Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Включваме извънредно OFFRoad Radio, за да може да чуем с ушите си от отговорен представител на щаба какво е положението.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      След 30 минути тръгвам от Люлин към Бистрица с лека кола, ако има нужда да се закара нещо или от пешеходци там - 088две / 20две 61едно
      '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Преди 20мин говорих с hunter-а, горе вече е спокойно, той обмисля да си ходи вече.
        One Planet, One Internet!
        We Are All Connected!

        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Даже се прибрах, доволен че помогнахме и днес в състав Йлийката, рядко срещано животно тип "железен", бат Пепо, аз, и на финала Стефан и компания. Каквото трябваше свършихме. Ще взема вече да си сменя ника на Гюро Михайлов.
          А сега за бозата и паниката. Моля ако се промъкне нещо изключително нецензурно да ме разберете. Паниката която излезе във вид "Витоша отново гори и т.н. я сътвори една недоклатена тетка която явно идва там за първи път, и решила нашата че щом има пушек значи всичко гори. Като съвестен гражданин подпали чисто нов пожар и хората започнаха да пристигат. Пожарникарите се видяха в чудо как да им обяснят че от тях в момента няма нужда, и че призивът за доброволци не идва от щаба. Тетката обаче яхнала вълната подпали нов проблем, горе нямало вода и храна и хората едва ли не умират. Който е бил там знае че има вода, бутилирана и храна ВИНАГИ. Не знам но на мен ми се въртяха лоши мисли относно тази..../цензура/.. особа. Та това в кратце. А, и да не забравя-молбата на хората ангажирани с гасенето е ако може да не се ходи в този район през почивните дни. Едно за да не се пречи, и друго, има си скрити опасности.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            В 21:05 я включваме на живо тази жена по OFFRoad Radio, за да разкаже нейната версия защо е вдигнала тревогата. Тъй като ще включим по телефон, ако имате въпроси към нея, задайте ги по скайпа Offmediabg
            www.offnews.bg

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              .......
              Ако я пуснете по радиото, в неделя ще подпирате стената на язовир Искър.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Не мога да разбера защо медията дава думата на луди и пишман еколози! Нашите хора и днес бяха там, и видяха с очите си, че няма нищо! Аз на хората от форума вярвам, а те казват, че са изгорили една цистерна гориво което плащат от джоба си за нищо! Мнението и версията на въпросната госпожа - грам не ме вълнува и не виждам защо точно тук ще и се дават нейните пет минути слава в живота..?!!

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Не мога да разбера защо медията дава думата на луди и пишман еколози! Нашите хора и днес бяха там, и видяха с очите си, че няма нищо! Аз на хората от форума вярвам, а те казват, че са изгорили една цистерна гориво което плащат от джоба си за нищо! Мнението и версията на въпросната госпожа - грам не ме вълнува и не виждам защо точно тук ще и се дават нейните пет минути слава в живота..?!!
                  За да сме обективни бе Марто. Като в съда, да изслушаме и отсрищната страна. Не ми е жал нито за горивото нито за машината/ тук е редно да попитам пак: НА КОГО ДЪЛЖА ПАРИТЕ за водното съединение/, яд ме е че си бях легнал в 5 ч. а в 7ч. телефона вече беше на пожар. Сетете се сами как се почуствах като чух още сънен че Витоша гори отново. Като разбрах какви ги е надробила тетката направо ми идеше да стана клиент на полицейски комисар Стефанов.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Ванка, на такива като им се даде думата, започват да си вярват още повече! Извинявай, че те събудих брат! Виноват...

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Добре, във Фейсбук вали различна информация. Разни тайни агенти казват, че ще се чакат доброволци утре в 5:30, а от тази група: ............................................., които изглеждат по-надеждни, казват че ще се събират в 6:00. Оффроуд казва, че няма нужда от доброволци, от кметството в Бистрица ме насочват към щаба, където не си вдигат телефона.
                      Тука стоим няколко човека в готовност и не знаем да лягаме ли да спим, да не лягаме ли..
                      Последно редактирано от Веско; 07-07-12, 12:28. Причина: без линкове, ако може

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Първоначално публикуван от chu Преглед на мнение
                        Добре, във Фейсбук вали различна информация. Разни тайни агенти казват, че ще се чакат доброволци утре в 5:30, а от тази група: .................................../, които изглеждат по-надеждни, казват че ще се събират в 6:00. Оффроуд казва, че няма нужда от доброволци, от кметството в Бистрица ме насочват към щаба, където не си вдигат телефона.
                        Тука стоим няколко човека в готовност и не знаем да лягаме ли да спим, да не лягаме ли..
                        Лягайте.
                        Сутринта просто погледнете към планината - ако гори, ще го мислим.
                        Последно редактирано от Веско; 07-07-12, 12:29. Причина: линкове

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          ...и компания...

                          Е, чак пък "включили", това беше следобеда, когато вече беше пределно ясно, че няма какво съществено да се прави, жената ме емна да ходим да перем един килим. Пътьом минахме и през Бистрица, та взехме и Стефан да го повозим. Впрочем и фотографа на медията беше с нас, щерките позираха пред обектива му с вещина равностойна на дежурните за тази цел участници тук.

                          п п
                          Апропо - не е ли време тази тема да се заключи, или премести в "архив", а лакърдиите и героичните стойки до отидат в "ларж" темата...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X