Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Той е в Русе, но все тая.
    В Силистра е Антон и трябват още дарители !!!
    Uaz 469 2.4 D MB
    KTM 600 ROTAX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
    Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

    Коментар


    • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      Колко струва тоя ХАС?

      Коментар


      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Утре мога да пътувам до Силистра, в Русе съм в момента, ако някой иска , ще го взема с мен.

        Телефона ми го има в профила , само кажете дали в неделя ще може да се дари и колко часа трябва да съм там ?
        Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 23-03-13, 23:32.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Най-добре да се напише актуална банкова сметка.който може да помогне с пари.
          В понеделник мога да преведем малко,но от сърце.
          п.п за сега никой не поставя въпрос за пари,но май има нужда
          иво димитров-0898 472 158

          Коментар


          • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            Абе пари лесно ще изпратим! Въпросите са Антон може ли да получи необходимото лечение в Силистра и състоянието му позволява ли да бъде местен (да пътува)..?!

            Коментар


            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Колко струва тоя ХАС?

              http://www.medicine.bg/lekarstva/human-albumin-20-procenta-ncht


              Актуализацията е от 2009 , но едва ли има съществени разлики.
              0+,Bombardier DS650,Discovery II.

              Коментар


              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Колеги , Приятели , ХОРА , току що говорих със Светлана , която ми каза ,че няма смилъс да ходя до Слистра , днес не може да се даде кръв ;(, за съжаление аз заминавам и утре няма да имам възможност да пътувам нататък
                Искането на повече кръводарители било , за да не се плаща концентрирания белтък .
                Значи , ако не можем да дарим кръв на място , можем да изпратим пари , зада се платят банките , на Светлана са и казали , че стрували около 120 лева едната , за сега и трябват минимум две.
                Сумата е малка , но за съжаление не разполгам с нея в момента
                Не знам дали е в разрез с правилата на форума ... съжелявам . ама няма време ..
                Сметката на Свеетлана е :
                Банка с ДСК
                IBAN-BG17STSA93000000984528
                Светлана Викторова Мещерова

                Имам и ЕГН-то на Светла , ако някой иска да прати по друг начин пари .
                Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 24-03-13, 09:55.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Абе пари лесно ще изпратим! Въпросите са Антон може ли да получи необходимото лечение в Силистра и състоянието му позволява ли да бъде местен (да пътува)..?!
                  Марто за съжаления в момента Антон не може да пътува
                  Светла , заминава в 11 часа към Силистра , после ще ми се обади да каже дали има промяна в състоянието на Тони
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                    Приятели,прибрах се от Силистра.Говорих с доктор Докова.Тя ми обясни ,че още утре трябва да възстановя банката с ХАС и да закупя още една и най-малко двама да дарят кръв.ХАС е заради ниския албумин ,а кръвта ,защото хемоглобина му е нисък.Днес е по-добре сравнение с вчера.Забелязах,че десния глезен е подут и то много,обясни ми че заради ниския албумин организма търси кухини ,които пълни.Антон не може да се мести в момента,трудно му е всякакво движение.Утре ще проверят може ли да махнат дренажите.Каза ми когато се стабилизира го водете където искате,но положението му е много сериозно.Антон хапна няколко лъжички ,лесно се изморява ,дори като говори.Надупчен е отвсякъде,маркучи,катетри ........Казах му ,че всички сте с нас и ни подкрепяте.В Силистра проверих на Марешки ,там не доставяли ХАС,аптеката до болницата не работеше.Като се прибрах поръчах ХАС в Дуловската аптека -Утре ще ми доставят една банка платих капаро-ще струва 133 лв.Наистина големи надценки слагат .Ванката каза ,че в интернет е проверил и струва към 80 лв.Затова не поръчах другата банка.Утре като отида в Силистра ще проверя и в други аптеки ,а ако някой намери по-евтино да пише.Благодаря на всички за подкрепата!С уважение:Светлана

                    Коментар


                    • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                      Колеги...приятели, разбрахме че Антон не може да се мести....но може някой от водещите ни специалисти да се заведе до Силистра за консулт....и ако трябва да се допълни лечението.
                      Светле мила, нямам думи....задавам си въпроси....но отговорите не ги намирам.........Ти си силна жена господ да ти дава сили Амин!
                      Днес е Благовещене....дано ти донесе благата вест, че твоето момче ще се пребори успешно с това изпитание!
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Доби,благодаря за подкрепата,за думите ,които ме трогнаха!На обяд бях в Силистра.Водехме двама души, но само единия успя да даде кръв.На моята колежка и беше ниско кръвното и не разрешиха.В Дуловската аптека не ми доставиха HSA.Чрез приятелка се свързахме с голяма аптека в Силистра и там имаха една банка.Запазих я по телефона и така възстанових една банка.Докторката веднага ми каза ,че ще трябва да занеса още една и още кръводарители .Имам чувството ,че гледат на мен като подвижна банка за консумативи!Толкова е закъсала държавата ни.Питам се защо плащаме осигуровки ,защо плащаме данъци като за лечение пак вадиш от джоба си.Обадила съм се на приятели и чакам подкрепа,иначе сама и да тичам срещу вятъра ,не мога да стигна никъде.Антон спеше като влязох при него.Само като се огледаш наоколо и ти става страшно.В една голяма стая 6-7 легла,безпомощни хора ,тръби ,маркучи............,банки....,свят да ти се завие.Антон постоянно е на системи, кога му преливат кръв никой не ми обяснява.Само ти декламират какво трябва да доставиш и" Правим всичко необходимо".Антон ми казва да го измъкна от там,да го взема вкъщи,не издържа повече.Днес доста му говорих.Казах му ,че толкова приятели се интересуват и се молят по-бързо да се оправи.Дано наистина се преборим и този път!Моля се !Благодаря на всички ,които са с нас ,аз знам че те са много!Благодаря ти "Дедо Коко",знам кой си ,Антон ми е говорил за теб!Благодаря ви ,ПРИЯТЕЛИ!Поздрави!Ще пиша отново!Господ да помага на всички!

                        Коментар


                        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Светле, не искам да те депресирам но точно това правят....лошото е че не можеш в момента да им искаш обяснение по причина че ще рефлектира срещу Антон,......Ох за болниците ни, аз ли не знам три години с дете на 14г. и три гръбначномозъчни операции....и накрая пак количка.....мога книга да напиша за това но до средата ще е само тежка и тъжна, и пълна с болка от невъзможност да направиш най доброто и необходимото.
                          МОЛЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ.......нека някой се свърже в София със специалист висококвалифициран и го доведе до Силистра за консулт.....знам че е далеч, знам че всички имат грижи,знам че трябват и средства.....но това което ЗНМ, най добре е че Антон има СЕГА нужда от помощ и подкрепа. Пишете на повече хора от нашия форум сигурно много дори не знаят какво се случва...а биха се отзовали ....като Доктор Емо Найденов....той би могъл да предложи специалист и да го уговори да консултира Антон.......Знам че можем нека го направим за един достоен Българин.
                          Благодаря ви!
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                            HSA може ли да се транспортира от куриерска фирма (изисква ли някакъв специален режим на съхранение)?

                            Коментар


                            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              Първоначално публикуван от ivanzs Преглед на мнение
                              HSA може ли да се транспортира от куриерска фирма (изисква ли някакъв специален режим на съхранение)?
                              Би трябвало да може, имат специални термо контейнери за превоз на такива продукти. Виждал съм да носят такива пратки, но не помня фирмата.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Току що ми потвърдиха, че мога да взема 4 банки по 100ml, отивам да ги платя. Обещаха още днес да са при мен, което означава, че мога да ги изпратя веднага - в хладилна чанта.

                                Нуждая се от адрес, на който да изпратя банките - на лични или на тел 0886 942109.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X