Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Абе, каквото било, било. Там съм. Вчера ходих да хвърля един поглед. Екстра си е мястото.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
      Хиляди благодарности на колегите, които се постараха да посочат мястото на събора!

      Дали ще е възможно да се посочи мястото , където ще се проведе "ТРАЯЛА" ?
      На 100 метра от мястото на Събора
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Плаамене, незнам какво е забърсано, но за колчетата, за траяла, отговарям аз, така, че ако ти се чука, заповядай... ще чукаме заедно...
        Пламен им е обещал да помага с моите колчета, за изложението, та не го привиквай там при Вас. Ама май като е обещал, ще забива колчета навсякъде.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Да направим списък кои къде и за какво трябва да помага или отговаря,както беше миналата година-група за настаняването,за изложбата и т.н.
          . LRE Bulgaria.
          RRC SE V8 91г.

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Казвама веднага - на 3 септмври сутринта между 9 и 10 часа ще ми трябвта 3-4 помошници да очертаем площите за изложението, ЛР лагера и Сузуки лагера. След това ще обосбим и къмпинг зоните и 3-4 души ще могат директно да се занимават с настаняването. До 11 часа трябва да сме приключили със всичко и нещата да са ОК, оттам нататък трябва да има пропускателен режим. Хората, настаняващи се на палатка, да бъдат насочвани към местата за къмпинг, работещите и организаторите да влизат безпрепятствено, а останалите плажуващи да бъдат настанявани на паркинг встрани( не че началто на септември ще има кой знае колко случайни гости, но все пак). За останалите дни ще трябва само по 2 дежурни за пропускателния режим.
            Предлагам всички доброволци да се съберем в 8,30 сутринта на буната на Перла и да си разпределим бързо работата. който има, да си носи радиостанцията.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Казвама веднага - на 3 септмври сутринта между 9 и 10 часа ще ми трябвта 3-4 помошници да очертаем площите за изложението, ЛР лагера и Сузуки лагера. След това ще обосбим и къмпинг зоните и 3-4 души ще могат директно да се занимават с настаняването. До 11 часа трябва да сме приключили със всичко и нещата да са ОК, оттам нататък трябва да има пропускателен режим. Хората, настаняващи се на палатка, да бъдат насочвани към местата за къмпинг, работещите и организаторите да влизат безпрепятствено, а останалите плажуващи да бъдат настанявани на паркинг встрани( не че началто на септември ще има кой знае колко случайни гости, но все пак). За останалите дни ще трябва само по 2 дежурни за пропускателния режим.
              Предлагам всички доброволци да се съберем в 8,30 сутринта на буната на Перла и да си разпределим бързо работата. който има, да си носи радиостанцията.
              Аз поемам ангажимент за Сузуки лагера, ще се видим на 3-ти.
              ПС
              Промяна в плана, ще се видим на 2-ри да помогна за траял трасето.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                Аз поемам ангажимент за Сузуки лагера, ще се видим на 3-ти.
                ПС
                Промяна в плана, ще се видим на 2-ри да помогна за траял трасето.
                Имай впредвид, че преди да са очертани площите за изложението и концерта, не може да се загражда нищо друго. Например там, където беше последния Ви Сузуки лагер, сега ще има изложители. Така че нека тези работи останата за 3-ти сутринта, да ги правим заедно.
                Последно редактирано от zzlatev; 17-08-09, 11:30.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Имай впредвид, че преди да са очертани площите за изложението и концерта, не може да се загржда нищо друго. Например там, където беше последния Ви Сузуки лагер, сега ще има изложители. Така че нека тези работи останата за 3-ти сутринта, да ги правим заедно.
                  ОК, ще се уточним като се видим
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    СръПску уважавам само на скарата, плескавици, наденици и т.н. по Приморско се слуша ГръцкУ, ама мисля да ви спестя и двете
                    Точно се бях отказал да идвам, ама щом няма да има простотии ще взема да намина.
                    Мястото е чудесно. Тази година в началото юли бяхме там на мотоизложение организирано от МК."Лъвски сърца" и беше невероятно. Организаторите бяха уговорили с хотелите преференциални цени на нощувките за посетителите на мероприятието. Цената беше 10лв. на легло. Ще има ли такива намаления? Все пак сезона свършва и предполагам би могло да се издейства. Благодаря.
                    Последно редактирано от SAMURAI; 17-08-09, 10:28.
                    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
                      Точно се бях отказал да идвам, ама щом няма да има простотии ще взема да намина.
                      Мястото е чудесно. Тази година в началото юли бяхме там на мотоизложение организирано от МК."Лъвски сърца" и беше невероятно. Организаторите бяха уговорили с хотелите преференциални цени на нощувките за посетителите на мероприятието. Цената беше 10лв. на легло. Ще има ли такива намаления? Все пак сезона свършва и предполагам би могло да се издейства. Благодаря.
                      Префернциалн цени ще има със сигурност, в момента се преговаря с хотели в града и скоро ще има линкове и телефони за връзка и резервации и цени. Но дали ще е по 10 лева на легло не знам, това зависи и от класата на хотела.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Това е добре. Ами, класата на хотелите си беше супер. Нови и чисти стаи с климатик и собствена баня. Всеки ден чистеха, а почти през ден сменяха бельото. Не говорим за мизерни хотелчета, а за съвсем нормални хотели с нужните луксове. Щом Организатора на мотофестивала доктор Боби Бойчев можа да спазари тънка лайсна, предполагам, че и вие ще се договорите. Можете да ползвате това, като жокер. Веднъж щом са клекнали и втори път ще клекнат. Все пак им карате няколко хиляди души точно в края на сезона, когато по принцип вече хотелите се празнят.
                        Поздрави и успех с организацията.
                        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Колегите от Приморско договарят там нещата, те ще имат грижата. Но пак казвам, цената зависи от хотелиерите, а не от организаторите на Събора. Стараем се да направим най-доброто, но не бързайте да изисквате неща( като ниски цени на хотел), които не зависят от нас. Ще се постараем, пък ще видим.
                          Последно редактирано от zzlatev; 17-08-09, 15:05.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Аз ще дойда да помогна, но кажете точната дата.
                            Щото веднъж стана дума за 2.09, сега за 3.09.
                            Та да знам кога да дойда, де. С мен ще има още двама, та може да свършим доста работа.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Аз ще дойда да помогна, но кажете точната дата.
                              Щото веднъж стана дума за 2.09, сега за 3.09.
                              Та да знам кога да дойда, де. С мен ще има още двама, та може да свършим доста работа.
                              За най-сигурно 3-ти сутринта. Аз самия още не знам ще мога ли да отсътвам на 2 от работа или не и от това зависи дали ще съм там от 2 сутринта или от 2 късно вечерта.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                ...но не бързайте да изиквате неща( като ниски цени на хотел), които не зависят от нас. Ще се постараем, пък ще видим.
                                Не, нееее! Аз нищо не изисквам. Подхвърлям просто полезна информация за да знаете за какви цени са се договорили тези преди вас. Демек да знаете,че хотелиерите са склоннни да падат доста в цените. Мисълта ми беше да ползвате инфото, като жокер когато ги натискате по време на преговорите. Иначе, каквото дал бог.

                                Като приключите с договорките ще ни кажете за какви цени става дума нали? Та да решим на хотел ли сме или на палатка. Надявам се това да стане скоро, че то не остава много. Да можем да си резервираме стаички на време все пак. Пък в краен случай каквото, такова.
                                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X