Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Хънтър .. кажи горе дали се е разкаляло от водоноските по просеката или си е както като я правиха ?
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Сухо е, поне вчера въпреки задръстването от водоноски беше както си я направиха. Добре е джипа да е затворен. Който реши да ходи да драсне тук да му дам един тел. за връзка.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Никой ли неможе да се качи ? Да тръгвам с аудито. Ако някой се притеснява да се качи защото не е бил там а има възможност. Нека каже .. пътят на горе е ок, а това което ще трявба да прави е да помога на Анеглов да слиза от Академика по просеката 2-3 км са каране по пръст.
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Пожарът се възпламени отново. Спешно трябва да се изсече нова просека. Имат спешна нужда от 1 джип и АТВ с кош, каквото и да значи това.
          http://offnews.offroad-bulgaria.com/...i-za-bistritsa.
          МНого е спешно. Не са нужни големи сили, но трябва много бързо да се реагира!
          Последно редактирано от Владимир Йончев; 06-07-12, 10:12.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
            Пожарът се възпламени отново. Спешно трябва да се изсече нова просека. Имат спешна нужда от 1 джип и АТВ с кош, каквото и да значи това.
            http://offnews.offroad-bulgaria.com/...i-za-bistritsa.
            МНого е спешно. Не са нужни големи сили, но трябва много бързо да се реагира!
            Действам веднага. Въпрос на време и стиковка. Ще пиша тук.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              АТВ-то от мен отпада. Тръгвам със Скакалеца.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Налага ми се да изляза и няма да съм пред компютър. Нека някой поеме координацията!
                www.offnews.bg

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Молба от щаба- трябва джип за цял ден на разпиоложение на комисар Ангелов който в момента е на хижата. ...
                  Някоя медия няма ли да попита когото трябва като как така служба от състава на министерството с най-голям бюджет не е в състояние да осигури един автомобил 4х4, та трябва да се моли някой доброволец да си остави работата и да спонсорира държавата като се превърне в личен шофьор на държавен служител?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Моля който има възможност да се качи на към Бистрица !!!!
                    Хънтъра е сам !!!
                    Ако някой тръгва нека ми звънне !!!Трябва да го запиша и опътя !
                    0876 115 180
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Малко късно, но след 30-40 мин ще тръгвам и аз с джип за Бистрица. Ако още има нужда за транспорт на вафли/хора нагоре, обадете ми се - 0887/530-911 Коцето
                      Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
                      LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

                      Fortune favours the bold.

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        ДАДЕНАТА НИ ИНФОРМАЦИЯ Е ГРЕШНА !!!!!
                        ВСИЧКО ГОРЕ Е НАРЕД !!!!!


                        Хънтъра ей сега звънна и го каза !!!
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Някоя медия няма ли да попита когото трябва като как така служба от състава на министерството с най-голям бюджет не е в състояние да осигури един автомобил 4х4, та трябва да се моли някой доброволец да си остави работата и да спонсорира държавата като се превърне в личен шофьор на държавен служител?!?
                          Точно задари този държавен служител бих си оставил работа и бих го спонсорирал. ! Молбата не е дошла от щаба а от самия него и за да помоли значи някой му е предложил
                          Тва с медийте е бошлаф работа
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Току що звъннах на телефона от по-предното мнение.
                            Май положението не толкова сериозно - реших, че е добре да се напише тук за да няма излишни вълнения.
                            На разположение съм, ако все-пак има нужда.


                            п п
                            Когато писах това, "по-горното мнение" беше това с номер 204 - гледам междувременно нещата са уредени.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              И аз съм на линия вече. При нужда имам радиостанции(две). 0898 450 76 две.
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                И от пожарната потвърдиха, че няма нужда от доброволци и всичко било под контрол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X