Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Първоначално публикуван от Жоро Танев
    Владо, аз след 30 минути ще се освободя .. моля те кажи има ли нужда за да тръгна към Бистрица? Джипката ми не е голяма, но по трима човека на курс мога да качвам!
    Сега гледах Хънтъра по телевизията. Стоят и чакат...

    Коментар


    • #47
      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Колеги, добре е тук да пишат само хора, които имат подготовка в гасене на горски пожари, екипировка и оборудване.
      Г-н Йончев спомена в интервюто по БНТ, че има във форума хора, подготвени и тренирали със ГДПБЗН в гасене на пожари.
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #48
        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Когато има възможност, дали може опресняване на информацията, както и някакви нужди за утре евентуално?
        Дали ще има нужда например от работна ръка (аз нямам техника, но мога да помагам ако има нужна)

        Коментар


        • #49
          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Ей сега по BTV казаха, че джиповете не може ли да преминат на горе и помпите, ще се извозват с Мулета и Коне.
          Гледайте Новините, а другата информация ще я чакаме от г-н Николов.

          Коментар


          • #50
            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            По BTV новините не обелиха и дума за форума, и за това, че има наши участници в помощ.

            Коментар


            • #51
              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
              Ей сега по BTV казаха, че джиповете не може ли да преминат на горе и помпите, ще се извозват с Мулета и Коне.
              Гледайте Новините, а другата информация ще я чакаме от г-н Николов.
              Използвам момента да подсетя, че по OFFRoad Radio има живо предаване с много включвания от Витоша.

              Коментар


              • #52
                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Има спешна нужда от помощ за носене на питейна вода!!! 2,3 мотора да дойдат, защото пътят е непроходим
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #53
                  От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Въпросът е сега има ли кой да отиде там с мотор?
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • #54
                    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Здравейте,
                    От няколко години карам не-лошо даунхил колело из Витоша, няма да може да замени мотора, но все пак възможно ли е да помогне по някакъв начин?
                    С автомобил съм, мога да стигна до Бистрица до около 18:30 ч., имам част от посочените в изискванията за екипировка неща. Късен час ли е това за присъединяване на още доброволци?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Здравейте,

                      Ние също (двама човека) можем да се включим, носейки вода и помагайки пеша.
                      Можем да дойдем с кола до Бистрица или Железница и оттам да помогнем за пренасянето на ресурсите наогре (пеша или с колела), но не искаме да се пречкаме.
                      Ако има нужда от такива хора, нека някой да коментира, за да се подготвим и да дойдем.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Успех, момчета! И браво!
                        Няма как да помогна от няколко хиляди км , а много искам! Точно такъв пожар гасихме, когато бях в казармата, знам какво е. И пак в планината беше.
                        А БТВ-то ДА СЕ ЗАСРАМЯТ И ДА ПУСНАТ МАТЕРИАЛ ЗА МОМЧЕТАТА ОТ ФОРУМА!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          За съжеление съм на другия край на България, но четейки инфото ми хрумна следната мисъл - не може ли джипове да подходят над района на пожара и от там техника, вода и провизии да се спускат надоло дори и на ръка (пеш) вместо да се правят опити да се атакуват баирите...?!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Здравейте,

                            Ние сме двама от София и може да се включим. Може да отидем до Бистрица с кола и нагоре пеша. Познавам района горе-долу.

                            Ако имате идеи с какво конкретно може да се помогне давайте идеи.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Първоначално публикуван от telefunkin Преглед на мнение
                              Здравейте,
                              От няколко години карам не-лошо даунхил колело из Витоша, няма да може да замени мотора, но все пак възможно ли е да помогне по някакъв начин?
                              С автомобил съм, мога да стигна до Бистрица до около 18:30 ч., имам част от посочените в изискванията за екипировка неща. Късен час ли е това за присъединяване на още доброволци?
                              Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
                              Здравейте,
                              Ние също (двама човека) можем да се включим, носейки вода и помагайки пеша.
                              Можем да дойдем с кола до Бистрица или Железница и оттам да помогнем за пренасянето на ресурсите наогре (пеша или с колела), но не искаме да се пречкаме.
                              Ако има нужда от такива хора, нека някой да коментира, за да се подготвим и да дойдем.
                              Току-що Цветан Цветанов каза, че за днес доброволците са изпълнили всичко, което може да се очаква от тях, но няма да се допускат повече. За сметка на това са нужни свежи хора за утре сутринта, ако пожарът не е изгасен днес. Предупредиха, че е важно да идват добре подготвени доброволци, а срещата пак ще е пред кметството на Бистрица в 5:30 ч. Той също така специално благодари на форума ни, а някои от колегите ни тук все още са на терен и се борят с пламъците, както стана ясно от поредното включване на Nik Nikolov по OFFRoad Radio.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Колеги, обади се Владо, имат спешна нужда от поне една 4х4 машина. Успели са да качат няколко машини горе, но е супер спешно да се закара храна и вода на хората там. Моля който може да се координира с Владо...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X