Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    В 19 часа се разбра, че утре пак ще трябва помощ от нас.
    Необходими са джипове за превоз на хора и товари до хижа Турист 5 - 7 броя, около 6.30 - 7 часа.
    Аз утре няма да бъда там. Гошко Лошко и Хакман поемат организацията.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Първоначално публикуван от simstim Преглед на мнение
      Здравейте колеги,
      Моля някои от присъствалите днес да систематизират накратко - час,място,задължително оборудване,"екстри" /резачки,станции,маски и т.н." защото много хора четат тук в момента. А по преценка на админ да се "бодне" отговора в началото на топика. Благодаря предварително и до утре на "барбекюто".
      Накратко - лопати няма да ти трябват, кирки също. Резачка или брадва биха намерили приложение. По-рано днес осигуриха достъп почти до огъня, с техника-3 яки булдозера проправяха път към пламъците. Ако се запишеш в списъка с доброволците /а ти по друг начин няма как да се качиш до горе, освен ако не знаеш тайни пътеки/ , няма да те допуснат в огъня. Днес доброволците взеха участие главно в правенето на просеките. /не говоря за хората от форума, които са очертавали границите, а за гражданите/
      Респиратор от началото на пожара до момента не са ни били необходим, за утре не знам. Иначе раздаваха някакви респиратори, но колко са били на брой - не знам, защото аз си бях купил личен. Информацията, която имам е, че сборът ще е в 5.30ч. пред кметството в Бистрица. Това знам аз.
      Последно редактирано от Evgeni Enduro; 03-07-12, 20:23.
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Необходими са джипове за превоз на хора и товари до хижа Турист 5 - 7 броя, около 6.30 - 7 часа.
        Който има възможност да дойде да каже тук.

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Това беше лесната част, по-надоло става по-стръмно и повече дървета има хихихихихи.
          п.с. за клипа става въпрос
          ЛАДА НИВА 1.7
          Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            На Гошко-Лошко са обяснили, че утре е решаващият ден, в който има най-много работа. Аз нямам възможност да дойда. Чакаме Гошко да разкаже подробности.
            www.offnews.bg

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Аз също мисля да отсъствам утре, доста се поуморих а и работата трябва някой да я гони... Ако нещо се появи форсмажор- тел. в подписа.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Аз. Какво е приблизително разтоянието до х. Турист? Асфалт? 7.00 съм пред кметството.
                VARADERO SD2

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Здравейте, говорих с Гошко преди малко.
                  Аз и колегата Мишо (крем карамел) имаме готовност за утре сутринта рано да направим по няколко курса нагоре с каквото е необходимо.
                  Дано се организират по-раничко нещата, че след 9:30ч имам неотложни ангажименти.
                  NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                  SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                  GSM: О887б97З79

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    В 6:30 ще съм там. Нека някой каже откъде се минава за хижа Турист и какъв е пътя, защото до момента се караше до Академика.
                    KIA Sportage 2000 DOHC 16 v

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      До колкото виждам в момента има второ изолирано петно доста над основния фронт. Ясно се вижда от Дружба. Предполагам от високите етажи в Младост се вижда още по-добре.
                      Ето няколко снимки:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100418.jpg
Прегледи:1
Размер:31.6 КБ
ID:5387965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100419.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5387966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100422.jpg
Прегледи:1
Размер:30.8 КБ
ID:5387964

                      Някаква връзка с хора горе има ли? Хижа "Академика" в безопастност ли е?
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Oт къде се взе тази хижа "Турист"?...Хижата е "Академика" и терена си е офф до горе

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Я да се преброим за сутринта в 7:00ч .Изобщо не смятам да се кибичи както до сега.Събираме каквото има за горе(хора,вода,храна...) качваме се и питам старшия горе къде да закараме хората на терен.
                          Аз и Хакман за сега сигурни.Оги и Радо на стендбай

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Аз имам работа в 10ч. ако има нужда след 12.30ч. ми чукнете един тел. ще кацна!
                            0899278323-0877500798

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Някой може ли да каже дали е реално да се свърши нещо полезно до 9-9:30 ч.?
                              Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                              TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Е нали го казахИзобщо не смятам да се мотаме!Товарим доброволците и най-късно 7:30-7:45ч да сме тръгнали.А ако някой държи да ни мота му пожелаваме приятен ден и дим да ни няма

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X