Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
    Идеята е добра пиши два Самурая към групата
    Мисля да сложа на някое място банера от Сузуки срещата и да знаете че сме там
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      Мисля да сложа на някое място банера от Сузуки срещата и да знаете че сме там
      Ще се намерим
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
        Аз си запазвам поста от миналата година-КПП
        Ще можеш ли да ми напишеш КПП на фанелката?
        По принцип нямам проблем, но ако се окажеш по полезен някъде другаде в един момент, може би няма да е удачно да се свалят,сменят тениски
        По-добре е тези "длъжности" да се отразят с баджове.
        LZ1HRD

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
          По принцип нямам проблем, но ако се окажеш по полезен някъде другаде в един момент, може би няма да е удачно да се свалят,сменят тениски
          По-добре е тези "длъжности" да се отразят с баджове.
          Прав си за това не се бях замислил.Ако баджовете са съштите както миналата година за мен само картончето или можем да напишем само КПП и да го сложим на стария ми бадж и да си го предаваме като се сменяме на КПП-то.
          . LRE Bulgaria.
          RRC SE V8 91г.

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            Колеги, надявам се да нямате нищо против да се съберем Сузуки феновете на едно място както правим по сбирките.Все пак се познаваме лично и ще ни е по-приятно да сме заедно.
            Аз ще се постарая да съм там още на 31 или 1-ви със Джанго.
            Ще се постараем да няма разсърдени по настаняването.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Искам да направя едно допълнение към програмата на събора от 03.09.до 06.09.2009г. ще се проведе и Републиканско състезание по кайт сърф за купата на България.
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                само да питам , ще имали и българска музика , че ми надуха главата със селска англииска музика във Белоградчик , някои беше забранил да се пуска българска ,
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                  само да питам , ще имали и българска музика , че ми надуха главата със селска англииска музика във Белоградчик , някои беше забранил да се пуска българска ,
                  Група Оффроуд свирят предимно БГ неща. ще гледам да вкараме и ние с колегата Trajal БГ групи
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Очаквам да дойда с гости от Москва - от Pajero 4x4 Off-Road Club..

                    с рент-а кар, не с джип, но все пак - международно участие

                    хаирлия да е

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Очаквам да дойда с гости от Москва - от Pajero 4x4 Off-Road Club..
                      с рент-а кар, не с джип, но все пак - международно участие
                      Всем привет!
                      Это про меня. Возможно, у меня получится приехать к вам на фестиваль на 1-2 дня. Надеюсь, не прогоните.
                      P.S. Извините, я не говорю по болгарски
                      Pajero 3.0, 24кл., 96г.в., короткий, АКПП, бампер ARB, winch.

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от Влад на Pajero Преглед на мнение
                        Всем привет!
                        Это про меня. Возможно, у меня получится приехать к вам на фестиваль на 1-2 дня. Надеюсь, не прогоните.
                        P.S. Извините, я не говорю по болгарски
                        Ха, добро пожаловать здесь, Влад!

                        Встретим, как полагается
                        и по болгарски научим говорить...
                        и петь..

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от Влад на Pajero Преглед на мнение
                          Всем привет!
                          Это про меня. Возможно, у меня получится приехать к вам на фестиваль на 1-2 дня. Надеюсь, не прогоните.
                          P.S. Извините, я не говорю по болгарски
                          Ждем тебя! Мьi чут чут понимаем руский, много из нас говорят.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Ждем тебя! Мьi чут чут понимаем руский, много из нас говорят.
                            Я вижу, что понимаете и даже знаю одного . Я тоже немножко понимаю болгарский. Очень близкие языки русский и болгарский.

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            и по болгарски научим говорить...
                            и петь..
                            Говорить по-болгарски согласен, а вот петь... Лучше не надо. Сами потом будете не рады. Я и на русском не пою
                            Pajero 3.0, 24кл., 96г.в., короткий, АКПП, бампер ARB, winch.

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Имам едно питане
                              Да си нося ли въдицата или там където ще се намираме е резерват и е забранен риболова ?????
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Моля, да спрете със СПАМА. На кой каквото му се слуша, нека си го слуша, но да не се занимаваме всички с това!
                                За риболовците: в морето риболова е разрешен, за резервата е ясно!
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X