Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Бройте и мен за един резак 60А,разбира се ако има поръчка.
    "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Аз съм за телоподаващо със сигурност,незнам колко хора трябва да се съберем,та да ни направят отстъпка?

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
        Аз съм за телоподаващо със сигурност,незнам колко хора трябва да се съберем,та да ни направят отстъпка?
        Въпрос на пазарна икономика , или по-точно на пазарлък . Даже и за две бройки би трябвало да има отстъпка - дори и минимална . За 3 още по-добре Криза е все пак . Пари кеш са добре дошли на всеки .
        Вдигам и аз мизата с едно "пулсово" телоподаващо . Само дето на мен ми върши по-добра работа ако е над 200 А . Ако обаче отстъпката ще е за 200А - склонен съм и на такъв вариант. Така че : да се организираме и - на място !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Просто звъннете на човека и се разберете. Владо, има трифазни 250А, но стандартни, без пулс (а то е подобие на STT, не е класически пулс). Обаче, на трифазното управлението и силовата част са почти същите, и предполагаемо и то ще може да се докара. Бе направо звънни и отивай на място. Ще видиш всичко, и отвътре, и отвън. Че ще и пробваш, вероятно.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Некой ще поеме ли ангажимента да се свърже с фирмата,и да се договори?И,да отваряме ли друга тема да се разбереме за посещение .

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Никой не пише нищо, по добре парите да си останат в България .

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                Никой не пише нищо, по добре парите да си останат в България .
                Звънни направо. Поговорете и т.н.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Не е проблем да звънна и да отида да поговориме,но чакам да видя дали некой друг колега иска да си вземе някаква инверторна техника.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                    Не е проблем да звънна и да отида да поговориме,но чакам да видя дали некой друг колега иска да си вземе някаква инверторна техника.

                    Говорих по телфона с Данчо - шефа на фирмата. Тази седмица ще пуска "пулса" за продажба. За цени не съм говорил , тъй като все още нямаме конкретната точна бройка.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Ето на какво се натъкнах http://www.stroy-profi.ru/product_in...ducts_id=34186 стана ми доста интересно ,забележете цента 10000 руб = 442 български лева ! Дали според вас е оригинал или поредното китайско творение !? Поне на мен не ми е известно Hitachi да произвежда заваръчна техника !?
                      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Хитачи произвежда кажи-речи всичко, включително и пулсови телоподаващи например, ако не се лъжа.

                        Ама, конкретното си е отново добре познатия ни китаец, в поредната различна премяна, при това цената за Русия е височка, предвид географските дадености. Толкова струва и онова от турчино-немеца, а е пътувало веднъж до Германия, и втори път до България.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Хитачи произвежда даже джипове Плюс цялата гама заваръчна техника . В случая обаче и аз съм на мнението на Спарки.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                            Ето на какво се натъкнах http://www.stroy-profi.ru/product_in...ducts_id=34186 стана ми доста интересно ,забележете цента 10000 руб = 442 български лева ! Дали според вас е оригинал или поредното китайско творение !? Поне на мен не ми е известно Hitachi да произвежда заваръчна техника !?
                            Това на предишната страница жълтото е с повече функций и комплектовка и е тук налично на 420 лева и ако натисна леко търговеца ще свали поне на 400 . Кутията е същата различен е само цвета .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Ето ви малко инфо за Хитачи-то.
                              Не е от най-ефтините китайци като Вики-то.
                              http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=105184
                              Панайот Бърдарски
                              0887 60 77 22

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Хитачи произвежда даже джипове Плюс цялата гама заваръчна техника . В случая обаче и аз съм на мнението на Спарки.
                                Интересно !В официалния им сайта не откривам нищо такова !
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X