Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново 20 - "504 Gateway Time-out"

    Коментар


    • От този форум,ако не съумееш да изкарваш пари,значи собствениците са будали
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Представи си, че този форум го поддържат заради идеята, а не да печелят от него.

      • kalinntv
        kalinntv коментира
        Редактиране на коментар
        Много неща си представям.....

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        И аз си представям много неща, но това немога.

    • Отново в Уведомления ми се появи пост на колега, когото не познавам. И отново като се опитам да го изтрия ми казва, че не съм оторизиран. Предното беше преди около 2-3 седмици, стоя 2-3 дена и после някак изчезна от само себе си, сега чакам същото да се случи и с това.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • zippel
        zippel коментира
        Редактиране на коментар
        P.S. Уведомленията вее са две. Второто отпреди 5 минути. Пост в някаква тема от колега, когото не познавам. А в началото на този пост (№1009) неотменно стои числото 11. Струва ми се, че вече стана дума за него в предните публикации.

      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Моля дай картинка на екрана. С такова обяснение нищо не можем да разберем и направим. Трябват конкретни данни.

      • zippel
        zippel коментира
        Редактиране на коментар
        В момента и двата проблема са изчезнали. Ако пак се появят ще направя скрийншотове.

    • Нещо май пак не разбрахте! Тази тема не е за финансиране на форума, не е и за кой какви бабини съвети ще даде, защото е станал с гъза на горе и си мили, че е много интересен като каже, че никой от нищо не разбира и не иска да плаща.

      Тези гениални постове си ги оставете за ФЕЙСА където мама ще ви го лайкне - тук само се излагате!!

      Коментар


      • ak101
        ak101 коментира
        Редактиране на коментар
        Най-малкото е неъвзпитано да се споменават роднини.

    • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Нещо май пак не разбрахте! Тази тема не е за финансиране на форума, не е и за кой какви бабини съвети ще даде, защото е станал с гъза на горе и си мили, че е много интересен като каже, че никой от нищо не разбира и не иска да плаща.

      Тези гениални постове си ги оставете за ФЕЙСА където мама ще ви го лайкне - тук само се излагате!!
      ...а tapatalk кога?
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Май ще заложим на мобилното приложение на vBulletin. Тествам го от извесно време и работи добре. Тапатолка сервира техни реклама, което е меко казано тъпо.

      • kalinntv
        kalinntv коментира
        Редактиране на коментар
        ......ми дай и ние да го тестваме

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        И мен тапаталка ме дразни. Бях го инсталирал преди време на телефона, но бързо го затрих и сега колкото и да е тегаво отварям форума през браузъра.
        Така, че ако има друго по ненатрапващо се приложение ще ми е от полза.

    • Първоначално публикуван от ivied
      Като се опитах да отворя темата за "Всесезонните гуми" ми се появи съобщение:
      "Съжаляваме, Вие не сте оторизиран да виждате тази страница!
      Тази грешка се получава най-често когато се опитвате да отворите изтрита публикация или коментар."
      Кое по-точно си се опитал да отвориш в темата? Таман 3 изтрити публикации от 21.01 има в нея. При цъкане на линк към някоя от тях ще получиш точно това съобщение, както е пояснено в последното изречение.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


    • Защо не се не се виждат новите публикации след 20.00 снощи?
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • motor_men
        motor_men коментира
        Редактиране на коментар
        И при мен е така.

    • Аз, като един от малкото сигурно потребители, неизпозващи програми за блокиране на реклами, да споделя един малък проблем.
      Ползвам форума през телефона, и между лентата горе, където е падащото меню с "какво ново", и списъка с темите(доста по-надолу на страницата) ми излизат рекламни банери. До тук нищо лошо, и поне докато банерите са сравнително тесни, т.е. не по цялата широчина на страницата, няма проблем. Обаче когато са на цялата широчина, бутона "какво ново" се пада върху част от банера, и няма как да се работи с него. Уж е върху банера, но при натискането му, ми се отваря сайта към който води банера. Отначало си мислех, че нещо случайно, или аз не целя бутона, обаче взе да се повтаря доста често, и видях, че грешката не е в мен. Обикновенно презареждам страницата, докато банера се смени с такъв който не пречи. Но все пак си е неудобно.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Не, че нещо, ама да питам-защо не ползваш блокери?
        За мен това е едно от смислените неща в света на компютрите. И сайтове които искат да си махна блокера, та да си показват рекламите-директно ги отсвирвам. Ай сиктир, сайтове с подобно съдържание в нета има хиляди, за къв чеп да се нервя от рекламите ви?
        Да, знам,ч е за сайтовете е важно-от там идват парите, но пък за мен е по-важно душевното ми спокойствие.
        Та-ай сиктир на рекламите, поне докогато може.

      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Много просто, щото не съм толко в час, и за да го направя на телефона, ще трябва да проуча как става(ако нали въобще). А баш за това ме мързи повече, отколкото ми пречат рекламите.
        Пък и честно казано, чат-пат има и по нещо интересно из рекламите. При мен банерите са реклами на немски сайтове, най-често ми пускат от ибей, разни трудови борси, и мобиле.де. Сравнително интелигентно са направени, и директно ми показват неща из тях, от които съм се интересувал напоследък. Примерно банера от мобиле.де, ми показва директно обяви на коли, по критерии които съм търсил напоследък, в момента това са основно Тойоти Ленд Круйзър, преди 2000г. Не че ще купувам, ама...
        Същото и от сайтовете за работа, показват ми обяви в моята област, пак не че съм се засилил да сменявам работата, но пък никога не се знае...
        Та като цяло не ми пречат. Поне тия във Форума де.

        ПП: От всичкото банер, някога си купих едни обувки по интернет(принципно грешно нещо баш за купуване на обувки). И да, оказаха се скапани, не ги нося, ама нали съм българин, пени се, не пени се, ще го...ъъъ, ще си ги подържа в резерв
        Последно редактирано от cecoa1; 10-02-20, 20:25.

    • Нещо става с аватарите в страницата "" какво ново"!
      Съжалявам, че не зная как да направя снимка на екрана, ама е голямо мазало.

      Коментар


      • И аз за това отворих темата, да пиша по тоя въпрос. Форума пак се ошашави нещо.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-02-10-15-04-11-546_com.android.chrome.png
Прегледи:248
Размер:109.6 КБ
ID:6558524
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • Няма индикация за нови мнения във форума - сьбиждам се,рефреш и всичко прочетено......бе нали Понеделник,тия не бачкат,климат по форума,как пък един нищо не написа.......а то форума се бъгнал.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Аз пък сега съм свил аватара на Гагич? Ама не съм аз!!!!

            Коментар


            • Глупости - с аватара на ivied си. там ЕAT еди кво си беше..

              Коментар


              • Не знам дали Бенцбоса пише за същото, но като отворя форума от днес по обед или малко от по-рано насам, последните мнения са все от вчера. Даже и моето име се кипри като последно на тема дето някой съвсем резонно е забърсал всички глупости, включително и моите. В същото време като цъкна какво ново или направо отида на темата, нещата не са така. Споделям само, не ми пречи.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  ...В същото време като цъкна какво ново или направо отида на темата, нещата не са така. Споделям само, не ми пречи.
                  Това е "елемент на изненада". Прави форумЪт по-неочакван, вълнуващ и интересен.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X