Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Благодаря за отговора на Ник Николов, чух го по радиото. Дано за утре все пак се намери някой с мотор, че е доста прав за катеренето нагоре с колелата.

    Коментар


    • #62
      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Колеги, обади се Владо, имат спешна нужда от поне една 4х4 машина. Успели са да качат няколко машини горе, но е супер спешно да се закара храна и вода на хората там. Моля който може да се координира с Владо...
      Допълвам: Ако се намери свободен притежател на джип, нека отиде в кметството на село Бистрица и да каже, че е от форума - там има хора, които чакат.

      Коментар


      • #63
        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Току що говорих с Deerhunter (Иван)! Скакалеца (джипа му) е пръснал водно съидинение на радиатора! Очаква помощ от колега ( не можах да разбера името на колегата)! Илийката ( Gmax ) е с него, намират се над зоната на пожара! Някой да държи връзка с тях за всеки случай и ако е нужно да се достави необходимия маркуч и скоби ( при евентуален неуспех с този който чакат), за да могат да се изтеглят от зоната по светло!

        Коментар


        • #64
          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Току що се чух със Стефан - има спешна нужда от това два джипа да тръгнат към района на бедствието. Предполагам, че е свързано с това, което е написал Марто отгоре - каза, че имало повредени джипове, които не можели повече да помагат.

          Коментар


          • #65
            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Браво на всички вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Много сте добри!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • #66
              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Може ли да дадете тлф за връзка с Владо или Ник Николов?
              Последно редактирано от nadiator; 02-07-12, 15:20.
              "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
              LZ1NWW
              B(+)

              Коментар


              • #67
                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Първоначално публикуван от nadiator Преглед на мнение
                Може ли да дадете тлф за връзка с Владо или Ник Николов? Аз мога да тръгна към Бистрица след около час с 4х4 Витара къса база.
                0896 780 333, 0896 780 322 - г-н Николов.

                Коментар


                • #68
                  От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Благодаря, тъкмо говорих с него и каза, че нямало нужда. Така че сме в режим на standby.
                  "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
                  LZ1NWW
                  B(+)

                  Коментар


                  • #69
                    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Токущо имаше включване и от Владимир Йончев по Офроуд Радио, каза че за днес няма нужда от нищо повече, те също ще слизат след малко. Утре отново ще има сборен пункт 5.30 в Кметството като той каза, че не е нужно да се ходи толкова рано, но в 7 всички желаещи трябва да са там.
                    '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                    Коментар


                    • #70
                      Моля спешно някой да дойде до Икеа. Трябва да се купи едно водно съединение от Горубляне и да се закара до Железница. Там ще го чака човек, който ще го занесе до горе.
                      В планината има закъсала джипка и трябва да се прибере. Това трябваше аз да го свърша, но за съжаление имам проблем и няма да мога.
                      Който може нека ми се обади, няма значение с какво превозно средство е
                      08** ****** Пепи
                      Последно редактирано от Peppy; 02-07-12, 18:45.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #71
                        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Здравейте,
                        сега се чух с Пепи, намерил е човек да занесе съединението, така че отбой!
                        KIA Sportage 2000 DOHC 16 v

                        Коментар


                        • #72
                          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Здравейте приятели, пуснал съм си отпуск за утре, имам DH колело. Имам готовност да се включа с колелото, ако е необходимо и има организация за това. Очаквам тук и по радиото повече инфо за колелата. Иначе при всички положения съм утре сутринта на центъра.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Първоначално публикуван от Simeon Zlatkov Преглед на мнение
                            Здравейте приятели, пуснал съм си отпуск за утре, имам DH колело. Имам готовност да се включа с колелото, ако е необходимо и има организация за това. Очаквам тук и по радиото повече инфо за колелата. Иначе при всички положения съм утре сутринта на центъра.
                            Извинявай, че ти попарвам желанието ама с колело за спускане няма какво да правиш там терена е такъв, че да кажем до академика си ок с много сила да се покатериш, но само с колело за крос кънтри, а от там... не знам. Аз че чудя как сте успели с джипките да стигнете до мястото е ГОЛЕМИ СТЕ, браво. Не го виждах освен с коне и магарета или от въздуха. На вас трябва да се дават държавните награди, а не на разни посланици и т.н.
                            БРАВО НА ВСИЧКИ УЧАСТВАЛИ!!!
                            Лопата - друг солдата!!!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              колеги аз съм с пикап не е вдиган но ако има нужда мода да сваля хора от горе поне 10 човека мога да събера. ако има нужда 0879503154

                              Коментар


                              • #75
                                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Има ли нужда от още доброволци за утре сутринта,които нямат 4х4 машина?Мога да стигна с кола до бистрица и после с колело или пеша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X