Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Тази жена е пенсионирана счетоводителка от НАП-Силистра ,тя е работила в системата.Става въпрос за шестгодишен период ,от 2005 до 2011г,от които не е платено за 1г и 7 месеца.Трябва да се нанесе трудовия му стаж в осигурителната книжка. Тя ми каза ,че за нанасянето ще ми вземе по 5 лв. на година.Разбира се аз ще се интересувам с колко може да се увеличи пенсията!Това е за сега!Желая на всички хубав ден.Отивам да работя!

    Коментар


    • #62
      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      И аз не съм в час с пенсионното и разните му проценти, ама ми се чини, че няма как за една година (айде близо две са) трудов стаж да се увеличи пенсията с над 100лв, при положение, че бъхтеш 40 години за има-няма 300лв .

      Виж категорията инвалидност е по-интересна, но пък и там няма как да напишат такава която не отговаря на истината (всъщност има, и знам доста здрави прави дето се редят за инвалидна пенсия, ама това е друга тема на разговор) Та най-вече тази категория ще окаже голямо влияние върху сумата.

      Още веднъж кураж и скоростно оздравяване на Мащера . Бъдете силни и не показвайте слабост пред него.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #63
        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Инвалидната пенсия е малка, на нея не бива да се разчита, че ще донесе някакво увеличение. Още повече, че той вече има най-високия възможен процент.

        П.П. 96% , без придружител, 22 г. трудов стаж = 180 лв пенсия.

        Коментар


        • #64
          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Още трима пожелали анонимност внесоха в сметката по нещо.Благодаря!
          Мещер, скоро ще те навестим няколко човека.Горе главата!

          Коментар


          • #65
            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            Кураж!
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #66
              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Утре би трябвало да получите по сметката подкрепа от мен съпругата ми. Не се познаваме, но наистина се надявам и искрено Ви пожелавам да се подобри състоянието на колегата!
              По-добре късно, отколкото по-късно.

              Коментар


              • #67
                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                Няма как да не се включа, и лично да не ви благодаря! Вие хора ми върнахте вярата, че е останало добро в нас българите... Благодаря ви искрено на всички, които са помогнали и помагат, защото в най-тежките моменти, когато на мен в очите лекарите ми казваха, че баща ми почти няма шансове АЗ не им повярвах и той се пребори! И аз и семейството ми също продължаваме да се борим... Записвам 4-та година Право във ВТУ, но вяра в правораздавателната ни система нямам, а в грижата на държавата за нас обикновените българи още повече, но работя и с 350-те лева на месец, които получавам се опитвам да помагам! Бъдете живи и здрави и ще дойде ден, в който доброто ще се върне! Благодаря ви!

                Виктор Мещеров!
                [COLOR=Red]„Сам да приемаш себе си като съдба, да не искаш нищо друго — в подобни състояния това е просто висш разум.“[/COLOR]

                Коментар


                • #68
                  От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                  Чак сега виждам темата, при първа възможност отивам до банката. Горе главата Мещер!
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                    Здравейте ,мили хора!
                    Отдавна не съм влизала във форума, но днес имам възможност и реших да ви информирам какво се случва с нас.Първо искам да благодаря на хората ,които ни помогнаха с парични средства и на всички останали ,които ни писаха!
                    БЛАГОДАРЯ ВИ: Д.Вълов,Ив.Илчев ,Б.Первазов,Иван,В.Георгиев,Ст.Пировски,Св.Стаменова,МАП ИнженерингООД,Дария Проданова,Ил Маджаров,Руси Русев,Ив.Димитров,Г.Иванов,В.Главчев,Haji,В.Горанов,А.Димитрова,Garcov,Мариан!
                    Благодарение на вашата помощ осигурихме топлина през зимата , поръчах хранителните добавки ,за да закрепим имунната система на Антон и платихме текущи сметки .
                    Антон боледува напоследък , някакви вирусни инфекции, вдига температура , но с това променливо време всички ни хваща настинката.Затова давам хранителни добавки и повече плодове .
                    Мили ХОРА,
                    благодарение на вашата подкрепа , се чувствам по-спокойна ,защото си поех глътка свеж въздух и продължавам да търся решения.
                    Бъдете здрави ,бог да пази вас и семействата ви !
                    С уважение и искрена благодарност! Светлана

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                      Дано се стабилизира докато времето още е ... да кажем по-приятно и не е дошла люта зима.
                      А че и тази зима ще е тежка (финансово, а вероятно и температурно), поне такава се очертава за здрави, пък за болни направо не ми се мисли.
                      Кураж на Антон, здраве и късмет на цялото семейство.
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                        Кажи му на адаша да се стега че догодина да пиеме ракия при мене как си требе

                        Адашко да си жив и много здрав
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #72
                          От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                          Чак сега видях темата... Предполагам има още нужда от средства, IBAN-ът от предната страница на съпругата още ли е актуален?
                          Кураж, колега!!!
                          По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                            Днес има още един, двама пожелали да помогнат.Благодаря!
                            За повече прегледност пускам номера на банковата сметка на Светлана и в този пост.
                            IBAN BG17STSA93000000984528 - Светлана Мещерова

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                              И аз сега видях темата,след малко ще пусна един превод,само че никъде не видях някакви претенции относно основанието.Утре да не ви накарат да плащате данъци на тези пари... както и да е .. пускам,но помислете по въпроса.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                                Готово,късмет на човека дано се оправи със здравословните си проблеми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X