Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Здравейте ,приятели!
    Отново ни сполетяха неприятности и изпитания! Слава богу вече сме вкъщи и продължаваме борбата! Както вече знаете от Краси / Невероятен човек и приятел/ в неделя 9.12.2012 отново бяхме приети по спешност в Св. Марина във Варна и в същия ден Антон беше опериран /Тромбектомия и емболия на десен крайник/. Няма да ви описвам болките и перипетиите докато стигнем в спешна помощ във Варна.В понеделник ни правиха 7 рентгенови снимки на крака и във вторник се оказа ,че трябва да минем на скенер.След скенера отново в операционната, никой не ми обясни защо ,какво се случва .В 10.20 го заведохме в операционната и започна едно дълго чакане. Незнаех какво става ,а и сестрите вдигат рамене и нищо не казват.Към 13 .00 часа ме повика доц. Петров .шефа на отделението и започна да ми обяснява ,че положението на Антон е много сложно –непрекъснато са появяват тромби ,които запушват артериите. Каза ми още страшни неща ,не помня как се озовах в стаята ,чувствах се безпомощна , изтощена и потресена. Молих се ,плаках и вярвах , че той ще се пребори и този път!
    В 15.30 дойдоха да ми кажат ,че операцията е свършила и се надяват всичко да е наред.Оказа се ,че е имало и друг проблем ,който са разбрали по време на операцията ,когато се опитали да му поставят катетър.Извикали специалист –уролог ,защото съдовите хирурзи не успели.Обясниха ми , че има стеснение на уретера и проблеми с простатата.Сега трябва един месец да е с катетър,след това трябва да направим едно изследване във Варна и след това ще ни кажат дали ще се оперира или не.Правихме и консулт с доц.Панайотов ,който през м. февруари извърши сърдечната операция, той ми каза че там нещата са добре.Изглежда температурата е свързана с урологичните проблеми.
    Пиша ви всичко това ,защото вие сте хората ,които сте винаги до нас в трудни моменти.Благодаря на Краси ,който веднага дойде в болницата и ни донесе най -необходимите неща ,за да можем да се чувстваме спокойни.Всеки ден се чувахме и ни даваше кураж.Получихме и съобщение от Ванката от Русе,който ни посети с приятелката си в Дулово.Колко е важно това за нас ,колко съм благодарна ,затова че знам ,че не сме сами ,а има хора ,които са готови да ти подадат ръка в труден момент.Доби, знам че и ти си с нас и ни подкрепяш.

    Сега навън вали ,има половин метър сняг,скоро е Коледа ,казват че ставали чудеса …..,Пожелавам на всички вас да сте здрави ,защото това е най-важно!
    БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА !
    Светлана и Антон

    Коментар


    • #92
      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      Здравейте, приятели!След три седмичен престой в болници в Силистра и Варна ,Антон отново си е вкъщи!Този път имаше проблеми със стомаха/Тънките черва не се кръвоснабдявали добре.Вчера закупихме от Варна новите лекарства ,които му изписаха ,но има едно лекарство" ПЛЕТАЛ",което трябва да се закупи от Турция и Антон трябва да го приема една година!Имам огромна молба към вас, ПРИЯТЕЛИ,ако някой от вас има познати или пътува до Турция да ни помогне да го открием .Пишете ми ,аз ще си поема разходите!Благодаря и съм сигурна ,че вие ще ми помогнете!Поздрави от мен и Антон! Бъдете здрави !

      Коментар


      • #93
        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Днес ще ходи мой човек до Одрин даже вече е тръгнал но мога да му се обадя. Какво количество от лекарството трябва да се вземе , мисля че ще мога да помогна. Телефона ми е в подписа ако има нещо
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #94
          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Днес моя колежка се свърза с неин близък в Измир и вече сме поръчали две опаковки от лекарството .Ще ни стигнат за два месеца.Благодаря ви ,че реагирахте веднага.Дано тези лекарства успеят да му помогнат,защото има много болки ,а когато гледаш ,че човек се мъчи ,а не можеш да помогнеш е много тежко.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

          Коментар


          • #95
            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            И аз да се намеся.

            Лекарства сьм порьчвам от кьде ли не - Канада,Островите Фиджи,Австралия,Англия.........плащането по интернет и доставката е някакви дни до България като идват на който адрес посочите.Единственото нещо което е нужно е кредитна карта,малко пари в нея,малко английски и името на лекарството както и адреса на който трябва да пристигне.

            Ако я закьсате много и се чудите как да стане с някои по рядко срещано лекарство може да пишете тук или на лични,прекарване на лекарства през границата ми е в крьвта и няма нищо сложно.Много често сьм на пьт и реакцията може да е бавна от моя страна,но сьщото това може да го направи всеки един.

            Поздрави и стискам палци.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #96
              Re: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Здравейте, по принцип не е лошо и доктора да каже но има синонимни лекарства със същото съдържание - Cilostazol (DCI)Синоними: Pletal, Pletaal (Otsuka American Pharma-ceuticals Inc) възможоно е да ги има и в БГ. По принцип от европа няма проблем да се поръча и онлайн - за някои държави е възможно да се изпрати рецепта от български доктор (на английски) по факс на аптеката.

              Коментар


              • #97
                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Привет.....смятам че това което ще напиша няма да е спам.
                Искам да пожелая много много Здраве на Антон, на Светла, и на цялото им семейство...да се държат и да преборят това поднесено им от живота изпитание. Да са здраве весели и засмени и бели и червени! Честита Баба Марта!

                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #98
                  От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                  Здравейте ,
                  Пиша с молба за кръводаряване за Антон , опериран по спешност в Силистра - премахнат далак.

                  Имаме потвърждение че освен в Силистра може да се дарява и в Варна ,като се вземе бележка че е дарена за Антон!
                  (Антон Николов Мещеров -6601025623 ,опериран в хирургично отделение при" МБАЛ-Силистра"АД-саптурация на далак.).

                  Лекарите очакват поне 2-ма кръводарители в понеделник!

                  За повече информация и предаване на бележките можете да се свържете с Светлана(съпруга на Антон) тел:0894 667443 или с мен на 0898 600634!



                  0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                    Копирам мнението и в раздела за спешна помощ, там вероятността да го видят повече хора е по-голяма!
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                      Варненци да се мобилизират! Тарга?
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Първоначално публикуван от Красимир Найденов Преглед на мнение
                        Здравейте ,
                        Пиша с молба за кръводаряване за Антон , опериран по спешност в Силистра - премахнат далак.

                        Имаме потвърждение че освен в Силистра може да се дарява и в Варна ,като се вземе бележка че е дарена за Антон!
                        (Антон Николов Мещеров -6601025623 ,опериран в хирургично отделение при" МБАЛ-Силистра"АД-саптурация на далак.).

                        Лекарите очакват поне 2-ма кръводарители в понеделник!

                        За повече информация и предаване на бележките можете да се свържете с Светлана(съпруга на Антон) тел:0894 667443 или с мен на 0898 600634!



                        Колега,питай дали може в София! Ако може отивам на секундата!Можеш и на телефона да ми отговориш,че нета много рядко ми идва!!!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Варненци да се мобилизират! Тарга?
                          ПРИЯТЕЛИ,след малко тръгвам за Силистра.Надявам се Антон да се е стабилизирал и да мога да вляза при него.Синът ни Виктор е при мен.Благодаря ви за подкрепата!Като се върна ще ви пиша!

                          Коментар


                          • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                            Ако може и в други градове кажете , сега съм в Симеоновград, най близкото място за кръводаряване май е Хасково.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              Здравейте ,приятели!Преди малко се върнахме от Силистра.Бяхме с Виктор/сина ни/при него.Антон е контактен,много изтощен ,но предвид това ,което преживя е добре.Говорих с докторите и с кръвния център.Казаха ми ,че кръв може да се дарява във Варна и в Силистра,като се запише името на Антон.Да се пита дали по служебен път ще се изпрати бележката за дарената кръв.Няма значение каква е кръвната група на кръводарителя.Вече са му преляли четири сака кръв,но ще са нужни още.Утре синът ни и сестрата на Антон ще са в Силистра да дарят и те.Писала съм и на други приятели и вярвам ,че и този път ще се справим.Още веднъж благодаря на всички ,които ще помогнат./Антон Николов Мещеров-6601025623/опериран в МБАЛ-АД -гр.Силистра

                              Коментар


                              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Здравейте приятели съпричастни със здравето на Антон,
                                Току що влизам и виждам че отново е опериран и има усложнения....мисля че трябва да се видят последните иследвания епикризи, и др. документи показващи състоянието му и да се изпратят в София, каквото и да говорим колкото и да са добри лекарите ни извън столицата до сега фактите показват че само и единствено там може да се получи по адекватна и бърза помощ във връзка със каквото и да е заболяване...а доколкото разбрах Антон отдавна вече се бори заедно със медиците и близките си.....Нека направим нещо и да опитаме да му помогнем кой с каквото и както може и с колкото средства може. Всички вие много пъти сте го доказвали...дори на съвсем чужди хора които дори не са членове на нашия сайт и форум....вярвам във вас във нас аз ви дължа благодарност...и отново ще съм доволна ако това се случи .
                                Да дава господ и съдбата бързо въсановяване на Антон, много сили да му прати и на него и на семейството му Амин!
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X