Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Днес на обяд бях при Антон.Сутринта е имал температура.Докторката ми каза ,че има нужда от диетична храна.Сутринта сам е ял попара.Ще му преливат още кръв и плазма.Казаха ми ,че поне още двама трябва да дарят.Циганите в Силистра искат много,готови са да ти смъкнат "кожата".Утре Виктор ще чака двете момчета от Русе и той също ще се пробва да даде.Обадих се на Женя и и благодарих за това ,което е направила.Не те познавам лично,мило момиче,но нека господ ти дава много здраве и да те благослови!Доби,знам че си направила всичко възможно да помогнеш,но такива са законите в нашата скъпа татковина!Не може никъде другаде само в Силистра и Варна -това е!Днес преподавах на моите първокласници стихотворението на Иван Вазов-"Аз съм българче".Когато им го рецитирах ми стана толкова мъчно и се молих поне за нашите деца животът в България да е по-добър!Силно се надявам и вярвам,че докато има такива МОМЧЕТА и МОМИЧЕТА ,каквито сте вие България ще я бъде!Gadeff,Антон те поздравява ,веднага се сети за теб.Ще пиша пак.Поздрави на всички!

    Коментар


    • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      По молба на Виктор отбелязвам тук , че сме се прибрали безпроблемно.Нямаше проблеми от рода на ниско кръвно и т.н. и дарихме успешно кръв с Борко.
      Дано няма повече усложнения с колегата и да се въстанови напълно !
      Uaz 469 2.4 D MB
      KTM 600 ROTAX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
      Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

      Коментар


      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Ако все пак от кръвният център в Силистра се навият на кръв, дарена в София, мога да дам веднага - 0886 942109, Иван.

        Коментар


        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          И за Бургас важи. Ако приемат...
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            Здравейте! Днес ще прелеят още 2 сака кръв на баща ми... Дежурната лекарка каза, че има известно подобрение. Благодаря отново на Иво и Борко! Живи и здрави!
            [COLOR=Red]„Сам да приемаш себе си като съдба, да не искаш нищо друго — в подобни състояния това е просто висш разум.“[/COLOR]

            Коментар


            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Иво,Борко ,благодаря ви че пътувахте до Силистра и дарихте кръв за Антон!Господ здраве да ви дава !Момчета за сега не се налага повече да се дарява .Още веднъж огромна благодарност на Радослав, Женя,Иво и Борко!Благодарности и на хората ,които бяха готови да си отзоват ,но поради правилата в България не успяха!Днес на обяд Виктор беше при Антон.Докторката му казала ,че днес ще му прелеят два сака кръв.За сега е добре.Надявам се да се възстановява без проблеми.Ще ви информирам за състоянието му!Поздрави!

              Коментар


              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Аз дарявам кръв редовно и ще го направя пак - само кажете дали може да стане в София - много съм натоварен да пътувам до Силистра!

                ТМ
                Good guys drive Land Rovers!

                Коментар


                • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                  Бог да благослови всички....и да даде сили и здраве на антон и на прекрасното му семейство Амин!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                    Приятели ,преди малко успях да говоря с д-р Георгиева ,която беше на смяна в интензивното отделение.Новините не са добри.Днес са видели ,че хемоглобина започва да пада и са направили скенер и ехограф.Установили са ,че има изливи в белите дробове,в единия повече.Направили са пункция.В момента му преливат още кръв.Много съм притеснена.Днес наш приятел е бил там ,но не са го пуснали.Утре ще съм там.Довечера докторката ,с която имаме уговорка за повече информация ще е нощна смяна ,така че ще и се обадя.Много съм притеснена.Дано господ да не ни изостави!Молете се !

                    Коментар


                    • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                      Тая докторка не може ли да каже, не е ли по-добре да търсим вариант да го местим Антон в по-добра болница, в друг град (София)..?!

                      Коментар


                      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Има спешна нужда от още четирима кръводарители... Или трябва да се закупят Хуман Серум Албумин концентриран белтък, ако не се намерят кръводарители...
                        Последно редактирано от vam1; 23-03-13, 12:40.
                        [COLOR=Red]„Сам да приемаш себе си като съдба, да не искаш нищо друго — в подобни състояния това е просто висш разум.“[/COLOR]

                        Коментар


                        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Днес на обяд бях при Антон.Той беше много разтроен.Не му давали нито вода, нито храна.Сестрата ми каза ,че ще го водят в операционната.Вчера от дренажите на операцията внезапно започнало силно да кърви,водили го на скенер и ехограф.Срещнах се с доктора ,който го оперира и той ми обясни следното-заради това че му е ниско съдържанието на белтък ,организмът му събира течност в белите дробове.И следва източване на течността.Вече са му преляли банка 100мл.концентриран белтък и ще се наложи още и кръвопреливане,затова ни каза да осигурим четирима кръводарители и поне две банки HAS-20% /хуман серум албумин/.Изчаках да излезе от операционната ,защото му обещах да говоря пак с лекаря.Когато приключиха,докторът ми каза, че от единия бял дроб са извадили 0,500 л ,а от другия 0,300 л.Видяхме го като излезе от операционната и му казах ,че утре пак ще съм при него.

                          Коментар


                          • Нещата не ми харесват! Давайте да го местим или в София или навън! Може и да се извика специалист отвън за да помогне- държавата,медии, организации да се намесят!Тази хипопротеинемия не е на добре.

                            Коментар


                            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
                              Нещата не ми харесват! Давайте да го местим или в София или навън! Може и да се извика специалист отвън за да помогне- държавата,медии, организации да се намесят!Тази хипопротеинемия не е на добре.
                              Дори не трябва да се чака .......мисля че всеки час е от значение.....Силистра е малък провинциален град...дори да имат добри специалисти....а аз съм сигурна че има такива.....надали могат да си позволят хубава апаратура...много и различни консулти с най ерудираните специалисти.....така че да се действа.....това е животоспасяваща стъпка.
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Той е в Русе, но все тая.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X