Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • go6ko2
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
    Много яко каране направиха, това е то раздаване! Браво!
    Малко не ни стигна да завършим много кофти се получи с това обращане

    Остави коментар:


  • suzuki team
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
    Текст, видео и снимки
    http://offnews.offroad-bulgaria.com/...snimki-i-video
    Видеото къде беше?

    Остави коментар:


  • Николай Колев-64
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
    Ето едно бързо видео за момчетата от Своге.



    Друго което съм снимал утре.
    Много яко каране направиха, това е то раздаване! Браво!

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Боре, съдията на няколко пъти каза, че в правилника няма записано правило за колан на дървото. Което изчерпва темата! Ако е еко маниак-да слага колан, ако не-никой не го задължава.

    Което според мен изчерпва темата за коланите на това състезание,
    5. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ:
    ...
    5.4 Предпазни колани за дърветата
    ...

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Боре, съдията на няколко пъти каза, че в правилника няма записано правило за колан на дървото. Което изчерпва темата! Ако е еко маниак-да слага колан, ако не-никой не го задължава.

    Което според мен изчерпва темата за коланите на това състезание,

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Ivokraev Преглед на мнение
    Имаше ограничение 30 км/ч. Мисля,че с толкова крахме ние. Въпреки, че имаме наказание 11 мин., но не съм сигурен дали е от същия участък.
    Така прецених и аз!!!
    Ама за Нисана явно то не важи-щото няма и наказания!!!
    От време на клипа 3.10" докато не види камерата е на "метла" !!!
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 26-08-12, 23:36.

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    На съдиите по трасето беше ли им разяснен правилника на състезанието? Първия ден на траяла един навигатор крепеше джипа с ръце да не се обърне на ямите след колите. На въпроса ми дали това е позволено просто вдигна рамене. На втория ден отново на траяла участник закачи въжето на лебедката директно за дървото без колан. поне десет човека питахме съдията /снимки ще пусна утре/ , а той, завалията само гледаше умно.

    Остави коментар:


  • Ivokraev
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Случайно да не е имало ограничение на скороста на тая отсечка?
    Имаше ограничение 30 км/ч. Мисля,че с толкова крахме ние. Въпреки, че имаме наказание 11 мин., но не съм сигурен дали е от същия участък.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Здравейте и от мен.Ето какво искам аз да споделя:
    За първият ден на траяла ще кажа:Не знам защо бяха тия коли,които катерехме.Нито публиката ги виждаше отдалеко и да се кефи,нито според мен са траялен елемент.Но така са решили оргатима,така карахме.Ефекта,поне за нас беше,че нарязахме една гума на острите ламарини и ако не бяха колеги/тук е момента да им кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ,ЧЕ СИ ПРЕЖАЛИХТЕ И ЧЕТИРИТЕ ГУМИ ДА КАРАМЕ НИЕ/,за участие в днешният манш нямаше да има какво да пиша,освен като публика.Та първият ден,трасе около 2км+ за време под 4мин???????Средна скорост за трофи.Нямаше го адреналина от рода на трудни спускания,странични наклони,изкачване с прагове,нещо ,което да затрудни машините и поне навигаторите да слязат.То май само ги разхождахме като баласт.
    За вторият,днешният ден същата работа,аз поне не видях зор с трасето,пък и решихме да караме само за участие.Дори искахме да вземем две фенки на автостоп,ама те не ни харесаха/пък и аз съм вече ........по-малко готин,отпреди 10год./
    Но искам да поздравя организаторите за големия труд,който са положили за трасетата,нищо че на нашият екипаж не ни достигна дозата адреналин,разбирам,че са целили масовост.
    И една последна забележка.След финала може веднага да се обявяват времената,а не с 2-3мин.закъснение.Остава едно такова чувство за стъкмистика.И ...дрегер,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
    Най-хубавото от двата дена беше,че успяхме да се разходим из Тетевен,Рибарица,да видим някои интерестни места,да си починем от сивото ежедневие и работа.Видяхме се със стари приятели,почерпихме се,е не може да не сме доволни като цяло.Не мога да се сърдя на никого,решл съм да карам на това състезание,дойдох,карах,дали ми е допаднало трасето е друга приказка.
    Още веднъж да благодаря на организаторите и ако някой се чувства засегнат или нещо има да ми каже,телефона ми е в подписа.

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Обещавам повече да не участвам защото:
    - Да бяхте обявили предварително, че правите скоростно трасе за самураи и витари, а не ТРАЯЛ
    -Коректността на времеизмерването дълбоко ме съмнява. Почти всички караме за кеф, но е гадно да те правят на балък!
    Много съжалявам, че загубих три дни, минах 500 км в двете посоки с 20метра камион с четири джипа отгоре, изхарчих маса пари да участвам в този филм.
    Можеше от начало в регламента да обявите и класирането, че да не си губим времето.

    Остави коментар:


  • Владимир Йончев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Текст, видео и снимки
    http://offnews.offroad-bulgaria.com/...snimki-i-video

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
    За начало 15 мин видео от входа на с Бабинциhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...nci%202012.wmv
    Това е на около 15-ти км от старта, около 900 м н.в.Избрахме за снимане една дълга права , като очаквахме високи скорости и скокчета, но не се получи съвсем така.Тук преминаха всичките 23 джипа
    Случайно да не е имало ограничение на скороста на тая отсечка?

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Втория ден на клас "трофи" беше чисто пистово състезание за бегачки от WRC... Никакъв офроуд нямаше там... Всяка една лека кола(може би с изключение на гъзарските БМВ та които са на три пръста над пътя) ще мине по това трасе.
    Тук не си прав.Вальо се пусна с Маздата,но откъсна задния мост,че му давах кирка да пробие пода и да го върже с колан.

    Остави коментар:


  • nikolinape
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    А, защо втория ден беше рали? Нали трябваше да е 40км трофи? Вие на това какво му казвате?

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Да се изкажа и аз.
    Трофито първия ден си беше добро, нищо, че нямаше кой знае какви трудни места за минаване, все пак беше достатъчно за да се нарече истински офроуд. Дълги и стръмни изкачвания, на места гадни камъни, трасе което може и да може да се премине от неподготвен джип, но прежален. За пътна книга, метри, точност, картинки нямам никакви забележки освен една печатна грешка(както я нарече Делев), няма какво да се желае повече. На мен трофито ми хареса като трудност, само дето ми паднаха три пломби и май един камък от бъбрека иска да излиза...

    Втория ден на клас "трофи" беше чисто пистово състезание за бегачки от WRC... Никакъв офроуд нямаше там... Всяка една лека кола(може би с изключение на гъзарските БМВ та които са на три пръста над пътя) ще мине по това трасе. Излишен етап според мен. Не съм гледал "траяла" от първия ден, но ми се струва, че ако същото трасе го карахме за клас трофи през втория ден щеше да е по-добре.

    За траяла-по първия ден не коментирам, но за втория наистина "траял" е силна дума за това трасе. Преди години може и да е минавало за траял. но сегашните състезатели сме по-настървени, и леките трасета не ни харесват. Прави са колегите като казват, че "селските" състезания са много по-добри като трасе и трудност. Като в същото време не са трошачки за машините.

    След "Трявна 2012" почти всички състезатели с които съм говорил са казвали,ч е догодина няма да участват. На всички е ясно защо... Вчера и днес чух същото от няколко човека за "Тетевен 4х4". От организаторите зависи да направят трасе което да е по вкуса на масовия състезател.

    Уж имаше тема какво да бъде тазгодишното състезание...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X