Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

    Ама в изискването пише и рама и купе.
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

      Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
      Мани недей че ще те биеме и ще ти е неудобно че няма да вземеш купата. Тряй си там нали ти направиха клас бори се с вятара и се радвай че хората нямат възможности иначе ще гледаш стълбичата отдолу.
      Виждам,че не ти стиска и,че си само един 'балонопукач', няма да караш в клас прото то е ясно......
      Но аз мога да карам в клас където си ти.......ейй така за спорта извън класирането ???
      Мога да кажа,че ти за мен си мноооого ВАЖЕН! Наистина важен,дори,нужен.......
      Осъзнах го вече,ти си моя човек
      Последно редактирано от rock crawler; 26-02-14, 21:44. Причина: допълнение

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

        Не съм видял да пише подобно нещо но може нещо да съм пропуснал.В случаят е проблем купето защото центъра на тежеста е високо.В една тръбарка седалката е на самата рама и тръбите са непосредствено над главата ти и не стърчат калници и капаци назад и на пред.Аз не мога да си сложа седалката на пода защото няма да виждам нищо и този случай таванът ми е много по нагоре.Моят джип го отрязах от зад не заради ходове а с цел олекотяване и има ефект въпреки ,че преди имах по големи ходове от зад от колкото сега.

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

          Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
          Мани недей че ще те биеме и ще ти е неудобно че няма да вземеш купата. Тряй си там нали ти направиха клас бори се с вятара и се радвай че хората нямат възможности иначе ще гледаш стълбичата отдолу.
          Абре КАЙО ти пишеш само защото те е яд нещо?МАй.Какво пък точно ти се намеси.
          Жоро я кажи по какъв начин като се отреже рамата отзад се постигат по-големите ходове?Да разбирам ли че ако отрежа от седалките назад ще съм 90+ това е глупаво!
          Колко коли са "ТРЪБНА" конструкция?
          Колко от тях използват шасита и тръби отгоре?
          Нямало решетка и капак и затова прототип.Еми то и ако на една стокова витара сложим едни други амортесиори и я нарежем с едни големи гуми то и тя сигорно ще е прототип?
          Както казах по-горе аз ще карам спрямо правилника ама просто започвате ............. дори незнам какво да кажа.ТВЪРДО съм за първоначалния план.
          Финанси и криза навсякаде ама се появяват мнения за :Без награден фонд,без еди какво си.
          Еми за мен лично е все едно.Някой сега ще каже "защото не си бил в 3-ката" еми не съм бил ама и да съм парите от това няма да ми избият вложеното.
          Може да изглежда детско но аз се радвах на една проста хартийка дали Грамота или подобно.Чувствах се горд че поне съм участвал.
          Гледам всички станахте злобни и гледате за какво да се скарате.Еми това според мен не е идеята.Искате професионализъм.Еми поканете професори и готово.
          ЩО НЕ СЕ ЗАСРАМИТЕ БЕ.Не е започнал сезона а се хванахте със скандали.Вместо диалог само караници.
          Зависта е голяма работа.

          Аз лично искам да пожелая успешен и по-безавариен сезон на ВСИЧКИ участващи и на всички организатори.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Абре КАЙО ти пишеш само защото те е яд нещо?МАй.Какво пък точно ти се намеси.
            Жоро я кажи по какъв начин като се отреже рамата отзад се постигат по-големите ходове?Да разбирам ли че ако отрежа от седалките назад ще съм 90+ това е глупаво!
            Колко коли са "ТРЪБНА" конструкция?
            Колко от тях използват шасита и тръби отгоре?
            Нямало решетка и капак и затова прототип.Еми то и ако на една стокова витара сложим едни други амортесиори и я нарежем с едни големи гуми то и тя сигорно ще е прототип?
            Както казах по-горе аз ще карам спрямо правилника ама просто започвате ............. дори незнам какво да кажа.ТВЪРДО съм за първоначалния план.
            Финанси и криза навсякаде ама се появяват мнения за :Без награден фонд,без еди какво си.
            Еми за мен лично е все едно.Някой сега ще каже "защото не си бил в 3-ката" еми не съм бил ама и да съм парите от това няма да ми избият вложеното.
            Може да изглежда детско но аз се радвах на една проста хартийка дали Грамота или подобно.Чувствах се горд че поне съм участвал.
            Гледам всички станахте злобни и гледате за какво да се скарате.Еми това според мен не е идеята.Искате професионализъм.Еми поканете професори и готово.
            ЩО НЕ СЕ ЗАСРАМИТЕ БЕ.Не е започнал сезона а се хванахте със скандали.Вместо диалог само караници.
            Зависта е голяма работа.

            Аз лично искам да пожелая успешен и по-безавариен сезон на ВСИЧКИ участващи и на всички организатори.
            Нормално е да има недоволни.Миналата година се говореше едно сега се прави съвсем друго после говорим за развитие на Траяла а в крайна сметка никакво развитие.Даже някъде по горе четох Жоро да казва на някой да кара в Модифициран щом не му изнася да кара в Прото това ли е развитие на Траяла да започна да карам от Експерт в Хоби?

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

              Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
              Нормално е да има недоволни.Миналата година се говореше едно сега се прави съвсем друго после говорим за развитие на Траяла а в крайна сметка никакво развитие.Даже някъде по горе четох Жоро да казва на някой да кара в Модифициран щом не му изнася да кара в Прото това ли е развитие на Траяла да започна да карам от Експерт в Хоби?
              Светльо точно с теб си говорехме след разград как ни се обесняваше че догодина ще е друго ама...........
              Е какво да се прави.Аз смятам че няма да се върнеш назад.Даже мисля че си преправял още.Но нали знаеш от думите до делата има една голяма разлика.И всички се крият от думите НЯМА ПАРИ.Затова писах че няма диалог а караница.
              Колко пъти писах следното "Направете среща не само за организаторите а отворена.За всички".Никой не поиска.Еми така ще е.
              Какво да се прави.Решили са така и явно така ще е.Някой оставаме в нищото.Нито с едните да се борим нито с другите.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                Това с новите класове е ясно. правилата са измислени ще се нагодим.Но имам и още един въпрос.Защо за навигатора нема купа?Той не е ли човек?

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                  Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                  Светльо точно с теб си говорехме след разград как ни се обесняваше че догодина ще е друго ама...........
                  Е какво да се прави.Аз смятам че няма да се върнеш назад.Даже мисля че си преправял още.Но нали знаеш от думите до делата има една голяма разлика.И всички се крият от думите НЯМА ПАРИ.Затова писах че няма диалог а караница.
                  Колко пъти писах следното "Направете среща не само за организаторите а отворена.За всички".Никой не поиска.Еми така ще е.
                  Какво да се прави.Решили са така и явно така ще е.Някой оставаме в нищото.Нито с едните да се борим нито с другите.
                  Tака ще е щото си мълчите като путки, я всички се запишете в по долния клас и да видим какво ще стане с господа организаторите кого ще пуснат за фон на великия карач от Разград.
                  ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                    Много Вой, много нещо.. Пичуе! Ай стегнете се малко а? Кво ши кажете?
                    Кво търсим? - Профи! А! Баш! Разгеле!
                    Как се постига това? - Като си направим правилата както трябва! Демек - Евротраляяял.. Тръя ся проследяваме събитията.. 2 години траял, усложняване на трасетата, бутане, бутане( от организаторите), да Ви направят Евро-шампиони! Къв беше експерта преди 2 години, какви са препятствията сега? А! Дали не сте по-близо до Евротраяла отколко бяхте преди години? ммхх?

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      Нормално е да има недоволни.Миналата година се говореше едно сега се прави съвсем друго после говорим за развитие на Траяла а в крайна сметка никакво развитие.Даже някъде по горе четох Жоро да казва на някой да кара в Модифициран щом не му изнася да кара в Прото това ли е развитие на Траяла да започна да карам от Експерт в Хоби?
                      Аз не си спомням да сме обещавали такъв междинен клас,какъвто вие искате .
                      Обещахме клас прототип,имате го.Това ,че машината на Илиян е по подготвена се оказва ,че той е виновен .
                      Айде да не се връщаме назад да видим ,някои от тези ,дето "реват" ,как са били с една класа по-добри машини от другите.
                      Интересно ми е Кайо вашата машина/на Ради,ти твоята явно я пазиш за красота/ за какъв клас щеше да искаш да е ,ако Илиян го нямаше ?
                      От 38-ци нагоре нагоре що,защото вие сте с 36-ци.Ами Красьо от Казанлък е с 32-ки ще изреве,ама как ,не може,ами мотора ви е 200 коня,пък той със 100 айде и клас за него.

                      Като толкова не ви пука за наградния фонд,бройте се в клас прототип при класирането след Пламен и Илиян за клас Промодифициран и ето ви отделно класиране !
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Аз не си спомням да сме обещавали такъв междинен клас,какъвто вие искате .
                        Обещахме клас прототип,имате го.Това ,че машината на Илиян е по подготвена се оказва ,че той е виновен .
                        Айде да не се връщаме назад да видим ,някои от тези ,дето "реват" ,как са били с една класа по-добри машини от другите.
                        Интересно ми е Кайо вашата машина/на Ради,ти твоята явно я пазиш за красота/ за какъв клас щеше да искаш да е ,ако Илиян го нямаше ?
                        От 38-ци нагоре нагоре що,защото вие сте с 36-ци.Ами Красьо от Казанлък е с 32-ки ще изреве,ама как ,не може,ами мотора ви е 200 коня,пък той със 100 айде и клас за него.

                        Като толкова не ви пука за наградния фонд,бройте се в клас прототип при класирането след Пламен и Илиян за клас Промодифициран и ето ви отделно класиране !
                        На моята кола съм с 31-ци и си отговарям само за нея. Не разбирам като направихте другия клас до 33-ки в експерта как да караш с по малки от 36-ци но ти пак не ме разбра.За предложението да има второ класиране след "Големия карач" съм съгласен дори да няма награден фонд.
                        ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Аз не си спомням да сме обещавали такъв междинен клас,какъвто вие искате .
                          Обещахме клас прототип,имате го.Това ,че машината на Илиян е по подготвена се оказва ,че той е виновен .
                          Айде да не се връщаме назад да видим ,някои от тези ,дето "реват" ,как са били с една класа по-добри машини от другите.
                          Интересно ми е Кайо вашата машина/на Ради,ти твоята явно я пазиш за красота/ за какъв клас щеше да искаш да е ,ако Илиян го нямаше ?
                          От 38-ци нагоре нагоре що,защото вие сте с 36-ци.Ами Красьо от Казанлък е с 32-ки ще изреве,ама как ,не може,ами мотора ви е 200 коня,пък той със 100 айде и клас за него.

                          Като толкова не ви пука за наградния фонд,бройте се в клас прототип при класирането след Пламен и Илиян за клас Промодифициран и ето ви отделно класиране !
                          Вие сте прави както винаги и нищо не сте обещавали,а пък ние сме ревльовци.Аз повече няма да коментирам нищо. Това са си вашите състезания правете си ги както намерите за добре

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                            Отивам да слагам калници на тръбарката да я правя да изглежда като Витара
                            ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Аз не си спомням да сме обещавали такъв междинен клас,какъвто вие искате .
                              Обещахме клас прототип,имате го.Това ,че машината на Илиян е по подготвена се оказва ,че той е виновен .
                              Айде да не се връщаме назад да видим ,някои от тези ,дето "реват" ,как са били с една класа по-добри машини от другите.
                              Интересно ми е Кайо вашата машина/на Ради,ти твоята явно я пазиш за красота/ за какъв клас щеше да искаш да е ,ако Илиян го нямаше ?
                              От 38-ци нагоре нагоре що,защото вие сте с 36-ци.Ами Красьо от Казанлък е с 32-ки ще изреве,ама как ,не може,ами мотора ви е 200 коня,пък той със 100 айде и клас за него.

                              Като толкова не ви пука за наградния фонд,бройте се в клас прототип при класирането след Пламен и Илиян за клас Промодифициран и ето ви отделно класиране !
                              Тони няма да визирам точно кой обесняваше на разград че "Догодина ще разделим експерта".
                              Точно затова се говореше още с няколко страници напред.Жоро си каза че причините сега са финансови за допълнителен клас.Добре
                              Тогава защо не си останахме:Ентусиаст,хоби и Експерт?Защо пък да се нарича ПРОТО?
                              Това са дребни промени.

                              КАЙО за тия кадето си мълчат като ПУТКИ ти можеби знаеш най-добре.Защо не ревеше преди да свърши годината?Защо не ревеше на Зверино и Разград?
                              Дали защото просто по български да се усере положението.Дали защото ради на Нови Искар каза че не му се кара и ти не искаш да си прежалиш творението?
                              До сливен има месец и малко ще видим какво и как ще се получи.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                                Имам предложение към оганизаторите на шампионата:
                                Замисляли ли сте се да направите клас ,,Ревльовци"???Ако да ,моля някой да калкулира разходите за организация на този клас и ми изпратете сметката да я видя, и ако не е ненормална сума ще спонсорирам създаването на този толкова важен за състезанията клас(виждам тук в тази тема 5-6 потенциални участника).
                                След това може и клас ,,Двулевки" да направите щото ПАРИ НЯМААААА.



                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X