Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Дръж се Мещерче!!
    Дано бог е с теб
    И бързо възстановяване!
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #32
      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      Стискам палци и аз, за по-бързо възстановяване на колегата!
      Лада-2107 , 1.5л, 1989г

      Коментар


      • #33
        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        И от мен , бързо оздравяване , стискам палци на колегата да се прибори с болестта и оправи напълно .
        Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
        ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

        Коментар


        • #34
          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Бързо оздравяване, всички му стискаме палци!
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #35
            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            Колеги, днес преведох значителна сума на Светлана (всичко събрано от 09.03 до сега)! Разговарях с нея и за момента всички нужди са покрити, за което искам да ви изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ!!! Временно преустановяваме набирането на средства с уговорката, че ако излезе нещо конкретно, ще се опитаме да реагираме както досега. Още веднъж искам да благодаря на всички за изразената съпричастност, която прави този форум едно от най-хубавите неща в държавата ни! Прегръщам ви!!!

            П.П. В понеделник ще проверя отново сметката си, за закъснели преводи и ако има нещо ще го преведа на Светлана.

            Коментар


            • #36
              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Колеги, днес преведох значителна сума на Светлана (всичко събрано от 09.03 до сега)! Разговарях с нея и за момента всички нужди са покрити, за което искам да ви изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ!!! Временно преустановяваме набирането на средства с уговорката, че ако излезе нещо конкретно, ще се опитаме да реагираме както досега. Още веднъж искам да благодаря на всички за изразената съпричастност, която прави този форум едно от най-хубавите неща в държавата ни! Прегръщам ви!!!

              П.П. В понеделник ще проверя отново сметката си, за закъснели преводи и ако има нещо ще го преведа на Светлана.


              Благодаря на всички вас , които ми помогнахте в тези трудни дни ! Надявам се Антон да се оправи и ние да може да помагаме ! В мое лице спечелихте приятел ,на когото можете винаги да разчитате ! Благодаря ви , че върнахте надеждата на сина ми ,че има на този свят и добри хора !Вярвайте ,че водя подробна сметка на всичко ,което плащам и ще дойде ден , в който ще ви информирам ! Благодаря на Румен и Светослав , на Красимир и Мартин ,които ми се обаждат всеки ден и на всички , които поздравяват и се молят Антон да се оправя по-бързо!България ще я има ,докато ражда такива БЪЛГАРИ като вас !!!Желая на семействата ви здраве и НАДЕЖДА, каквато ми дадохте вие ! Бог да ви пази !!!
              Светлана

              Коментар


              • #37
                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Закривам темата и махам сметките за пращане на пари. Светлана ще ни каже, ако нещата с парите или с нещо друго пак отидат на зле и трябва да се помага. Ние сме на линия.

                Оттук нататък Антон да не ни излага, ами да се оправя и да ни покани на ядене и пиене. Ние ще ядем и пием, а той ще гледа, защото сега докторите ще му забранят всичко, ама това е положението. Чакаме.

                Коментар


                • #38
                  От: Колега от форума, бере душа и има нужда от помощ!

                  Малко добри новини от Светлана:

                  Марто ,днес докторът ми каза ,че слагали Антон да седи седнал , нямал температура ! Утре ще ходим при него и ще пиша повече!Дано да има хубави новини ! Поздрави : Светлана
                  Последно редактирано от Peppy; 16-03-12, 18:03.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Колега от форума, бере душа и има нужда от помощ!

                    Току що говорих със Светлана... Според докторите Мещера е малко по-добре! Изправят го да стои седнал, но за кратко, защото е много отслабнал (свалил е около 20 кг.)! Не вдига температура, но днес или утре лекарите ще вземат посявка, за да видят има ли още зловредни бактерии и какво е количеството им. Това се прави с цел, да се оптимизира по-нататъшното лечение. Това е за сега! Когато имам повече информация, ще пиша отново...
                    Последно редактирано от Веско; 19-03-12, 10:18. Причина: копиране

                    Коментар


                    • #40
                      От: Колега от форума, бере душа и има нужда от помощ!

                      Вече наистина имаме добри новини! Светлана е при Мещера в момента.. Нашия юнак дне се е разходил от леглото до прозореца на собствен ход! Духа му бил висок и се чувствал по-добре! Вече е извън реанимацията и много скоро може да го видим тук, благодарение на Краси от Варна, който ще му занесе тези дни един лаптоп с мобилен интернет!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Колеги, състоянието на Антон е стабилно, въпреки белите петна в паметта и някои неврологични, и двигателни проблеми, но семейството му е в изключително тежко финансово положение и се обръщам към вас с молбата да им помогнем финансово, за да могат да посрещнат поне най елементарните си нужди на първо време! Знам, че времената са трудни за всички ни, но този форум се е доказал, че е силен именно в такива моменти... Моля, всеки който има желание да помогне да превежда парите на:

                        IBAN BG17STSA93000000984528 - Светлана Мещерова

                        Благодаря ви предварително приятели!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Марто,благодаря ти че се обади и вдъхна кураж на Антон и на мен!Антон много се разчуства като те чу и се разплака ,че не може да пише.Иска да му чета какво пишете и се сеща за всички ,с които си е писал.Май месец Иван Недокланов от Русе му изпрати 100 лв. и с част от тях купихме апарат за кръвно.И когато му меря кръвното все казва от кого е.Краси от Варна и той се обажда, въпреки че не познава Антон лично.Когато бяхме в болницата много ми помага.Венелин от Пловдив и той се обажда и ме подкрепя.Аз продължавам да се боря с предизвикателствата и да вдъхвам кураж на Антон и децата.Минахме на ТЕЛК,дадоха му 100% инвалидност с придружител.Отпуснаха му пенсия 273лв.,тъй като се е самоосигурявал не му отпускат по-голяма пенсия ,защото не си е плащал осигуровките за 1година,а и аз няма откъде да намеря толкова пари,а и тези пари се дължат с лихвите.Поздрави на всички ПРИЯТЕЛИ ,бъдете здрави и благословени!Светлана и АНТОН

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                            Бре! Държавата трябва да се цеди всякак. Колко пари са за осигуровките и има ли смисъл да се дават сега?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              Кураж, живота не е толкова черен.Всичко ще се нареди...Кураж...Поздрави на адаша и от Варна...Горе главата..
                              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Поздрави Мащер ! Кураж и само напред, никакво отказване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X