Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    За тях дори имаме и връзки ... Ако се наложи - свиркайте, но до колкото разбрах вече е уговорена групата, която ще свири.
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • #62
      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Мисля си, дали е възможно да се отправи покана към група "Епизод".
      От мой познат знам, че лесно се навиват да свирят по такива мероприятия(моят познат ги е виждал по моторджийските събори) и май не искат някакви големи хонорари.
      Според мен патриотичните им текстове са в тон с убежденията на много хора във форума, и много от нас биха се радвали да ги чуят именно на нашият събор.
      А ако се съгласят да свирят, и стане въпрос за хонорара, надявам се, че ще съберем помежду си в пъти повече пари, отколкото са нужни.
      Знам, че вече има група за концерт на живо, но все пак става въпрос за съвсем различни нива.
      Идейка, нека можещите, и знаещите кое и как се прави да действат ако харесат хрумването ми.
      За съжалени вече няма място за промени или удължаване на концерта. За него е осигурен кокретен спонсор, който ще спонсорира конкретната група. В това отношени няма мърдане.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #63
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Злати, ако можем с нещо да помогнем - само кажи
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #64
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
          Злати, ако можем с нещо да помогнем - само кажи
          Ами да съберем пари за готина апаратура под наем
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #65
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            А някакви подробности ? Каква апаратура, от къде, колко пари, до кога трябва да се съберат
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #66
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
              А някакви подробности ? Каква апаратура, от къде, колко пари, до кога трябва да се съберат
              От SB Про Аудио Бургас, около 8 кв. и осветление 500 лв. на ден. За събиране не знам, нека Злати да каже защото се очакваха някакви приходи и от фирми участващи на изложението, но за тях ще е сигурно в седмиците преди събора.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #67
                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                В момента се водят разговори и нище не е сигурно като финансиране
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #68
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  И аз съм за, да пристигнем в колона със знамената, радиостанциите и майтапите по пътя. Освен това, бихме могли да се съберем с групата от Пловдив, Стара Загора - направо ще си е медийно събитие.

                  Съгласувано с КАТ - вероятно - да не се шашкат.
                  На мен лично идеята супер много ми допада. Другия + е, че пътя не е малко и някой може да закъса, а като сме всички на куп няма как да не се измисли нещо
                  GSM: 0898 554713
                  Уебсайт: BULEXTREME.com

                  Коментар


                  • #69
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Местото е супер подбрано-браво!
                    Чакам да разбера ще се пътува ли организирано от Софийската група,която както се каза може да се слее с доста други?
                    Според мен в тази криза в началото на септември няма да има никаква навалица по основния път,но както решите-за мен е без значение откъде ще се мине.
                    На "жипките"на участниците ще се слагат ли стикери с пореден номер,указващи събитието?
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Местото е супер подбрано-браво!
                      Чакам да разбера ще се пътува ли организирано от Софийската група,която както се каза може да се слее с доста други?
                      Според мен в тази криза в началото на септември няма да има никаква навалица по основния път,но както решите-за мен е без значение откъде ще се мине.
                      На "жипките"на участниците ще се слагат ли стикери с пореден номер,указващи събитието?
                      Толкова задълбочени разсъждения още от сега са ненужни, а и трудно ще се получи. Казвам го по спомен от миналото събитие. Нещата се уточняват обикновено в последните няколко дни преди събитието. Винаги става така, независимо какви планове сме кроили.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        Офроуд събора само за джипки ли е, щото в програмата нещо за мотори, нищо не видях. Не че не уважавам четириколесните де, то там и бъгита, че и АТV-та има.
                        Последно редактирано от damian64; 18-07-09, 01:59.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                          Офроуд събора само за джипки ли е, щото в програмата нещо за мотори, нищо не видях. Не че не уважавам четириколесните де, то там и бъгита, че и АТV-та има.
                          Съборът е за който има желание, колега. Ако искате и пеша може да дойдете.
                          Зима иде

                          Коментар


                          • #73
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                            Офроуд събора само за джипки ли е, щото в програмата нещо за мотори, нищо не видях. Не че не уважавам четириколесните де, то там и бъгита, че и АТV-та има.
                            Въпросът е реторичен, предполагам. Ннито във форума, нито на миналогодишния събор, не е имало подобно делене.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Не става дума за деление, а за ПРОГРАМАТА публикувана на предишната страница. Има конкурс за джипове, трак и състезания. Не пише нищо за мотори. Примерно конкурс за най наточен струг, някое байрче за катерене и др. подобни. Трасе по пътеки и извън тях, подходящо за мотори, организирани карания с водачи от местния клуб, които добре познават различни по трудност тракове. Това да залегне в програмата за да може който иска да се запише да участва. Нека има и за мотористите някаква закачка. Да се поканят и фирми предлагащи офроуд мотори и аксесоари. Иначе мястото на събора е страхотно. Поздрави на всички офроудъри.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Идеята за една голяма колона джипки поемаща от София и към нея се присъединяват лъчове от цялата страна как ви се струва?
                                Аз съм толерантен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X