Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Аз имам едно питане, което май ще се дублира с питането на един колега от същата тема, но не видях отговор на неговия въпрос.
    Има ли някакви GPS координати на мястото, където ще бъде събора?
    Ако има какви са или още не се знаят.
    А може би няма да има нужда от такива то от далече ще се разбере къде ще е събора...
    Михаил Филипов 0887895169
    As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
    Lockem in low and over the hills we go!!!

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
      Аз имам едно питане, което май ще се дублира с питането на един колега от същата тема, но не видях отговор на неговия въпрос.
      Има ли някакви GPS координати на мястото, където ще бъде събора?
      Ако има какви са или още не се знаят.
      А може би няма да има нужда от такива то от далече ще се разбере къде ще е събора...
      Стига сте задавали излишни въпроси Приморско не знаете ли къде се намира отворете една карта и вижте, събора няма да е в дън гори тилилейски а на 2км. от града на място което всеки го знае.
      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
      www.offroadprimorsko.com
      0899883765

      Коментар


      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Можете и мен да прибавите,с каквото мога,бих помогнал с удоволствие.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
          Стига сте задавали излишни въпроси Приморско не знаете ли къде се намира отворете една карта и вижте, събора няма да е в дън гори тилилейски а на 2км. от града на място което всеки го знае.
          Вчера даваха по новините как един пътен полицай бил неподкупен.
          Той не бил ходил на море от както е бил 5-6 годишен. Може някои хора и да не знаят къде е Приморкско, вече на нищо не се очудвам .

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
            Вчера даваха по новините как един пътен полицай бил неподкупен.
            Той не бил ходил на море от както е бил 5-6 годишен. Може някои хора и да не знаят къде е Приморкско, вече на нищо не се очудвам .
            Ми аз знам къде е Приморско. Но никога не съм ходил на море там. Само съм минавал пътьом. Едни координати на паркинга ще са просто по удобни. Ясно е че ще се справим и без тях, но просто е удобство.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Спрете се, бре!
              Какви паркинги, какви координати?
              Аз като идвам в София, да не питам за координатите и?!
              Или миналата година, в Белоградчик, по координати дойдохте?

              П.П. Сега започвам да разбирам, че Стефан е прав. GPS-ите трябва да се забранят със закон!

              П.П.П. Ето: N42 17.301 E27 45.162. Ако някой се отклони с повече от 10 метра, няма как да намери Събора! Няколко хиляди джипа в такава горичка, все едно игла в купа сено...
              Последно редактирано от giorgio; 15-08-09, 18:07.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Миналата година имаше и карта, и координати. Въпреки това не ги ползвах, понеже бяхме група. Ама ако бях сам, щях да пропусна отбивката, и да ида директно в центъра, вероятно. Пък после да се връщам, и така.

                Пак казвам - и без координати ще се справим. Координатите са просто за удобство. В тоя смисъл - и да ги нямаше GPS-ите и GSM-ите, пак щяхме да сме живи. Ама като ги има - да ги ползваме.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Да постна ли, координатите на Приморско, че да го намерите по-лесно? Само се чудя, дали на табелата на входа, или на общината, в центъра....

                  П.П. За тези, които немогат да се оправят без GPS, прилагам трак от "Орлов мост" до Събора.
                  Последно редактирано от giorgio; 15-08-09, 18:34.
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Да постна ли, координатите на Приморско, че да го намерите по-лесно? Само се чудя, дали на табелата на входа, или на общината, в центъра....

                    П.П. За тези, които немогат да се оправят без GPS, прилагам трак от "Орлов мост" до Събора.
                    Тук се заформи малко комична ситуация, нека си остане такава, и добрия тон също. С питане и до Пловдив се стига , и до София.

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Е, отговора с координатите показва, че събитието ще бъде ТУК !
                      Аз до последно си мислех, че ще бъде южно от Приморско, и там поляни много...

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Тъй като не мога да отворя линка от горния пост и за да няма неразбрали или чудещи се, прилагам карта, предполагам вече ще е ясно





                        LZ1PER

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Хиляди благодарности на колегите, които се постараха да посочат мястото на събора!

                          Дали ще е възможно да се посочи мястото , където ще се проведе "ТРАЯЛА" ?
                          Последно редактирано от Ba4e Mite; 16-08-09, 20:11.
                          ________________________________________________________________________________________
                          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Определено това което пиша касае темата и мероприятието.
                            Останах с впечатление, че се подготвя нацоинален събор по офроуд.
                            Нормално е да има много мнения по повод организираното мероприятие.
                            Нормално е да има и много коментари върху мненията.
                            Естествено е и наличието на "спам"(кое е спам и защо някой е решил, че това е спам е нечие лично мнение).
                            Не е нормално обаче някой да хаваща голямата бърсалка и да създава "лицеприятен фасон" на темата за събор.
                            НАЛИ ЗА ТОВА Е СЪБОР, ДА СЕ ВИДИМ, ОПОЗНАЕМ, СПРИЯТЕЛИМ, ПОСКАРАМЕ, ДА СЕ ОКЪПЕМ В СПАМ И ДА НАПРАВИМ СЕМЕЙСТВОТО НА ФОРУМА ПО СПЛОТЕНО.

                            А на теб незнайни М-аторе, ти пожелавам още по настойчиво да се грижиш за делата си.
                            А аз глупака даже се уговарях със Злати от 2-ри да чукам колчета, да не би да съм се объркал?
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              А на теб незнайни М-аторе, ти пожелавам още по настойчиво да се грижиш за делата си.
                              А аз глупака даже се уговарях със Злати от 2-ри да чукам колчета, да не би да съм се объркал?
                              Не им се връзвай, нали гледаш че няколко човека целенасочено издребняват.Аз също съм свободен и ще дойда да помогна.Ако не друго поне и музика ще има
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Плаамене, незнам какво е забърсано, но за колчетата, за траяла, отговарям аз, така, че ако ти се чука, заповядай... ще чукаме заедно...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X