Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    на Явор-Vromos.com идеята е супер, като знам какви сме маняци ще има яко фенове

    Ники пусни една оделна тема, организация по пътуването от София
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #32
      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      ОК! Предложението го направих т.к. миналата година, като се настанявахме организаторите казваха, че място има предостатъчно, а в събота по обед се наложи да се сгъстяваме, да местим палатки по-близо една до друга и да изкарваме джиповете, за да освободим за новодошлите.
      Светльо ти в Приморско ходил ли си? А на Перла бил ли си? Какво е било миналата година си е за миналата година. Сега има време и предпоставки за перфектна организация.

      Коментар


      • #33
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Явор ме е изпреварил с отговора, но за тези които не знаят мястото, ще спомена, че Злати силно е занижил броя на палатките, които могат да се разпънат в района. Т.е., ако форумът е вече с 50 хиляди члена и всички дойдат с палатки, място ще има за всички. Относно възможностите на "капаните" (бира скара), все пак това е Приморско и там посрещат всяко лято дестки пъти повече летуващи, отколкото са живущите. Освен това, колегите от Приморско, които съвсем не са малко, имат опит с организация на състезания и други подобни прояви.
        Всякакви притеснения относно настаняване, програма и мероприятия са просто излишни!

        П.П. Юли, какво толкова те вълнува пътуването? Още повече, че в група се пътува значително по-бавно, а ако групата е голяма, ще създадете допълнителен хаос, в и без това натоварения трафик. Ако не ти се пътува сам, просто звънни на някой приятел, който също ще идва и се уговорете.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #34
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
          Светльо ти в Приморско ходил ли си? А на Перла бил ли си? Какво е било миналата година си е за миналата година. Сега има време и предпоставки за перфектна организация.
          Споменавам миналата година просто за да се поучим от грешките и да компенсираме пропуските. О Белоградчишкия събор съм много доволен. Иначе ходил съм в Приморско, но то от многото може да се загради и малко.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            ще създадете допълнителен хаос,

            право във десетката си, ми точно това нека цирка е пълен що пък да не задръстиме магистралата
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #36
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Естествено ще намина, ако мога и за организацията ще помогна пак... но точно днес изникна един краен срок за проект на 11ти септемви и ще видя дали ще е за всичките 4 дни...
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #37
                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                От 4 години ходя в Приморско по това време - началото на Септември на фотоваканциите и точно в началото на Септември всички капанчета по крайбрежието хлопват кепенците... Особенно последните две години....
                Не е лоша идея, за всеки случай да се подскаже на близките заведения, че ще има поне хиляда човека, които ще купуват кебапчета и бира покрай мястото на събора......

                Коментар


                • #38
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                  От 4 години ходя в Приморско по това време - началото на Септември на фотоваканциите и точно в началото на Септември всички капанчета по крайбрежието хлопват кепенците... Особенно последните две години....
                  Не е лоша идея, за всеки случай да се подскаже на близките заведения, че ще има поне хиляда човека, които ще купуват кебапчета и бира покрай мястото на събора......
                  подсказано е вече, пък и този път и бирата, и скарата ще се поемат от сериозни профсионалисти
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Злати, чудесна новина! Нямаме търпение

                    Ако има с какво да помогнем - с радост ще се включим. Поздрави!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • #40
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Записване няма да има, място за палатки и джипове колкото щеш, тук допълнително ще бъдат сложени и имената и телефоните за връзка на хотелите, които ще предложат специални условия за участниците. Така че няма да се формализираме, всеки е добре дошъл.
                      Добре, ще чакаме допълнително информация.
                      От сега предлагам да помагам в организацията. Ако има нужда, знаеш как да ме намериш. Ние ще сме "в близост" още предната седмица.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #41
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        Този път се надявам да мога да дойда. С някаква жипка
                        Юли, на теб се надявам...

                        Ако ли не-пак с Астарата:-(
                        Последно редактирано от Кольо; 30-06-09, 21:51.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          И аз съм за, да пристигнем в колона със знамената, радиостанциите и майтапите по пътя. Освен това, бихме могли да се съберем с групата от Пловдив, Стара Загора - направо ще си е медийно събитие.

                          Съгласувано с КАТ - вероятно - да не се шашкат.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #43
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Мога да говоря с две култуви в момента групи да свирят и те ако има интерес нека някои от организаторити да се свърже с мен тук или на скайра никат ми е същият. Няма да споменавам имената в момента да не се изпада в еуфория предварително
                            Grand Cherokee limited 5.2 1995

                            Коментар


                            • #44
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Ако има възможност мястото за палатки да е максимално изолирано от мястото за (шумни) забавления.

                              По този начин ще се избегнат търкания.
                              Георги Гатев

                              Коментар


                              • #45
                                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от nassiv Преглед на мнение
                                Мога да говоря с две култуви в момента групи да свирят и те ако има интерес нека някои от организаторити да се свърже с мен тук или на скайра никат ми е същият. Няма да споменавам имената в момента да не се изпада в еуфория предварително
                                Вече има избрана група, ако се наложи, ще се обадя. Но засега няма нужда. И благодаря за предложението.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X