Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
    Не, нееее! Аз нищо не изисквам. Подхвърлям просто полезна информация за да знаете за какви цени са се договорили тези преди вас. Демек да знаете,че хотелиерите са склоннни да падат доста в цените. Мисълта ми беше да ползвате инфото, като жокер когато ги натискате по време на преговорите. Иначе, каквото дал бог.

    Като приключите с договорките ще ни кажете за какви цени става дума нали? Та да решим на хотел ли сме или на палатка. Надявам се това да стане на време, че то не остава много. Да можем да си резервираме стаички овреме. Пък в краен случай каквото такова.
    Надявам се до утре тук да има инфо за хотелите, говорим за набор от няколко, с различна класа и цени.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      здравейте колеги. Знам, че от нас очаквате линкове на хотели и места за настаняване, но:
      - оказва се , че в разгара на сезона е много трудно да се договарят преференциални цени, а и след горчивия опит който натрупаха хотелиерите с мотофестивала не са много склонни да дават такива Преференциални Цени
      - когато започнем разговора всеки пита колко хора ще ми пратите. В края на краищата ние не сме Туроператори. Затова ви предлагам след около седмица всеки да пробва да си направи резервация в предпочитан от него вид и категория средство за настаняване.В сайтове като pochivka.bg, namore.bg и др. подобни ще намерите телефони и координати на доста хотели и квартири.Разговаряйте и договаряйте - след това можете и да споделите.
      извинявам се ако горенаписаното обиди някой, който е очаквал да му кажем къде да се настани, но повярвайте ми не е лесно да угодиш на всички , а и публикуването ( препоръчването) на линкове към определени хотели се свързва с комерсиална изгода за този който го прави

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Паркира се в тази гора. Близо до резиденция Перла.
        42.17. 26 N 27.45.20 E


        Има преки пътища през гората от главното шосе на изток, но понякога са затворени с бариера.
        Сигурният път е през градчето на север покрай плажа.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          http://more-primorsko.blogspot.com/ ето една възможност за настаняване с доста изгодни цени, препоръчана от колега съфорумец.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Приморско разчита предимно на туризма през лятото,така че една седмица удължаване на сезона ще е добре дошло за всички хотелиери.Мисля,че никой няма да има проблем с намирането на място за пренощуване.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Ох и на мен ми се идва защото на 4ти септември имам рожден ден и вярвам че ще си изкарам яко но по това време жена ми трябва да ражда и няма да мога да дойда за което съжалявам много но все пак ще ставам баща ако е рекъл господ.Май ще го оставя за другата година и ако сме живи и здрави дотагава с мен ще водя още една малка луда глава.Да се учи от малка нали така?
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                Приморско разчита предимно на туризма през лятото,така че една седмица удължаване на сезона ще е добре дошло за всички хотелиери.Мисля,че никой няма да има проблем с намирането на място за пренощуване.
                правилно колега......
                по това време на сезоно ще има голям избор на леглова база, плюс това цените ще са доста по ниски даже ще подлежат на пазарлък.
                Сигорен съм че на много от вас ще им хареса септември за почивка,
                морето се оправя, няма ги силните следобедни ветрове, цените падат, по спокойно е в Приморско и т.н. само плюсове......

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
                  правилно колега......
                  по това време на сезоно ще има голям избор на леглова база, плюс това цените ще са доста по ниски даже ще подлежат на пазарлък.
                  Сигорен съм че на много от вас ще им хареса септември за почивка,
                  морето се оправя, няма ги силните следобедни ветрове, цените падат, по спокойно е в Приморско и т.н. само плюсове......
                  Ако уредиш и малко Русалки иииии кефа ще е пълен
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    Ако уредиш и малко Русалки иииии кефа ще е пълен
                    Аз съм уредил за събота вечер 6, да промотират Джак Даниелс, ама ти май ще ги пропуснеш
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Аз съм уредил за събота вечер 6, да промотират Джак Даниелс, ама ти май ще ги пропуснеш
                      Аааааа, пусни ги и в Петък на DJ партито
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Абе, по-добре в събота..
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Абе, по-добре в събота..
                          Мръсник, ще ти оставя апарата поне да направиш малко снимки
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Аз съм уредил за събота вечер 6, да промотират Джак Даниелс, ама ти май ще ги пропуснеш
                            Що не ги оставиш до 15 септември докато имдойдевреме да ходят на училище да им се порадваме от сърце. Няма да скучаят

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                              Що не ги оставиш до 15 септември докато имдойдевреме да ходят на училище да им се порадваме от сърце. Няма да скучаят
                              Още е рано за новогодишни подаръци
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Колеги, нещо сериозно. До ден-два ще са готови плакатите за Събора. Молбата ми е който има възможност да разлепи тук таме из страната, да казва, ще му бъдат изпратени плакати. Идеята е да се появят на разни места, свързани с моторните спортове - писти за картинг, сервизи, кафета, където се събират запалени хора. Който счита, че може да отдели време да разлепи няколко плаката на такива места, нека каже тук и си даде името и телефона( може и на ЛС) че да му изпратим плакати;
                                Като е готов окончателно плаката, Стоян ще го сложи и тук да му се кефите. Аз видях проекта, наистина е страхотен.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X