Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Кураж!! Никакво отказване! Всичко ще се оправи!
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #47
      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Бре! Държавата трябва да се цеди всякак.
      Точно.

      Да, колко са дължимите пари, общо, и каква ще е пенсията, ако се платят? Това би било с траен ефект върху доходите ви, и тая сметка е редно да се направи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Жената е по 12-14 часа на работа и няма възможност да седи тук дълго време (като се прибере, трябва и за Антон да полага грижи). Разбрали сме се да влиза тук вечер, когато има възможност и Мещера да е до нея, за да му чете. Имайте търпение - на всички въпроси ще ви бъде отговорено.

        Поздрави

        Коментар


        • #49
          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Ще пусна 100 лв за мещера на сметката от по горния пост.

          Мещер, Благодаря ти още един път за страхотното барбекю което ми направи преди 2 години, Тази Неделя смятам да го ползвам отново, ще пия една ракия за твое здраве.

          Катерин
          Последно редактирано от Haji; 27-09-12, 10:49.
          Т5
          Crossrunner

          Коментар


          • #50
            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            Кураж!

            Не сте сами, ще помагаме!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Адмирации към съфорумците!!!! Кураж на Антон (Мащера), по-бързо оздравяване.

              Повлиян от по-горните постове, и аз мисля е добре да се съберат парите за вноската по здравните, и всъщност не съм особенно запознат по пруцедурите, но мисля, че ако всичко по документи е наред, би трябвало да има право на обезщетение (или там инавалидна пенсия, нещо такова) след подобна операция, което би спомогнало семейния бюджет за в бъдеще, пък и гаранция ще има да посреща нови разходи като последствие от въпросната операция.

              п.п. ще си запиша сметката и ако имам време да отскоча до банката (че на личната няма интернет банкиране) ще пусна 50-тина лв. (готово)
              Последно редактирано от mohera; 27-09-12, 13:00. Причина: допълнение
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #52
                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Скромна сума и от мен.
                Не познавам лично човека, не сме се засичали много и по темите, но... това няма кой знае какво значение.
                Стискам палци скоро да стъпи здраво на крака.
                Поздрави.
                Георги Тонев

                Коментар


                • #53
                  От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                  Не зная как да започна....но зная че като човек и жена искам Мещера(Антон) да се пребори със болеста която го е стигнала....искам ако е възможно да дам сили на съпругата му да бъде до него и да издържи сполетялото ги изпитание.....знам какво е да се грижиш за любим човек....знам как се чувства.
                  Но също съм сигурна че тя ще се справи:..Горе главата момиче, стисни ръката на твоето момче и то ще вземе от твоята сила и ще се изправи....защото ние българките сме силни жени, и в такива моменти силата ни е много пъти по голяма....не се познаваме лично с вас, но това е без значение.
                  Оздравявай бързо българино....чакам вашите семейни писма с удоволствие ги четях преди.... приемете моите адмирации !

                  п.п. Аз също боледувам от две години и повече....затова помоща ми ще бъде скромна но се надявам да е поне малко полезна!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                    Благодаря ,ви мили хора!Много ме разчувствахте и ми показвате ,че има светлина в тунела!Благодаря за подкрепата и за куража!Каквото и да кажа ,каквото и да напиша ще е малко ,за да опиша какво чувствам!Днес ,след като се чухме с Мартин ,се обадих на счетоводителката ,която ангажирах да оправи документите ,за да изчисли какво имам да плащам.Оказа се ,че осигуровките не са плащани за 7-месеца за 2010г-603.30лв. и за цялата 2011г.-1073,52лв-общо 1676,82лв.Здравните осигуровки съм ги платила когато беше в болницата пак благодарение на хората от форума.До 07.10.2012г ми е срока да представя осигурителната му книжка ,за да преизчислят пенсията ,която сега му отпуснаха.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                      Първоначално публикуван от Svetlana Meshterova Преглед на мнение
                      ...До 07.10.2012г ми е срока да представя осигурителната му книжка ,за да преизчислят пенсията ,която сега му отпуснаха.
                      На колко се предполага че ще възлезе преизчислената пенсия (може и приблизително в проценти) ?
                      Какво става ако се изпусне срока - всичко пропада, или се чака нова далечна дата за преразглеждане със загуба на пропуснатите месеци ?
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #56
                        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Доби, благодаря за подкрепата и вярвам ,че нещата при теб ще се оправят,защото си благороден човек!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Не знам,сега пенсията е 273 лв.Ако не успея ще изчислят на база данни ,които има в системата ,а колко ще е увеличението нямам представа.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                            Първоначално публикуван от Svetlana Meshterova Преглед на мнение
                            Не знам,сега пенсията е 273 лв.Ако не успея ще изчислят на база данни ,които има в системата ,а колко ще е увеличението нямам представа.
                            Светлана, тази счетоводителка взема ли пари за това което върши..?!! Ако взема, лично ще и кажа да ги върне другата седмица... Има си коефициенти за тая работа и пенсиите се изчисляват на тяхната база, та тая счетоводителка да вземе да пита какъв му е коефициента в момента и какъв ще му е коефициента на Антон, ако до 7-ми другия месец му се платят осигуровките и да я изчисли тая пенсия по сегашния коефициент и по тоя, който ще се получи след 7-ми! Ако ще се вдигне пенсията с 5-10 лева, не си струва упражнението -да се гуши държавата с 1600 лева... По добре е да си ги харчите за по-неотложни неща - зима иде!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Светлана, тази счетоводителка взема ли пари за това което върши..?!! Ако взема, лично ще и кажа да ги върне другата седмица... Има си коефициенти за тая работа и пенсиите се изчисляват на тяхната база, та тая счетоводителка да вземе да пита какъв му е коефициента в момента и какъв ще му е коефициента на Антон, ако до 7-ми другия месец му се платят осигуровките и да я изчисли тая пенсия по сегашния коефициент и по тоя, който ще се получи след 7-ми! Ако ще се вдигне пенсията с 5-10 лева, не си струва упражнението -да се гуши държавата с 1600 лева... По добре е да си ги харчите за по-неотложни неща - зима иде!
                              @Марто: Не е съвсем толкова лесно (не заради методиката толкова, а заради други неща), но поне да се ориентираме в порядъка.

                              @Svetlana: Знам че не ти е до това сигурно, но просто я попитай - и тя да не знае, все ще познава някой дето знае. Защото ако ви дадат 150-160 лева отгоре, за година парите ще се върнат, и от там сте на плюс, за много време. За 10-30 лева наистина не си струва, поне за момента.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Почти съм сигурна че пенсията с тази година и седем месеца няма да мръдне даже може да я преизчислят с някой лев по малко. Дъщеря ми скоро пусна молба за преизчисляване на пенсията и тя е със 98%, с чужда помощ, и защото работи вече седем години на всеки три години би трябвало да и се повишава пенсията която сега е около 160-170лв. в проценти...е да ама не....не само че не я увеличиха ами я намалиха с 15лв. Затова е добре да се консултирате със пенсионен ревизор... и ако няма да се повиши чувствително не си струва излишни пари в такъв тежък момент. А мисля че има значение и размерът на който е изчислена осигуровката.
                                Сигурна съм в добрият край на това изпитание....
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X