Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Първоначално публикуван от Jabberwocky Преглед на мнение
    Има ли някаква честота, на която се координираме?
    Колегите от МСС, които координират акциите, знаят честотния план, определен за акциите на МСС. Те ще дават при инструктаж на място основната и резервни честоти (радиолюбителски) за връзка. Обаче, за да предавате на тях, трябва да имате радиолюбителски лиценз и съответен опознавателен знак. Ако нямате, може да слушате само.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
      Отговор на каквито и да било въпроси за утре най-рано към 21ч.
      Ммм. А най-късно?

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Да, ако някой има вече информация ако може да сподели. Аз съм в Бистрица и в момента вече няма пламаци, димът е минимален. Ситуацията изглежда овладяна, но нека не казвам голяма дума. Дано да не се появяват пламаците и всичко да затихне.
        ML 55 AMG.
        УАЗ 469.

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          В бойна готовност съм за утре и аз.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            В бойна готовност съм за утре и аз.
            Хънтър ... ако има списък пиши ме моля те! Утре ще съм над Копривщица да си пускам репитера .. служебно задължение и няма как. След това задължително ще мина през Бистрица. Името и телефона са ми в подписа, ако трябва още нещо звънни един гсм. Благодаря ти!
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Има нужда от джипки сутринта в 7ч. на площада в Бистрица.Ще се транспортират пожарникари до Академика.Мотори няма да върнат.Винаги има нужда от бърза връзка между звената горе,предвид липсата на покритие на станциите.Ако някой с мАтор ходи да мине през кметството са се запише първо и дим да го няма нагоре

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                Хънтър ... ако има списък пиши ме моля те! Утре ще съм над Копривщица да си пускам репитера .. служебно задължение и няма как. След това задължително ще мина през Бистрица. Името и телефона са ми в подписа, ако трябва още нещо звънни един гсм. Благодаря ти!
                Нямай грижи.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Нямай грижи.
                  Благодаря .. мога да кажа ... приятелю!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    От балкона ми се вижда идеално мястото .
                    На моменти се наблюдават малки пламъчета ,даже в момента се застояха..............
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Само да сложа новите дискове, бройте ме и мен след 13.00ч. Тел. е в подписа.. Тъкмо ще ги тествам Тони..
                      Последно редактирано от ahead70; 04-07-12, 22:32.
                      Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                      0878226696; 0876927507

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Здравейте, момчета! Ето това писмо получихме в пощата си:
                        "Kristian Popov
                        • добър вечер

                        • хрумна ми една идея

                        • не знам колко е реална

                        • още не съм бил на Витоша за да видя с очитв си каква е ситуацията

                        • но погледнах една схема на пожара и забелязах че приток на бистришката река минава близо до пожара

                        • и се зачудих няма ли начин да се отбие този приток

                        • и да се насочи към пожара където да се разлее по горящите площи" .
                          Нямам представа дали е възможно и смислено, но вие бихте могли да прецените.

                        "Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение."

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Първоначално публикуван от rymena Преглед на мнение
                          ...
                          Общо взето, така се и гаси, ама малко по-сложно. По реката се правят баражи, в тях се заустват помпи, на помпите се закачат маркучи с дюза и се поливат огньовете с вода според дължината на маркуча и налягането на струята.

                          Горящите площи са със значителен наклон и за никакво разливане на водата не може да става въпрос. Отделно че реката няма чак такъв дебит.

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Общо взето, така се и гаси, ама малко по-сложно. По реката се правят баражи, в тях се заустват помпи, на помпите се закачат маркучи с дюза и се поливат огньовете с вода според дължината на маркуча и налягането на струята.

                            Горящите площи са със значителен наклон и за никакво разливане на водата не може да става въпрос. Отделно че реката няма чак такъв дебит.
                            Мерси, Ясене!
                            "Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение."

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
                              Само да сложа новите дискове, бройте ме и мен след 13.00ч. Тел. е в подписа.. Тъкмо ще ги тествам Тони..
                              Някаква грешна представа за "нещата" се получава ми прави впечатление тези дни.Никой,никого "не брои". Еле па на Луната да се търси нет за да се види кой си е оставил телефонния номер....Малко абсурдно звучи.....и след 13ч се прибирай и отваряй биричка.Има задачки за 7ч СУТРИНТА!....

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                На три диска няма как да ги направя. Както и да е...
                                Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                                0878226696; 0876927507

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X