Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

    Само да попитам ,темата тук добре ли е

    Искам да питам А.Иванов ,какво по точно пие?
    Защо истината и гледните точки на хората по даден въпрос се тълкуват ,като помия и кал?
    Как поточно Дакар БГ ще продължи да излага и опорочава България?
    WWW.FBRALLYRAID.COM

  • #2
    От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

    Някои сигурно знаят за какво става въпрос...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Някои сигурно знаят за какво става въпрос...
      Да ти кажа честно си добре, че не знаеш ... аз като разбрах сутринта, та цял ден ми е едно такова тъпо и кухо отвътре .......
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #4
        От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

        Ще помоля г-н А.Иванов ако може да уточни кои точно е Пилота- защото стана много объркано.

        Ще си позволя да дам малко информация от саита му:
        “Трябва да сме добре подготвени за това, което ни очаква в Аржентина и Чили, и затова за нас участието на състезание от класа на „Пътят на коприната” е от особена важност” – каза пилотът Александър Иванов, мениджър на Дакар БГ.

        п.п Моля кажете защо беше тази лъжа с пилотите

        Коментар


        • #5
          От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Да ти кажа честно си добре, че не знаеш ... аз като разбрах сутринта, та цял ден ми е едно такова тъпо и кухо отвътре .......

          А знаеш ли какво е да го знаеш от самото начало?? И да четеш на заблудените овчици гръмките лозунги в измамната еуфория.
          Не знам защо се заключи темата но явно маниполирането и масовата измама е за предпочитане пред горчивата истина.Явно системата така пречупи и научи да живуркат някой хорица.Не видях обаче много постове на хора който упрекваха знаещите и вещите в тази тема в злоба завист и черногледство.Между другото в много държави гаврата с патриотизма и националния флаг се наказват жестоко както от общественато мнение така и от закона.

          Кво се случва че с три статии десет клипа малко шапки и блузки може да заблудиш и измамиш хиляди наивници.И това се прекратява само от разпадането на задругата.Както и от явната ситуация че единия не може да си плати масрафа.А ако група хора финансово красиви и работещи заедно се облягат на тази тъпота и извличат огромни печалби вече става политика.Като гледам колко е лесно нищо чудно съвсем скоро да се роди последният българин.За това като племе сами ще сме виновни че ще бъдем претопени и затрити.Явно съвсем го заслужаваме.Флагът е един шарен парцал когато няма истинска ръка която да го стиска и мъжко сърце което да се бори с неговата тежест.Но и само те не стигат трябва и племето да е адекватно.

          И ако се върнем в нашата случка сега съм сигурен че на много хора им стана ясно че не е толкова лесно да драпаш по гърдите на Еверест дори размахвайки байраци и други уреди за облъчване на тълпата



          На този общ фон неща като заблуда опит за обсебване кражба злоупотреба и саботаж звучат съвсем нормално нали..

          Коментар


          • #6
            От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Някои сигурно знаят за какво става въпрос...
            Ако не си чел предишната, тази тема е продължение на тази : http://www.offroad-bulgaria.com/show...=92825&page=17
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • #7
              От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

              Да, знам какво е .. виждал съм го много пъти, от малък съм в автомобилните спортове, но през 95 реших, че съм до там. От тогава до сега го бях забравил, но сега ме тресна по челото с пълна сила. Мога да разкажа токова много неща, но те само леко се доближават до това сега. Това ... това не знам с какви думи да го нарека, да дадеш надежда на хората тук, те да те подкрепят, да докараш представителя на ASO за Източна Европа, да подготвиш автомобил за какъвто сигурен съм много наши състезатели мечтаят и накрая да унищожиш всичко с един замах, ето това не знам какво е?! Жалко!

              П.С. Извинявам се, няма да спамя повече. Просто се надявам да чуя отговори на въпросите по-горе и ако е възможно и отговор на въпроса: Защо унищожихте всичко? Нямаше ли как да се разберете? Станаха два, но вярвам, че ще бъда извинен
              Последно редактирано от Жоро Танев; 23-09-10, 15:24. Причина: допълнение
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #8
                От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                Поредна Българщина.....явно няма оправия! Баси какъв срам! И спорт няма вече......само се краде и мами!
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Това ... това не знам с какви думи да го нарека, да дадеш надежда на хората тук, те да те подкрепят, да докараш представителя на ASO за Източна Европа, да подготвиш автомобил за какъвто сигурен съм много наши състезатели мечтаят и накрая да унищожиш всичко с един замах, ето това не знам какво е?
                  С 2 думи. БОЛЕН МОЗЪК
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                    А знаеш ли какво е да го знаеш от самото начало?? И да четеш на заблудените овчици гръмките лозунги в измамната еуфория.
                    Не знам защо се заключи темата но явно маниполирането и масовата измама е за предпочитане пред горчивата истина.Явно системата така пречупи и научи да живуркат някой хорица.Не видях обаче много постове на хора който упрекваха знаещите и вещите в тази тема в злоба завист и черногледство.Между другото в много държави гаврата с патриотизма и националния флаг се наказват жестоко както от общественато мнение така и от закона.

                    Кво се случва че с три статии десет клипа малко шапки и блузки може да заблудиш и измамиш хиляди наивници.И това се прекратява само от разпадането на задругата.Както и от явната ситуация че единия не може да си плати масрафа.А ако група хора финансово красиви и работещи заедно се облягат на тази тъпота и извличат огромни печалби вече става политика.Като гледам колко е лесно нищо чудно съвсем скоро да се роди последният българин.За това като племе сами ще сме виновни че ще бъдем претопени и затрити.Явно съвсем го заслужаваме.Флагът е един шарен парцал когато няма истинска ръка която да го стиска и мъжко сърце което да се бори с неговата тежест.Но и само те не стигат трябва и племето да е адекватно.

                    И ако се върнем в нашата случка сега съм сигурен че на много хора им стана ясно че не е толкова лесно да драпаш по гърдите на Еверест дори размахвайки байраци и други уреди за облъчване на тълпата



                    На този общ фон неща като заблуда опит за обсебване кражба злоупотреба и саботаж звучат съвсем нормално нали..
                    Аз понеже съм от заблудените овчици и ми е много интересно що всички, които знаеха за какво става въпрос мълчаха, а не застана някой да разкаже. Защо чак сега се започнаха приказки от сорта - аз знаех че така ще стане, ама само гледам сеир. Сега, след като сеира приключи, що трябва да дискутираме кой какво знае и кой какъв тип животно е? На кого ще е полезна една такава дискусия ? Наистина ми е интересно, а не пиша за да се заяждам по някакъв повод.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                      Аз бях от пожелаващите успех. Явно съм от лесно мамещите се. Или явно не съм видял достатъчно от това през живота си. Кой го е било шубе, кой нямал пари, кой карал и кой - трошил, кой искал да кара, кой не искал, за мен няма значение. За мен това е непоправима свинщина. Е, сега разбирам остротата на критикуващите и ако някого съм засегнал - съжалявам. Ама съжалявам и че се оказахте прави.

                      ...и не разбирам, в крайна сметка някой спечели ли нещо от всичко това? Защото на мен всички ми се виждат само губещи.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                        Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                        Аз понеже съм от заблудените овчици и ми е много интересно що всички, които знаеха за какво става въпрос мълчаха, а не застана някой да разкаже. Защо чак сега се започнаха приказки от сорта - аз знаех че така ще стане, ама само гледам сеир. Сега, след като сеира приключи, що трябва да дискутираме кой какво знае и кой какъв тип животно е? На кого ще е полезна една такава дискусия ? Наистина ми е интересно, а не пиша за да се заяждам по някакъв повод.
                        Колко пъти писахме ,бе колега.Върни се в начлото на темите за геройте от сатиричния театър "Дакар БГ" и ще видиш ,колко се изписа(и много се изтри).Само че тогава ,бяхме завистници и дребни човечета.Еми хайде сега гоемите да ги видм.
                        WWW.FBRALLYRAID.COM

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Аз понеже съм от заблудените овчици и ми е много интересно що всички, които знаеха за какво става въпрос мълчаха, а не застана някой да разкаже. Защо чак сега се започнаха приказки от сорта - аз знаех че така ще стане, ама само гледам сеир. Сега, след като сеира приключи, що трябва да дискутираме кой какво знае и кой какъв тип животно е? На кого ще е полезна една такава дискусия ? Наистина ми е интересно, а не пиша за да се заяждам по някакъв повод.
                          Ами защото, вероятно, тези които са знаели все пак са допуснали възможността ТОЗИ път да грешат и този път всичко да е различно ... Съгласи се, че не би било добре някой тук да се изтъпани и да каже "Вижте сега, това са глупости, защото няма да стане така, както ви го разказват!"
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • #14
                            От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                            Всичко се превърна в един цирк, за съжеление на хората ,които все пак се надяваха, че нещата ще се получат,но уви..Искаше ми се мнго ама много да видя по Евроспорт колата и логото на форума и така да се почустваш малка част от нещо голямо.Трудно е да се признае, но хората ,които отначало говореха разни неща са оказаха в крайна сметка прави, малко или много.Не е приятно чуството да си искъл нещо много и след това, то да бъде развалено по такъв начин.
                            Поздрави !
                            Make a Wish!

                            Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                            Коментар


                            • #15
                              От: ГАВРАТА С БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И БЪЛГАРЩИНАТА ОТ СТРАНА НА ДАКАР БГ

                              Как аз гледах на нещата?Хора компетентни, непознаващи се един друг се опитваха да ми обяснят какво предстои, аз обаче, твърдо застанал зад Българското участие, ревностно отстоявах позицията си че това ще пребъде, че различията на характерите ще се изгладят с времето, че е заложено твърде много за да се разтури с лека ръка,че оргонизацията е на ниво, имаше морална подкрепа на национално ниво, медии, пресконференции, ПР, спонсори, просто не виждах как ще се объркат нещата, вбесявах се на 30-тата секунда ако някой кажеше нещо лошо за хората, които ще представят България на Дакар, бях готов да се скарам с когото и да е, до степен напълно непознати, защитавайки тази Велика цел.Те хорицата ми го казваха, но аз, както и много други запалени по този спорт, отвръщахме арогантно -Бе я си .... до девето коляно.Еее, сега като ми подметнат за "моите" герои, свеждам глава, преглъщам жлъчно и си подминавам безгласно.
                              Нормално е сега да задават въпроса :Аз казах ли ти!?
                              Око за око и светът ще ослепее

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X