Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    ... кой най-бавно ще премине определена дистанция само на 2 колелета....
    Тук можем да се включим и с джипките... Но ако сме в една категория с мотоциклетите, нямаме шансове за първите места...

    П.П. Ще говоря с Дамян и Стоян (те са бивши моторджии) да помислим нещо и за двуколесните, но трябва да се включат и други колеги в организацията, щото на тях двамата ще им дойде множко, покрай всички други организационни ангажименти...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #92
      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Мисля си, дали е възможно да се отправи покана към група "Епизод".
      От мой познат знам, че лесно се навиват да свирят по такива мероприятия(моят познат ги е виждал по моторджийските събори) и май не искат някакви големи хонорари.
      Според мен патриотичните им текстове са в тон с убежденията на много хора във форума, и много от нас биха се радвали да ги чуят именно на нашият събор.
      А ако се съгласят да свирят, и стане въпрос за хонорара, надявам се, че ще съберем помежду си в пъти повече пари, отколкото са нужни.
      Знам, че вече има група за концерт на живо, но все пак става въпрос за съвсем различни нива.
      Идейка, нека можещите, и знаещите кое и как се прави да действат ако харесат хрумването ми.
      колега, не сме от обидчивите, но като говориш за коренно различни нива на двете групи слушал ли си нещо на група Off road, защото явно не си бил миналата година на Белоградчик и не видя какво стана. а като говорим за патриотизъм ще помоля някой от модераторите /Венци или Веско/ да качи нещо- "Хайдушката чешма" например.
      Последно редактирано от cveti; 23-07-09, 08:03.

      Коментар


      • #93
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Нека и аз напиша нещо по горния въпрос.
        Бях миналата година на събора, видях и слушах, много ми харесаха момчетата от група Off road! Радвам се, че тази година ще ни удостоят с присъствието си. Подкрепям на 100% решението на организаторите, че са избрали и помолили именно тях, да се грижат на доброто ни настроение. Момчетата се справиха отлично на сцената и съм убеден, че тази година ще направят още по-добро шоу! Предварително им благодаря за жеста, който проявяват, а именно да се дигнат от София и да свирят безвъзмездно! Нека който ги е чул миналата година напише нещо и нека не обезкуражаваме момчетата, а напротив, защото те го заслужават!
        Последно редактирано от Peppy; 22-07-09, 16:13.
        LZ1PER

        Коментар


        • #94
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Подкрепям ! Група ОффРоуд, бяха чудесни.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #95
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            Истина си е! И изпcлнението и текстовете им са страхотни!
            Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 22-07-09, 20:03.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #96
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Вие бъзикате ли се? Естествено че ТОВА е групата. Свирят, пеят, правят шоу, и на всичкото отгоре са свои хора. Изобщо не си представям каквото и да е повече, ако ще Елвис Пресли да тръгне между масите с гъдулка. Това е работа на дух и усещане за общност, не зациклил рокконцерт.
              Е, само ако може да научат песничките за УАЗа ...)) Направо ще изхвърлят Любэ от топа на хардретрото

              Коментар


              • #97
                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Нека и аз кажа нещо по горния въпрос.
                Бях миналата година на събора, видях и слушах, много ми харесаха момчетата от група Off road! Радвам се, че тази година ще ни удостоят с присъствието си. Подкрепям на 100% решението на организаторите, че са избрали и помолили именно тях, да се грижат на доброто ни настроение. Момчетата се справиха отлично на сцената и съм убеден, че тази година ще направят още по-добро шоу! Предварително им благодаря за жеста, който проявяват, а именно да се дигнат от София и да свирят безвъзмездно! Нека който ги е чул миналата година напише нещо и нека не обезкуражаваме момчетата, а напротив, защото те го заслужават!
                Точно! Подкрепям гореказаното!

                Коментар


                • #98
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Стефане, пращай на deian текстовете и песните за УАЗ-химна, да почват да ги разучават! Има време!

                  А Злати да каже по озвучаването какво може да помогнем...
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #99
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Ми пичовете забиват яко. Мен лично ме "кефят".
                    Слушал съм ги и на БЕРКРОК миналата година заедно с Алкатрас. Е Малмстийн ми липсваше, но това няма връзка... '83та не може да се върне заради мен.
                    Много се радвам, че са се навили за Приморско ...

                    П.П.
                    Нямам нищо против и Диси да излязат на сцената
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Ако е възможно,препоръчайте хотели,за да може своевременно да си направим резервации.

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                        колега, не сме от обидчивите, но като говориш за коренно различни нива на двете групи слушал ли си нещо на група Off road, защото явно не си бил миналата година на Белоградчик и не видя какво стана. а като говорим за патриотизъм ще помоля някой от модераторите /Венци или Веско/ да качи нещо- "Хайдушката чешма" например.
                        Тук има линк към песента на групата: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=305
                        Първоначално публикуван от kiki45 Преглед на мнение
                        Ако е възможно,препоръчайте хотели,за да може своевременно да си направим резервации.
                        Ние вече го свършихме - разгледахме офертите в интернет, проведохме няколко разговора и днес направих превода за резервацията. За да не правя реклама, няма да посочвам име на хотелчето, но препоръчвам на твърдо желаещите да бъдат там, да не чакат последния момент, защото точно за периода на Събора, на някои места вече всичко е резервирано.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          ...Е, само ако може да научат песничките за УАЗа ...)) Направо ще изхвърлят Любэ от топа на хардретрото
                          Ето сламка: http://vbox7.com/play:6a3e0c82

                          Текста от тук http://www.patriot4x4.ru/forum/index...topic=462&st=0
                          Последно редактирано от drukman; 22-07-09, 20:07.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Ако има желаещи колеги за резервации на хотел за периода на събора мога да помогна.Защото ще ходя този уикенд до Приморско и докато съм там мога да направя резервации.Ако има желаещи да ми пишат на лични или тел 0887 51 80 51 Ивайло Иванов.
                            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Ми дайте оферти за наличните възможности за нощувка. Не вярвам някой да нарече реклама посочването на места за нощувка в Приморско, с подоходящата информация за тях, тъй като очевидно ще има остра нужда...

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Ми дайте оферти за наличните възможности за нощувка. Не вярвам някой да нарече реклама посочването на места за нощувка в Приморско, с подоходящата информация за тях, тъй като очевидно ще има остра нужда...
                                Добре, тогава.
                                Ние си запазихме стая в
                                Къща за гости „Бон маман”. Намира се на ул. "Славянска" № 8А в централната част на гр.Приморско, до училище "Н. Вапцаров" на 250 - 300 м от Северния и Южния плаж на града (по данни от сайта). До вчера имаше места, телефонът за връзка е актуален.
                                Ако някой желае, може да ни стане "съсед" за времето на Събора.


                                ПП. Съседният хотел - "Малката стопанка" е вече с резервирани стаи от 3 до 6 септември. (проверено )

                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X