Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
    Тази година ще има ли шапки и фанелки с натпис-ОРГАНИЗАТОР както миналата и баджовее?
    Да, поръчани са вече.
    LZ1HRD

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      И като говорихме за органицацията, я ми кажете дотук на колоко помошници още от 2 септември мога да разчитам. Дотук са се обадили Ник Бочев, Джанго, Руслан и Иво Шопски. Още хора изявиха желание, нека кажат, за да можем вече технически да подредим нещата. Че и за организацията на изложбата, и за настаняването, и за маркирането на състезанието ще трябват много работни ръчички.
      И още едно допълнение, в неделя на 6 септември на плажа на Перла ще е Втория кръг от Джет ски Шампионата, така че и този ден ще има адреналин и забавления до насита.
      Последно редактирано от zzlatev; 10-08-09, 08:30.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Не веднъж сме пробвали да се движим колона от няколко джипа. Характерното за доста от тях е, че поради лифтове, кални гуми и т.н., не могат да поддържат скороста на лека кола, а понякога дори и максималната разрешена. Дори да се кара на дистанция достатъчна, за да бъдат изпреварване, повече от 3-4 един след друг, са си сериозно препятствие за другите участници. Така че и аз мисля, че няма да е удачно да се пътува на групи повече от 3-4 джипа. Особено в комбинации като Гранд V8 плюс УАЗ.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Колеги, предлагам Ви само да се разберете на кой основен и кой резервен канал ще настроите радиостанциите, и така пътувайки ще се чувате от време на време. Тъй к. ще пътуват много в една посока и съответния канал ще бъде наситен от Вас. Не се притеснявайте ще се виждате и по крайпътни заведения и бензиностанции. Така като пътувах към Белоградчик миналата година изпреварвайки някой джип си мислех дали е от "наш'те".
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Единия канал е 8-и отворен, както винаги.

            Другия - всеки както се разбере с останалите си приятели. Невъзможно е да се направи друго, май.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Колеги, предлагам Ви само да се разберете на кой основен и кой резервен канал ще настроите радиостанциите, и така пътувайки ще се чувате от време на време. Тъй к. ще пътуват много в една посока и съответния канал ще бъде наситен от Вас. Не се притеснявайте ще се виждате и по крайпътни заведения и бензиностанции. Така като пътувах към Белоградчик миналата година изпреварвайки някой джип си мислех дали е от "наш'те".
              Аз като си нямам радиостанция ще си слушам каквото ми пусне радиото .
              За това , че джипките се карат по-бавно и аз съм съгласен и наистина не е добра идеята за колона. Макар , че самата гледка не е за изпускане, трябва да се мисли и за другите. Да не говорим , че аз съм с Десен волан...., но кой каквото си има нали.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                И като говорихме за органицацията, я ми кажете дотук на колоко помошници още от 2 септември мога да разчитам. Дотук са се обадили Ник Бочев, Джанго, Руслан и Иво Шопски. Още хора изявиха желание, нека кажат, за да можем вече технически да подредим нещата. Че и за организацията на изложбата, и за настаняването, и за маркирането на състезанието ще трябват много работни ръчички.
                И още едно допълнение, в неделя на 6 септември на плажа на Перла ще е Втория кръг от Джет ски Шампионата, така че и този ден ще има адреналин и забавления до насита.
                Аз със организация едва ли ще мога да помогна, макар че много ми се иска, но пък има нещо друго което мисля, че ще е от полза.
                Тъй като жена ми е от Созопол, нейният брат има ЧЕЛЕН ТОВАРАЧ-КOMATSU , който не веднъж е помагал на затънали джипове в Приморско.Мога да говоря с него да е на разположение поне ден-два.

                Оставям телефон: 0878 30 6868, Теодор

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  на колоко помошници още от 2 септември мога да разчитам.
                  Мисля да съм там от 2 Септември. Стига да не се обърка нещо, де.
                  Ако дойда ще съм на разположение.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    И като говорихме за органицацията, я ми кажете дотук на колоко помошници още от 2 септември мога да разчитам. Дотук са се обадили Ник Бочев, Джанго, Руслан и Иво Шопски. Още хора изявиха желание, нека кажат, за да можем вече технически да подредим нещата. Че и за организацията на изложбата, и за настаняването, и за маркирането на състезанието ще трябват много работни ръчички.
                    И още едно допълнение, в неделя на 6 септември на плажа на Перла ще е Втория кръг от Джет ски Шампионата, така че и този ден ще има адреналин и забавления до насита.
                    Аз също съм там ако мога да помогна обадисе.

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Колеги за тези, които ще са на хотели ще има ли парко места за през времето на пребиваване в "лагера" и ако да ще имали някъкви пропуски или незнам как ще е.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        И като говорихме за органицацията, я ми кажете дотук на колоко помошници още от 2 септември мога да разчитам. Дотук са се обадили Ник Бочев, Джанго, Руслан и Иво Шопски. Още хора изявиха желание, нека кажат, за да можем вече технически да подредим нещата. Че и за организацията на изложбата, и за настаняването, и за маркирането на състезанието ще трябват много работни ръчички.
                        И още едно допълнение, в неделя на 6 септември на плажа на Перла ще е Втория кръг от Джет ски Шампионата, така че и този ден ще има адреналин и забавления до насита.
                        Oще 4 ръчички подкрепа от мен и съпругата, при условие, че мястото за палатка е с изглед към морето ако не мине катаджия път на 2-ри към обяд сме на мястото/жената каза и да мине катаджия път няма проблем/
                        [SIGPIC][/SIGPIC]
                        [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
                          Oще 4 ръчички подкрепа от мен и съпругата, при условие, че мястото за палатка е с изглед към морето ако не мине катаджия път на 2-ри към обяд сме на мястото/жената каза и да мине катаджия път няма проблем/
                          Звънни ми, че да се уточним, имаш да взимаш и клубна карта.

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Колеги за тези, които ще са на хотели ще има ли парко места за през времето на пребиваване в "лагера" и ако да ще имали някъкви пропуски или незнам как ще е.
                          Спокойно, места за паркиране ще има достатъчно, обособени в специална зона нашироко и на 200 метра от Събора.
                          Последно редактирано от cveti; 11-08-09, 20:23.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                            Аз със организация едва ли ще мога да помогна, макар че много ми се иска, но пък има нещо друго което мисля, че ще е от полза.
                            Тъй като жена ми е от Созопол, нейният брат има ЧЕЛЕН ТОВАРАЧ-КOMATSU , който не веднъж е помагал на затънали джипове в Приморско.Мога да говоря с него да е на разположение поне ден-два.

                            Оставям телефон: 0878 30 6868, Теодор
                            Нищо не казвате за Челния товарач, ако няма да е нужен да не си хабя патроните.

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                              Нищо не казвате за Челния товарач, ако няма да е нужен да не си хабя патроните.
                              Ако товарача е в Приморско и може да е на линия в събота, ще говорим допълнително дали ще трябва. Но е важно дали и какво ще струва това?
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Ако товарача е в Приморско и може да е на линия в събота, ще говорим допълнително дали ще трябва. Но е важно дали и какво ще струва това?
                                Аз смятам да го искам за без пари или поне символично.
                                Все пак ми е шурей, и тои харесва подобни мероприятия.
                                Въпроса ми беше дали има друга налична техника.

                                P.S. Не познавам абсолютно никой от този форум,което е малък проблем предполагам....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X