Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Стига сте писали глупости.
    Много интересно твърдение, имайки предвид този ти пост!
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

      Не се обиждай, ама подписа ти е много красноречив......

      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

        И две джипки да идат на старта, ще е колкото да ги има в статистиката на ралито. И фиксидеята да се запишат, като първите българи на Дакар.
        Но щом смятат, че си струва това да стане на всяка цена, едва ли ще има кой да ги спре. Но по скоро смятам, че ще изложат България, а идеята и пропагандата бяха други - политици, трикольори ...
        Аз лично няма да се гордея. Няма за какво. Как да повярвам на отбор, който няма необходимите средства, подготовка, и най важното екип.

        Коментар


        • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Не се обиждай, ама подписа ти е много красноречив......

          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...
          Това беше добро

          Не е нужно да мислиш за да се видят някои неща. Нищо, че в тази тема всички, които знаят нещо, мълчат като партизани на разпит.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Започвам да разбирам личните съобщения с въпроси "Абе, вярно ли е че вие модовете взимате по 10000 лева на месец ???"

            До сега се чудех, но явно си е вирус
            Стига с тая скромност де...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
              Преди половин час видях Златко да си кара Ивекото с бегачката отзад на платформа. Това може да е добър знак, може и да я оправят някъде
              Днес вече е в София видях я на платформа теглена от Ивекото явно има раздвижване по въпроса
              ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

              Коментар


              • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                Седя и си мисля ( както по горе бе споменато)
                Как Златко би отишъл на Дакар като той дори и да си направи колата , не отговаря на изискванията за участие в състезанието ( не помня точно изискванията но имаше нещо :да има някакви победи в офроуд състезания , участия .. ) Другото е че екипа който се подготвя е записан и досега си проправяше път от името на клуба на Алекс.
                Също Алекс как ще отиде като няма кола няма асистиращ камион и явно финанси . Ако направи кола пак тя трябва да покрие въпросните изисквания които има старата кола .. Доста сложна и объркана ми се струва цялата работа и си мисля че никой яма да отиде 2011г. . И си мисля че вече и не се натискат .. няма време .
                Много съжалявам че се стигна до тук , не съм очаквал такава развръзка ...лоша работа. И няма да е зле хората причинили това да излязат тук пред нас с някакво обръщение , за да ни пояснят ситуацията , иначе си седим тука и си опъваме локуми.
                flash-gsm team

                Коментар


                • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                  Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                  Днес вече е в София видях я на платформа теглена от Ивекото явно има раздвижване по въпроса
                  Интересно къде ли ще я правят тук в София не са много местата Близнаци, Десо, Омбрето. Въпроса е къде и при какви условия.

                  Коментар


                  • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                    Толкова много енергия на вятъра. Но, като цяло е добре, изпуска парата от форума и който на когото, каквото има, си му го казва използвайки момента.

                    Тъжна картинка. Но пък характерна. Единия дърпа, другия сърба. Жалко. А можехме едни други ползи да извлечем от случая. То не че нещо, ама вместо да се карате, опитайте се да помогнете. Все някой с нещо. Ако иска. Или пък не. Няма да има Български отбор на Дакар. Защото, всъщност няма отбор. Или сметките или...

                    Много тъжно.

                    Коментар


                    • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                      Българи на ДАКАР...
                      Да отида със самурая, за да има мир и спокойствие.... ама много са затегнали изискванията. Преди 20г. можеше и да стане.
                      Не губете надежда!!!
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        Интересно къде ли ще я правят тук в София не са много местата Близнаци, Десо, Омбрето. Въпроса е къде и при какви условия.
                        Да не е при Тони?
                        WWW.FBRALLYRAID.COM

                        Коментар


                        • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                          Да не е при Тони?
                          Мисля че там има ОТКАЗ.

                          Коментар


                          • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                            ...и вече е във Варна...в същото състояние, демек наливно...
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                              Може да пробват в "Тойота" .... и цирка ще е пълен.

                              Не взимам страна - просто жалко за цялата идея и работа.

                              Коментар


                              • От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                                Интересно къде ли ще я правят тук в София не са много местата Близнаци, Десо, Омбрето. Въпроса е къде и при какви условия.
                                Карайте я при Владо Илиев. Момчетата да я стегнат и да тръгват за асистенция ,а Маринов да се мята за навигатор.Поне вече са карали заедно със Злати и имат опит.
                                WWW.FBRALLYRAID.COM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X