Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    С предложението за ангажиране на още една група не съм имал за цел да принизявам "нашата" група. Мислех, че няма да е лошо да има разнообразие.
    Видях "Хайдушката чешма", но малко чух, че качеството е лошо. Надявам се групата да ни очарова в Приморско.
    Група-приемете моите поздрави за избора на стил, и за положеният труд.

    Мисля, че се изяснихме, и няма какво да спамим темата по повод музиката.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

      За всички,които имат желание да чуят наши песни,могат да го направят на http://www.offroad-band.com/!
      Все още това са предварителни миксове, но качеството е добро!
      Поздрави!
      [url]http://www.offroad-band.com/[/url]

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Първоначално публикуван от 100U Преглед на мнение
        За всички,които имат желание да чуят наши песни,могат да го направят на http://www.offroad-band.com/!
        Все още това са предварителни миксове, но качеството е добро!
        Поздрави!
        Много яка група
        На миналият събор бяха невероятни !

        Да се похваля, виждал съм Деян по кървава престилка

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Много яка група
          На миналият събор бяха невероятни !

          Да се похваля, виждал съм Деян по кървава престилка
          Не се дуй, той пък те е виждал по натрошен крак. Дано никой никога повече да не те види така.
          Сега сериозно, по отношение на музиката въпроса е приключен. Група Офф роуд ще изнесе рецитал, осигурен е спонсор, който ще плати бая пари за светлина, звук и сцена, за да свирят точно Офф роуд и никой друг. Така че колеги, нека затворим този въпрос, Деян и сие са страхотни музиканти и отново ще покажат най-доброто от себе си.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            Благодарим за доверието и за всички хубави думи! ще се постараем максимално да ги заслужим отново! поздрави!!!

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              Нека и аз напиша нещо по горния въпрос.
              Бях миналата година на събора, видях и слушах, много ми харесаха момчетата от група Off road! Радвам се, че тази година ще ни удостоят с присъствието си. Подкрепям на 100% решението на организаторите, че са избрали и помолили именно тях, да се грижат на доброто ни настроение. Момчетата се справиха отлично на сцената и съм убеден, че тази година ще направят още по-добро шоу! Предварително им благодаря за жеста, който проявяват, а именно да се дигнат от София и да свирят безвъзмездно! Нека който ги е чул миналата година напише нещо и нека не обезкуражаваме момчетата, а напротив, защото те го заслужават!
              ДА СИ ДОЙДЕМ НА ДУМАТА-Аз също бях на събора в Белоградчик и тези момчета много ме изкефиха. Сигурен съм, че тази година ще направят още по-голямо шоу.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                Здравейте. Темата идва от подготовката на сузуки събора това лято и опасността догодина да бъде изместен на друго място заради поредната МЕГАпроектъпня.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=808426#post808426
                "Aми ето на какво ще посветим събора - НЕ на МЕГАпростотиите по черноморието ! Така даже ще привлечем повече медиен интерес към събитието..."
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67126
                Джорджо спомена, че може да го направим не само за Сузукитата, а и за националния събор, така че хвърлям темата на вълците и ... от Вас зависи.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Здравейте. Темата идва от подготовката на сузуки събора това лято и опасността догодина да бъде изместен на друго място заради поредната МЕГАпроектъпня.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=808426#post808426
                  "Aми ето на какво ще посветим събора - НЕ на МЕГАпростотиите по черноморието ! Така даже ще привлечем повече медиен интерес към събитието..."
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67126
                  Джорджо спомена, че може да го направим не само за Сузукитата, а и за националния събор, така че хвърлям темата на вълците и ... от Вас зависи.
                  Този въпрос трябва да се обмисли внимателно, защото сливането на едно мероприятие за отмора и забава, каквото е Събора, със сериозна и влзища в конфликт със съседна община кауза, май не е удачна идея. Кметицата на Приморско не би искала на мероприятие под нейния патронаж някой да критикува колегата и от Царево. Ще се консултирам с колеги по въпроса. Но пак казвам, май идеята засега е неприложима, въпреки правата и хубава кауза.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Злати, преди да отхвърлим идеята, да попитаме кмета на Приморско. Ако Дамян, или Стоян не се ангажират, то аз мога да отскоча и да поговоря с госпожата. Доколкото я познавам, тя е на наша страна, относно опазване на околната среда и екология. Още повече, че протестът ни би трябвало да е насочен към цялото безумие, което се върши в Родината ни, а не към конкретна община.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      ...
                      Да, и на мен ми се струва че един разговор би изяснил нещата. И е правилно да се проведе, за да се избегнат недоразумения.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Да, и на мен ми се струва че един разговор би изяснил нещата. И е правилно да се проведе, за да се избегнат недоразумения.
                        Абсолютно съм съгласен - от там трябва да се започне.
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Този въпрос трябва да се обмисли внимателно, защото сливането на едно мероприятие за отмора и забава, каквото е Събора, със сериозна и влзища в конфликт със съседна община кауза, май не е удачна идея...
                          + 1.

                          Чувал съм нехубави неща за сегашния кмет на Царево (без това да доказва каквото и да било). От друга страна безобразното бетонясване на негова територия напредва много бързо. От още по-друга страна, междуобщинските - и даже вътрешнообщинските - отношения по южното ни Черноморие не са най-добросъседските, които човек може да си представи. От четвърта страна, засега знаем малко за въпроса.

                          Ако нещо ще се прави, би могло да е не нападателно, а проучвателно. Така и така, форумът държи много присърце въпросите на околната среда и във връзка със събора иска да се запознае с разните планове (може би даже с разговори с кметовете и т.н.). Но даже такъв "софт" вариант не би трябвало да е импровизиран и прибързан.

                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            Здравейте. Темата идва от подготовката на сузуки събора това лято и опасността догодина да бъде изместен на друго място заради поредната МЕГАпроектъпня.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=808426#post808426
                            "Aми ето на какво ще посветим събора - НЕ на МЕГАпростотиите по черноморието ! Така даже ще привлечем повече медиен интерес към събитието..."
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67126
                            Джорджо спомена, че може да го направим не само за Сузукитата, а и за националния събор, така че хвърлям темата на вълците и ... от Вас зависи.
                            +1
                            Напълно съм съгласен, но нека някои от колегите, които са по-близо до района да провери за какво точно става въпрос, защото журналистите в много случаи пишат неистини и глупости, за да си вдигнат тиража на медиите.

                            По същия начин по който се стремим след излет в гората зад нас да не остават торбички и бутилки също така трябва и в по-широк мащаб да се грижим за красивата ни природа, като не я замърсяваме, унищожаваме и не допускаме и други да правят същото.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Обърнете внимание на програмата на Събора, има предвидено почистване на устието на Ропотамо. Само напомням и разчитам на десетки, а защо не и стотици работни ръчички. За другото аз ще говоря, другата седмица съм в района. И моля засега от името на Форума да не се говори и прави нищо. Като частни лица всички сме в правото си, като организация друг може да каже. Нека говоря и с него.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Злати, преди да отхвърлим идеята, да попитаме кмета на Приморско. Ако Дамян, или Стоян не се ангажират, то аз мога да отскоча и да поговоря с госпожата. Доколкото я познавам, тя е на наша страна, относно опазване на околната среда и екология. Още повече, че протестът ни би трябвало да е насочен към цялото безумие, което се върши в Родината ни, а не към конкретна община.
                                Най-добре е Приморско, има всичко необходимо като даденост. Надолу към Царевец е ужасия, един магазин за торти нама.


                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Обърнете внимание на програмата на Събора, има предвидено почистване на устието на Ропотамо. Само напомням и разчитам на десетки, а защо не и стотици работни ръчички. За другото аз ще говоря, другата седмица съм в района. И моля засега от името на Форума да не се говори и прави нищо. Като частни лица всички сме в правото си, като организация друг може да каже. Нека говоря и с него.
                                Прегледах устието на Ропотамо и сякаш някой вече е чистил.
                                Горе по баирчетата е смрад, по плажа също.
                                Има ли идея за достъп до устието.
                                Питам, че има възможност от тапи в трасето.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X