цъкане на който те сваля в съответното поле.



        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Не съм бъг стпорт, и нямам намерение да изследвам как работят различните теми на форума.
          Аз използвам тъмния "кожляк". Ето какво се вижда в гореописаната тема.

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:ofr.jpg Прегледи:0 Размер:44.5 КБ ID:6560757
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            ...
            Аз използвам тъмния "кожляк". Ето какво се вижда в гореописаната тема.
            Изглежда като да е проблем с определен браузър .
            При мен на Андроид 7 и Хром версия 80.0.3987.99 няма такова нещо

            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20200215-130856.jpg Прегледи:4 Размер:80.1 КБ ID:6560785

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200215-131957.jpg
Прегледи:285
Размер:99.9 КБ
ID:6560788
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 15-02-20, 12:22.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • Пуснах стандартната тема и ужас. От всякъде е бъкана с реклами. В тъмната кьорава реклама няма. Оправяйте тъмната, че с другата е страшно.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                ... В тъмната кьорава реклама няма.
                Това, дето казвате за сиво петно, като нищо може да е някоя реклама, която не се визуализира, но закрива съдържанието.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Не е реклама бре. Виж текста ограден в жълто, на скрийншота който съм прикачил. Ако разтегна прозореца за писане на мнение, ще скрие още от мненията.
                  Парадоксът е, че се появява само в някой теми. Не съм хванал закономерност. В цитираната тема всеки път е така.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Не е реклама бре. Виж текста ограден в жълто, на скрийншота който съм прикачил. ..
                    Коментарът ми за рекламата касае другото оплакване.

                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • При мен всичко си е ок, на компа, светлата тема, с включен адблокер, хром, win 7, през смартфона, Note 8 с андроид, Интернет Браузър на андроида, мобилната си версия, също с активен адблокер, никакви проблеми, никъде, върви си гладко и точно без аномалии, редовно влизам всеки ден по минимум 10 пъти към форума, без да съм логнат освен ако тръгна да пиша както сега.

                      Коментар


                      • Май ме уведомява за изтрита тема.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:249
Размер:58.6 КБ
ID:6560873

                        Коментар


                        • Нещо бара се е счупил, под хром и опера само излиза надпис зареждам и до там не ми позволява да нищо в там.
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • gabocvet
                            gabocvet коментира
                            Редактиране на коментар
                            Не ще бе бате Сашо само зареждам и до там. Нито ми дава да пиша нито нищо! Едно наздраве не може да каже човек като хората! С други теми ядове нямам.

                          • aldr
                            aldr коментира
                            Редактиране на коментар
                            При мен е нормално ...

                          • gabocvet
                            gabocvet коментира
                            Редактиране на коментар
                            Тръгна не знам какво беше!

                        • Форума,хептен се сбърка.Не можеш да пишеш,не можеш да видиш последната страница,не можеш да си видиш коментарите?????Тук не съм писал и немах такова намерение,ама нещо много се проточи тоя преход.И от хубаво,отива към лошо.Стегайте се.

















                          Коментар


                          • Не мога да кача картинка, от външен URL, с активирана отметка да запази локално копие у форума тука. Като пусна картинка от външен хост става винаги. Вече 2-3 пъти от различни хостове.
                            И на Владо СуперУаза ника сутрин е сив, вечер е син. Не, че ме бърка, ама чудом се чудя поради каква причина.

                            Коментар


                            • Не знам дали тук е мястото, щото за пръв път влизам, но и не намирам по-подходящо място.

                              На доста постове се опитвам да сложа по един вдигнат палец, но докато се опитвам, обикновено се сменя с обърнат надолу, и вместо "харесвам", става точно обратното.

                              Как всъщност се сменя опцията "харесвам" и "не харесвам", и какво трябва да направя за да отбележа желаното от мен ?
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • Ивайло Александров
                                Ивайло Александров коментира
                                Редактиране на коментар
                                И при мен е така! Пробвах върху твоето мнение вдигнат палец, а се получи "не харесвам"!

                              • gabocvet
                                gabocvet коментира
                                Редактиране на коментар
                                Като сложиш палеца за харесване веднага ти излиза другата опция не харесвам. С други думи ти си го харесал и можеш да го промениш на не харесвам.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X