Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Eka7
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Хайде да разсея малко тягостната и пълна с недоволство обстановка с малко добри моменти от първия ден
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5788.jpg
Прегледи:1
Размер:538.3 КБ
ID:5404078

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5790.jpg
Прегледи:1
Размер:689.7 КБ
ID:5404079

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5797.jpg
Прегледи:1
Размер:706.2 КБ
ID:5404080

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5810.jpg
Прегледи:1
Размер:495.3 КБ
ID:5404081

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5812.jpg
Прегледи:1
Размер:579.6 КБ
ID:5404082

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5821.jpg
Прегледи:1
Размер:613.8 КБ
ID:5404083

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5823.jpg
Прегледи:1
Размер:677.0 КБ
ID:5404084

    Повече - на познатото вече място

    Остави коментар:


  • gemax
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
    В поста си съм изтеглил каймака на хората с недоволсво.А относно колегата Gemax,направете или поне се пробвайте да направите "смешно"състезание като нашето,ще се радвам да го посетя и покритикувам ако има място за критика.
    ами аз направих състезание в Беловец преди 3 седмици и мисля, че нямаше нито един недоволен. Имаше си от всичко, нямаше такса нито 1 лев, награди имаше, счупени джипове имаше и всички бяха доволни. Така че, мисля, че имам право на мнение тук

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
    Радост за всички фенове на офф пътя!
    От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
    Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
    Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
    Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"


    п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
    Ей,не падате по гръб.
    Мислех повече да не пиша тук,но не се стърпях.
    С риск да ми се разсърди вашият учител от Ябланица,/че сме приятели/ попитайте го за мнението му/гледам,че чете но не пише/.
    Кара "някаква" Уаз-ка.

    Остави коментар:


  • honda b16a2
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    След такова изказване ми се струва , че май наистина няма да се научите как се прави състезание...
    В поста си съм изтеглил каймака на хората с недоволсво.А относно колегата Gemax,направете или поне се пробвайте да направите "смешно"състезание като нашето,ще се радвам да го посетя и покритикувам ако има място за критика.

    Остави коментар:


  • gemax
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
    Радост за всички фенове на офф пътя!
    От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
    Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
    Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
    Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"




    п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
    След такова изказване ми се струва , че май наистина няма да се научите как се прави състезание...

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Напълно съм съгласен,дано занапред всичко да е о,к.

    Остави коментар:


  • honda b16a2
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Радост за всички фенове на офф пътя!
    От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
    Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
    Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
    Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"


    п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
    Последно редактирано от honda b16a2; 31-08-12, 16:48. Причина: пропуск

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Здравейте, приятели!
    Още в събота вечерта исках да ви напиша нещо, ама ми беше болно и още ми е малко гадно, ама ще ми мине.
    Казвам го сега като домакин, като редови офроуд фен и приятел на тези участници, които останаха разочаровани, почувстваха се прецакани, измамени или подведени. Извинете ме, приятели, че изминалия горещ, летен офроуд уикенд в Тетевен не ви даде достатъчната доза адреналин, настроението и кефа, които заслужавате и тазгодишното ни състезание не се превърна в истински офроуд празник за всички!
    Така се получи за съжаление. А защо - отговор са вашите откровени мнение и оценки, които и аз почти напълно споделям.
    Прочетох ги в очите ви, видях ги в усмивките, с които се опитвахте да ми ги спестите по време на състезанието, но знаех, че ще пишете тук и ги очаквах. Благодаря ви, че споделихте честно и откровено мненията си! Приемам ги като необходимата градивна критика в името на общата ни страст - офроуда и кефа от него.
    В повечето случаи моето 4х4 са очилата ми и допълнителната оптика от камерата(май стана 6х6...), но с него усещам целия адреналин, който се вихри около мен и в мене, докато вие, приятели, се състезавате. С времето машините ви "порастват" заедно с критериите и уменията на екипажите. Понякога имам чувството, че долавям какво "бръмчи" в главите ви и предугаждам маниера на каране, абе направо си карам с вас...! И когато се случи да се запознаем "на живо", сякаш вече ви познавам отдавна и ми ставате най-скъпите приятели!
    Благодаря ви, че ви има! Благодаря, че отделихте време и средства в тези трудни времена и отново уважихте с участието си тазгодишното ни състезание!
    Исках "Тетевен 2012" да бъде на нивото на подготовка на машините ви в предпочитания от вас формат и да отговаря на очакванията ви за трудност на трасетата, за да изпитате удовлствието, което заслужавате! Точно затова, след края на миналогодишното състезание пуснах темата "Какво да бъде Тетевен 2012"- за сондиране на мнения, препоръки и т.н.
    В пост 100 на тази тема написах:
    "За тези, които ме познават лично, знаят, че и аз като фен искам на "Тетевен 2012" да се сучи същото, каквото искате и вие, състезателите! Затова и пуснах тази тема. Дано организаторите се съобразят на 100% с мненията на всички потенциални участници и да се получи едно хубаво състезание!
    Успех с подготовката на всички!"
    Колкото и странно да звучи на някого, за мен, макар и като страничен наблюдател, най-важни са желанията на състезателите.
    Темата беше достатъчно верен ориентир и улеснение за организаторите в предстоящата им подготовка за състезанието и със сигурност са я прочели, защото имаше две паралелни състезания - факт!
    По ред субективни причини не участвам в организацията на състезанието, но то е една моя сбъдната мечта и винаги ще ми е тръпка и ще ми пука как ще се развива във времето!
    Не изказвам лично мнение и не давам съвет, ако не ми го поискат. Принцип! Но една седмица преди състезанието(след като се върнах и от втората почивка) зададох въпроси(нали съм любопитко):
    1. Защо през август?
    Отговор: Заради ловния сезон - през октомври е опасно по нашите ширини...
    2. Ще има ли класове в Трофи и Траял?
    Отговор: Не
    3. Колко са екстремите на тези 100 км в Трофи-то?
    Отговор: Всички са в трасето
    4. Клетката и лебедката са в препоръчителното оборудване...!?
    Отговор: Да
    5. Какво ще представлява Траял-а?
    Отговор: Питай Милен Абрашев
    6. Втори ден Трофи - скоростна отсечка - това сериозно и окончателно ли е!?
    Отговор: Да
    Не коментирах, но се замислих - ще участвам ли, ако съм състезател?
    Тези поне 6 удивителни, по пътя на елементарната логика ми дават достатъчно ясна представа за степента на трудност и имам два варианта на избор. Единият - май да не участвам, щото ще е "средна хубост" и няма да ми е гот...! Вторият вариант - Абе, ще участвам, щото ме чопли и не ми се пропуска, пък, каквото дойде...! Любителско състезание е, все пак!
    Мислех, че и на повечето от вас им е светнала жълтата лампичка и сте направили логически избор, но явно не, след като има доста разочаровани от очакванията си, за което искрено съжалявам!
    Едно приятелче на траяла в събота ми каза, че са се записали за участие, щото съм била голям "Подстрекател", ама било много лесно трасето.... . Съжалявам , ако с действия или бездействия съм подтикнала някого към неразумни постъпки.Аз съм хубав човек и искам да сме заедно навсякъде..., а името ми още е Таня - Белята

    Е, състезанието ни тази година беше такова, каквото беше! Мина!
    Организаторите положиха много труд, за да се случи и това ни издание. С много хъс, нерви, отделено лично време и собствени средства и.т.н., за което лично им благодаря! Компетентни и дръзки момчета и момичета са, ама сигурно са си дали сметка от нивото на тяхната камбанария, че едно е да си караш смело и за кеф по гората, а друго да създадеш трудни и опасни трасета за себеподобни карачи, за които носиш отговорност в планината!
    С поздрави и пожелание към организаторите- догодина повече смелост при подбора на трудни трасета, подялба на отговорностите, засилен контрол, координация и нещата ще се случават все по-добре!

    И единственото, което трябва да се запомни, както каза Наско!
    Ако трасетата спазват един стандарт, книгите са добри и съдийството коректно, всеки разочарован участник ще трябва да търси вината в себе си.

    Вярвам във вас!

    Тази година отделна тема "Какво да бъде Тетевен 2013" няма да пускам.
    Мненията на участниците в тази тема говорят сами по себе си, даже и готови формули има.
    Последно редактирано от Таня Кълева; 31-08-12, 16:15. Причина: грешка

    Остави коментар:


  • Асен Василев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Ей голямо плюене падна - вярно, че е настъпила суша ама и вие се престарахте да напоявате. Защо българите сме толкова черногледи и все да плюем ?!?!? Дайте да гледаме по оптимистично - състезанието беше с перфектна организация и съдийство ( поне в трофито, за траяла никакви наблюдения нямам ). Сега, че било леко трасето на трофито, беше ама чак рали не е било. Обаче при един дъжд щеше да стане според мен доста приятно за каране. Но уви - това не зависи от организатори.
    Нали идеята на създаването на любителски състезания беше да се събираме, виждаме и веселим?!?! Но гледам вече се навъдиха видни професионалисти, които идват да се доказват и да карат по тежки трасета. Ама за да се направи едно тежко трасе нали се сещате, колко техника трябва да се изпочупи и съответно оскъпи самото състезание ? И тогава няма как таксата да е 50лв., ще станем всички "големи" състезатели и купона съвсем ще умре. Казвам ви го от опит, от това което се случи преди години с родния ни офф-роуд шампионат. А и другото - ако някой се смята за толкова добър трофи състезател - отидете да покарате на Хърватска трофи или Трансилвания трофи да ви видим ( там само таксите са 4 цифрени суми ). Гарантирам ви, че разбиранията ви за трофи ще се променят с много и ще видите всъщност колко сте назад и колко всъщност готино и евтино нещо са любителските състезания. И може би вече няма да бъдете толкова дребнави и ще започнете да уважавате труда на тези, които в тези трудни времена се нарамват изобщо да организират състезания!!!

    Остави коментар:


  • kocha
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Още някоя снимка!













    Остави коментар:


  • Tedo56
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Едно допълнение-ако бях с моята си джипка щях да стартирам на първа бавна, и така да избутам до финалала на първата обиколка в знак на протест срещу трасето.
    Не ми кради идеите - аз така направих през 2011г.

    Остави коментар:


  • Chertoianov
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
    ...
    Повече няма да правя така
    Да бе! Да видя - да не повярвам!

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
    Извинявай,но не искам да влизам в безсмислен спор с теб.Ти вадиш неща от контекста както ти е удобно и губиш смисъла.Кольо запази добрия тон и си каза всичко каквото не му харесва,а ти в случая проявяваш жлъч.Аз не се обръщам към никого конкретно и единствената ми молба беше да се запази добрия тон. Колкото до темата "Какво да бъде Тетевен 2012" е пусната от Таня Кълева,нея питай какво е имала в предвид.
    Аз не съм организатор,не съм състезател,а просто един човек,който се бори за нормални взаимоотношения.
    Не ми дефинира "жлъч", но както и да е. Аз също си казах мнението, проблема е твой, ако го приемаш като обида. Това в червеното приключва спора. Всеки от публиката може да си пише каквото желае. Състезателите си казаха мнението, организаторите ако искат догодина ще обявят формата реално, ако не - тяхна воля. Остани със здраве.

    Остави коментар:


  • Веселин Русев - Vesur
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Разкрих те и затова те бъзикам-знам къде си качваш албумите,до един страхотни.
    От три години се ровя по него за снимки.
    П.П. Ама все се навираш дето не трябва заради тия пусти снимки-прегракнах да викам на съдията да гони "публиката" от трасето.
    И беше прав да викаш...
    Повреди ми се любимия обектив на експедицията в Беласица, още не са го ремонтирали и аз завинтих широкоъгълния. Ей, мааму стара, джипа ще мине през мен, а аз през тоя обектив го виждам поне на 5 метра от себе си.
    Извинявам се на колегата от по долната фотка, с когото поради тази причина се отъркахме един в друг. На него, сигурно са му настръхнали косите.
    Повече няма да правя така
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение

    Тенкс, Вальо. Нарочно е. Гледам кога ще утихне аудиторията.

    И без да наливам масло в огъня - това е първото трофи, на което снимам толкова гуми във въздуха... без обърнати джипки


    Голямата част от снимките са ТУК


    Пропуснатите, ще качвам по-нататък, живот и здраве.
    Разкрих те и затова те бъзикам-знам къде си качваш албумите,до един страхотни.
    От три години се ровя по него за снимки.
    П.П. Ама все се навираш дето не трябва заради тия пусти снимки-прегракнах да викам на съдията да гони "публиката" от трасето.
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 30-08-12, 23:21.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X