Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com - опаааааа за мен ще е първи
    Току що виждам темата топла прясна още. Дано ми разрешат да си сменя датите за лятната отпуска. И да не ми ги сменят - пак ще намеря начин да дойда. Бирата за вас, за мен ракия

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение

    6
    септември

    12.00 – 16.00 Закриване на Събора и заминаване на участниците и изложителите.
    14.00 - ..... Почистване на терена
    Да си носим ли чувалчета за боклука и ръкавици???

    Поздрави на всички.

    Коментар


    • #47
      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com - опаааааа за мен ще е първи
      Току що виждам темата топла прясна още. Дано ми разрешат да си сменя датите за лятната отпуска. И да не ми ги сменят - пак ще намеря начин да дойда. Бирата за вас, за мен ракия


      Да си носим ли чувалчета за боклука и ръкавици???

      Поздрави на всички.
      Надявам се Екобулпак да се отзоват на нашата покана и да осигурят място за боклука и неговото извозване.
      Последно редактирано от zzlatev; 01-07-09, 13:14.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #48
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Злати, ако имаш нужда от помощ можеш да разчиташ.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #49
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Злати, ако имаш нужда от помощ можеш да разчиташ.
          Ако имаш връзки в някоя от тия организаци за опозотворяване на отпадъци, давай ги на ЛС
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #50
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            В Приморско фирмата която извършва разделното събиране е ЕКОБУЛПАК.
            Обадих се и се съгласиха да съдействат, утре имат откриване на обект в Ямбол и Румбата - CarTest ще се срещне с техен представител и ще ги запознае с подробностите за събора.След което от Екобупак ще се свържат с организаторите на събора и ще уточнят колко контейнера да се поставят на мястото на събора.
            Последно редактирано от greenflag; 01-07-09, 14:20.
            sigpic

            Коментар


            • #51
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
              Бирата за вас, за мен ракия
              Сериозна женица ще се окажеш ти

              Много се радвам за събора . Веднага записвам датите в графа "задължително мероприятие" . Дано някоя котка с тъмен цвят на косъма не ми мине път , че колкото пъти се зарека нещо и ......
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #52
                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                За съжаление аз няма да мога да дойда, първо че имам ангажименти а и второ ми е далече.. но ще се реванширам все някога

                пП. Дано си прекарате хубаво, ще чакам снимчици
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #53
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Нещо май не разбирате за какво е отворена темата, Злати информира за събора с нея не се изисква записване или извинение ако не можете да дойдете моля би не я пълнете с излишни постове от рода, супер там сме, браво, или далече ми е няма да дойда. Така само затруднявате извличане на ценна информация за тези който наистина им трябва. Пишете ако имате конкретни предложения събитието да стане по интересно или забавно, въздържайте се от безсмислени изказвания.

                  Благодаря ви предварително.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Как стои въпроса с фирмените щандове?Цени,условия,място и т.н.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      И аз съм за, да пристигнем в колона със знамената, радиостанциите и майтапите по пътя. Освен това, бихме могли да се съберем с групата от Пловдив, Стара Загора - направо ще си е медийно събитие.

                      Съгласувано с КАТ - вероятно - да не се шашкат.
                      Ники, от морето по това време ще има непрекъсната колона в обратна на вашата посока... Направете го така, но изберете алтернативен маршрут от Стара Загора до Приморско. Между Ст. Загора и Карнобат е най-натоварената отсечка, дори и в първите дни на септември.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        На същото място скоро беше и рокерския събор.Останах много неприятно изненадан след като стигнах до бариера и ми казаха "10 лв. на човек,'айде бебенцето без пари",'бах'ти компромиса
                        Много лесно ми беше да спомена,че отивам за риба и да спра колата някъде по-навътре,ама не съм такъв тарикат.
                        Отсега да знаете,че тогава започва да излиза заргана и сафрида и "Перла" става доста натоварено място,предимно в най-ранните часове 5-6,30 ч. и вечер около 20-21 ч.
                        Ааа... и покрай рибарлъка ставам за екскурзовод из целия резерват
                        SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                        0878299791

                        Коментар


                        • #57
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          Колеги, при нас вход няма да има, всичко ще е безплатно за посетителите. Всички приходи от изложението отиват за плащане на ток, вода, охрана от полицията и прочие разходи. Ако останат средства, както и миналата година, ще отидат за благотворителни каузи. Всеки ще има избор къде и как да спи, на палатки или на хотел. За всяка идея има нужда от доброволци за организацията и, така че всеки мераклия за конкретна помощ е добре дошъл. Но моля, не изисквайте от организаторите прекалени неща, ако нещо според Вас трабвя да го има, просто елате и помогнете да го направим. Това дали ще присъствате или не на Събора е Ваш личен избор. Пак казвам, всеки е добре дошъл
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #58
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Ники, от морето по това време ще има непрекъсната колона в обратна на вашата посока... Направете го така, но изберете алтернативен маршрут от Стара Загора до Приморско. Между Ст. Загора и Карнобат е най-натоварената отсечка, дори и в първите дни на септември.
                            Колеги, това е много сериозен аргумент. Нека се стремим да не използваме претоварените пътища.

                            Може да се използва паралелния маршрут, който е и по-къс и е перфектен като настилка - преди Стара Загора, веднага след магистралата в дясно е отклонението за Раднево, през Ямбол, Средец, Дебелт, Приморско (само през гората южно от Бургаското езеро има къс участък с дупки). На OFRM картата маршрута се рутира, ако дадете най-кратко растояние.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #59
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Ето последния актуален вариант на програмата на Събора

                              Програма на Втория Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com


                              3-6 Септември 2009, град Приморско


                              3 септември
                              10.00 – 20.00 Настаняване на участницте.
                              10.00 – 16.00 Разполагане на изложителите.

                              4 септември
                              8.00 – 20.00 Настаняване на участницте.
                              8.00 - 20.00 Специализирано Офф роуд изложение
                              10.00 – 17.00 Конкурс за най-добър джип. Разполагане на участниците и гласуване от зрителите. Място - поляната на Изложението
                              10.00 - 10.30 Записване за Състезанието по майсторско шофиране на джип за наградите на Ленд Ровър. На специално късо трасе с предоставен от МотоПфое автомобил Ленд Ровър Дискавъри ІІІ или Рейндж Ровър всеки от участниците ще може да демонстрира умението си да управлява джип в пресечен терен. На автомобила ще има закрепена кофа с вода и разлелия най-малко количество то нея на трасето ще е победител. Място – пред шатрата на Ленд Ровър
                              10.30 – 15.30 Състезание по майсторско шофиране на джип за наградите на Ленд Ровър. Място - поляната на Изложението
                              13.30 – 13. 45 Награждаване на победителите в Състезанието по майсторско шофиране. Място – пред шатрата на Ленд Ровър
                              14.00 – 18.00 Почистване и благоустрояване на плажа в района на устието на река Ропотамо. За децата, а и за всички любознателни по това време ще има специлна беседа на тема „ Гората, защо е важна и как да я пазим”( провеждането на тази беседа още не е сигурно на 100%, зависи от присъствието на лектора).
                              20.00 – 23.30 ДиДжей парти – Рок класика, представена от DJPach. Място - поляната на Изложението

                              5 септември
                              8.00 - 20.00 Специализирано Офф роуд изложение
                              10.00 – 17.00 Конкурс за най-добър джип. Разполагане на участниците и гласуване от зрителите. Място - поляната на Изложението
                              10.00 – 13.00 Записване на отборите за състезанието по теглене на джип. Отбори от по 6 души ще теглят с въже един и същи джип Ленд Ровър, на еднаква дистанция. За победителите ще има специални награди от Джак Даниелс Тенеси уиски. Място – пред шатрата на Ленд Ровър
                              10.00 – 17.00 „Мерена на ходовете” за наградите на Вромос.сом. Специализирано съревнование за майсторлък и ходове на окачването на джипа с много изненади. Място – поляната на изложението
                              10.00 – 18.00 Приморско 4Х4 – траял състезание с високопроходими автомобили на затворено трасе.
                              14.00 – 16.00 Състезание потеглене на джип за наградите на Джак Даниелс Тенеси уиски. Място – поляната на изложението.
                              17.00 – 17.15 Награждаване на победителите в сътезанието по теглене на джип. Място - поляната на Изложението
                              20.30 – 21.00 Официално приветствие от Кмета и Председателя на общинския съвет на Приморско. Награждаване на победителите в Конкурса за най-добър джип. Място – поляната на Изложението
                              20.00 – 21.30 Концерт на рок група Офф Роуд. Място - поляната на Изложението.
                              21.30 – 24.00 ДиДжей парти – Динозаврите на рока, представена от DJPach, редувано с гайдарски изпълнения на живо. Място - поляната на Изложението

                              6 септември
                              12.00 – 16.00 Закриване на Събора и заминаване на участниците и изложителите.
                              14.00 - ..... Почистване на терена

                              През всички дни на Събора непрекъснато ще бъде отворен и мини Бирен фест, организиран с подкрепата на Карлсберг България.

                              Допълнително в програмата ще бъдат включени различни тест-драйвове, демонстрации и конкурси, организирани от участниците в Офф роуд изложението.

                              Ето и официалните условия за участие, като са възможни и други договорки за членове на Форума


                              Участие във Втория Национален събор на Off Road-Bulgaria.com


                              Предложение за партньорство и фирмено представяне.



                              Интернет портала Off Road-Вulgaria.com е един от най-големите в България с повече от 47 000 участници. Създаден е през 2004 година и обединява всички любители на офф роуда във всичките му форми – автомобили, мотоциклети, АТВ, велосипеди. В него освен разнообразни технически теми за спецификации, тунинг и ремонт на високопроходими автомобили и мотоциклети присътват обширно и дискусии на теми като Пътешествия и Експедиции, Екология и Опазване на околната среда, Наука и Изкуство, Фотография, Лов и риболов, Оръжие и военна техника, История, За дома и семейството и още десетки други.
                              На 5, 6 и 7 септември 2008 година сред невероятния декор на Белоградчишките скали и с официалната подкрепа на Кмета на община Белоградчик се проведе Първия Национален събор на Off Road-Вulgaria.com. Медийното отразяване беше в централните новини и тематични предавания по БНТ( Официален медиен партньор) и Нова Телевизия, в няколко от кабелните телевизии, в специализираната авто-мото преса и в най-тиражираните ежедневниците. Посетено беше от около 3000 хиляди посетители, от които 300 участници във Off Road-Bulgaria.com, които нощуваха на палатков лагер сред скалите. Събора беше бъде съпътстван от няколко допълнителни мероприятия – канцерт на рок-група Б.Т.Р., Гейм център на Сони Плей Стейшън, Конкурс за най-добре тунингован джип, състезани по теглене на джип с въже, мини Бирен фест и специализирано Офф роуд изложение.
                              На 3, 4, 5 и 6 септември в град Приморско ще се проведе Втория Национален събор на Off Road-Вulgaria.com, който се организира съвместно и под патронажа на Кмета и Общинския съвет на Община Приморско. Медийното отразяване отново ще е в националните медии( в новините и специализираните предавания) като БНТ и Нова Телевизия, в кабелните телевизии, ежедневниците и спциализираната преса. Ще бъде заснет специален филм за изложението, който ще бъде излъчван в предавания с авто-мото тематика по Нова телевизия, ВВТ и Хоби ТВ. По-удобното транспортно положение на Приморско, традициоността на мероприятието и съчетанието на Събора с прекрасната природа на Черноморското крайбрежие са предпоставки да очакваме между 8000 и 10 000 посетители. Тази година за пръв път по време на Събора ще се организира и изключително зрелищно като регламент състезание тип Траял с високопроходими автомобили, То ще бъде на затворено трасе в непосредствена близост до мястото на Събора, очаква се да има над 40 участници и да привлече наистина огромен интерес от зрители и медии. По традиция част от Събора ще е и рок-концерт, тази година на група Офф Роуд. Отнове ще има и множество конкурси за най-добре тунингован джип, за майсторско шофиране за наградите на МотоПфое, състезание за теглене на джип, демонстрации по майсторско шофиране и бирен фест с подкрепата на Карлсберг България. Естествено, неделима и изключително важна част от Събора е и Офф роуд изложението. Тази година участие са потвърдили както официални вносители на високопроходими автомобили като МотоПфое, така и лидерите в преоборудването, доработката и доставката на офф роуд оборудване на българския пазар като Гладиатор Офф роуд Техник и Вромос.сом. фирми като Гармин ще представят своето навигационно оборудване, а още десетки производители и вносители ще участват с голям набор от различни продукти, свързани с офф роуда и свободното време сред природата като цяло.
                              Нaстоящото предложение, коетоотправяме към Вас, е за фирмено представяне на Офф роуд изложението.
                              Фирменото представяне дава възможност за ползване на площ от 50х50 метра без ограничения на излаганите автомобили и/или съоръжения или използвани шатри и други рекламни съоръжения и разполагане на 2 рекламни банера отстрани на трасето в района на страт-финала на състезанието. Сумата за фирмено представяне е 840 лева без ДДС.
                              Малкото фирменото представяне дава възможностза ползване на площ от 20х20 метра без ограничения на излаганите автомобили и/или съоръжения или използвани шатри и други рекламни съоръжения и разполагане 1 рекламен банер отстрани на трасето в района на страт финала на състезанието. Сумата за Малко фирмено представяне е 420 лева без ДДС.
                              При интерес са възможни и други начини на участие, а също и организиране на демонстрации, тест драйвове или специализирани представяния.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Мисля си, дали е възможно да се отправи покана към група "Епизод".
                                От мой познат знам, че лесно се навиват да свирят по такива мероприятия(моят познат ги е виждал по моторджийските събори) и май не искат някакви големи хонорари.
                                Според мен патриотичните им текстове са в тон с убежденията на много хора във форума, и много от нас биха се радвали да ги чуят именно на нашият събор.
                                А ако се съгласят да свирят, и стане въпрос за хонорара, надявам се, че ще съберем помежду си в пъти повече пари, отколкото са нужни.
                                Знам, че вече има група за концерт на живо, но все пак става въпрос за съвсем различни нива.
                                Идейка, нека можещите, и знаещите кое и как се прави да действат ако харесат хрумването ми.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X