Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
    Абе само аз ли имам балкон към Витоша? Двете долни точки зеха да светят по - слабо, тая отгоре, обаче гори жестоко... Набъбна и се увеличи, няколко пъти. [ATTACH=CONFIG]467782[/ATTACH]
    На мен ми е зад баира и все едно нищо не гори, като изключим здравата смрад на изгоряло.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #32
      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Две пресни, доколкото умея да снимам. Пушека таман натисна на долу. Вижте как свети в него. Това е много голям огън... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070740.jpg
Прегледи:1
Размер:34.3 КБ
ID:5387509Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070741.jpg
Прегледи:1
Размер:37.0 КБ
ID:5387510

      Коментар


      • #33
        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Не знам дали има нужда от хора без джипове и без кой знае каква подготовка, но утре като отидете - пишете дали да идваме. За физическа форма - ок, но дали ще има с какво да помогнем!? Все пак не е митинг и едва ли е нужно да демонстрираме масовост, но ако наистина се налага - ще се съберем. Важно е накой да има идея как да се справи с това чудо.
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • #34
          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Ако е от помощ мога да се включа със стандартен пикап,китайски.На разположение съм непрекъснато.

          Коментар


          • #35
            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Радиостанций !Кой колкото има !
            Лудак

            Коментар


            • #36
              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Това се вижда от Цариградски комплекс:

              Огънят се разраства много бързо. Отне ми около 15 минути да се върна до вкъщи за фотоапарата. Разликата беше видима дори от тук.
              Прикачени файлове
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #37
                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Сега слизам от горе, носихме храна на едни закъсали пожарникари.
                По пътя от Железница към хижата има машини, опитват се да изравнят тежките участъци от пътя.
                Пътя който е от брезовата горичка с бесетката между бистрица и железница е много трудно проходим.
                Пътят от Железница покрай реката нагоре е доста по-добър, щом и моят паркетник изгази, можете да си правите изводи. Почти навсякъде е сухо, няма калища.
                От Алеко да се спуснете също е непрепоръчително, целият пушек отива нататък.
                До колкото схванах картинката - нощес и утре основно ще се мъчат да проправят проходим път от пожарните, и вероятно за това ще им трябват доброволци с моторни триони.
                Успех на всички, които ще ходят утре, дано съм ви бил от полза с инфото!

                Пп:
                Не се втурвайте от сега, полицията пази почти всички подстъпи и връща цивилните.
                Утре сутринта сигурно ще пускат вече.

                Коментар


                • #38
                  От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Първоначално публикуван от DarkWolf Преглед на мнение
                  Пътя който е от брезовата горичка с бесетката между бистрица и железница е много трудно проходим.
                  Какво имаш предвид под много трудно проходим? Подготвени джипове и АТВ-та ще могат ли да преминат? По този път се стига по-близо до мястото на пожара, от колкото през х. Академика.

                  Първоначално публикуван от DarkWolf Преглед на мнение
                  Утре сутринта сигурно ще пускат вече.
                  И сутринта и по-късно няма да пускат свободно да се ходи натам, а ще бъде организирано превозването и достигането на доброволците до мястото.

                  Не забравяйте да сте добре облечени, обути в здрави обувки с дебели подметки и подготвени, иначе в противен случай повече ще пречите, отколкото да сте в помощ.
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #39
                    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                    Какво имаш предвид под много трудно проходим? Подготвени джипове и АТВ-та ще могат ли да преминат? По този път се стига по-близо до мястото на пожара, от колкото през х. Академика.
                    Не, не говоря за моя паркетник.
                    Дифендъра на гражданска защита и нивичките на горските са се били зорили там яко. Не съм го видял с очите си, така казаха шофьорите на колите, които бяха минали от там. "Едвам минахме".
                    Не съм ги гледал с какви гуми са, но не видях да са "подготвяни". Предполагам, че сериозните машини с подходящи гуми и евентуално блокажи няма да имат техните проблеми. Просто се опитвам да споделя информацията, която имам.
                    А и който е решил да се пробва от там, едва ли ще го спре моето мнение
                    Последно редактирано от DarkWolf; 02-07-12, 02:20.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Вчера се качих дотам, докъде бяха стигнали 2 ниви на горските, 1 дифендър на ГЗ и един черен фрилендър. И по изровения път се минава, а покрай реката се стига безпроблемно. Нагоре в гората не пробвах, но пътят ми се видя доста поизровен в сравнение с минали години.

                      Изненада ме,че ок. 21 нямаше дори патрулка в началото на пътя за х. Академика/Физкултурник/ВИФ в с. Железница, и то при засилено присъствие на органите в с. Бистрица. В 22 вече имаше няколко, бяха докарали и земекопна техника. В района на хижата и на пожара покритието на операторите е проблемно, радиостанциите ще бъдат от голяма полза.

                      Успех и късмет на всички! Имам желание, но днес едва ли ще успея да се включа.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Аз тръгвам.
                        Вероятен час на пристигане в Бистрица 5.50.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #42
                          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          trvat ni ATV-ta i crossovi motori za da se kachat pompite i rezachkite na gorskoto
                          pompite sa okolo 40km

                          Трябват ни АТВ и кросови мотори за да се качат помпите и резачките на горското. Помпите са около 40 кг.
                          One Planet, One Internet!
                          We Are All Connected!

                          Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                          Коментар


                          • #43
                            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Търсим и шофьор за АТВ, с надеждата, че скоро машина ще се намери!
                            www.offnews.bg

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Току що говорих с Владо Йончев по телефона, АТВ ще е много полезно за качване на оборудване.
                              Допълнителна информация ще има и в извънредното включване на радиото в 8 часа.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Има спешна нужда от поне 2 мотора и поне 1 АТВ - който може да идва в кметството в с. Бистрица
                                www.offnews.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X