Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Валентин Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
    Ето и класирането в клас Трофи:
    Добре де как можа да ги компресираш толкова,че нищо да не може да се види.МОЛЯ ЗА ПО ГОЛЯМА РЕЗОЛЮЦИЯ!!
    моля!!!
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 26-08-12, 22:31.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Denguba Преглед на мнение
    Здравейте колеги!
    Започна усилена подготовка на състезанието за тази година.Трасето за навигацията ще е много атрактивно с доста интересни и на места сложни за преминаване етапи.За разлика от миналата година,сега избягваме терените с камъни.Дължината е около 100 км.Ще има много яко каране.За траяла се прави изцяло нова писта,която е в гр.Тетевен.Правилниците и много снимки очаквайте от следващата седмица.
    Май терените с камъни не са избягнати и сложните етапи са пропуснати.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
    Същото се отнася и за Трофи класа. След като лебедката не е задължителна, всеки може да си направи изводите какво може да очаква. Вярно, едва ли са хвърлени повече от 10 лебедки общо в цялото състезание, но при средна скорост при навигацията под 20 км/ч. и около 40% незавършили определено не е рали.
    Наско,какво трофи е като лебедката не е задължителна.
    Знаеш къде се кара без лебедки.

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
    Съжалявам, просто и аз компа сме блокирали от жегата. Беше стара редакция.
    Присъствахме и на награждаването днес-и там не съобщихте,че са завършили.Така,че за каква редакция ставаше дума???

    Остави коментар:


  • karo_1
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
    Винаги за някой, трасето ще е леко или тежко ...

    Колкото до тежестта на трасетата и двата класа мога да кажа следното:
    Организаторите от Тетевен, още от първото си състезание са държали трасетата да са с умерена степен на трудност. Траяла още от първото състезание (карал съм на първите две) е бил по лек от Лазарово и предназначен за не чак толкова профилирани коли. В тази връзка обърнатите и строшени коли са по малко.

    Същото се отнася и за Трофи класа. След като лебедката не е задължителна, всеки може да си направи изводите какво може да очаква. Вярно, едва ли са хвърлени повече от 10 лебедки общо в цялото състезание, но при средна скорост при навигацията под 20 км/ч. и около 40% незавършили определено не е рали.

    Моля, не наричайте проведеното състезание ТРАЯЛ!

    Остави коментар:


  • rocky
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Винаги за някой, трасето ще е леко или тежко ...

    Колкото до тежестта на трасетата и двата класа мога да кажа следното:
    Организаторите от Тетевен, още от първото си състезание са държали трасетата да са с умерена степен на трудност. Траяла още от първото състезание (карал съм на първите две) е бил по лек от Лазарово и предназначен за не чак толкова профилирани коли. В тази връзка обърнатите и строшени коли са по малко.

    Същото се отнася и за Трофи класа. След като лебедката не е задължителна, всеки може да си направи изводите какво може да очаква. Вярно, едва ли са хвърлени повече от 10 лебедки общо в цялото състезание, но при средна скорост при навигацията под 20 км/ч. и около 40% незавършили определено не е рали.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
    И така .... то е ясно, че винаги има недоволни, но надявам се че на повечето от участниците се е харесало състезанието. Вашите критики ще бъдат повод за нас да се поправим за другата година. Едно перфектно състезание изисква своя ресурс, както финансов така и човешки, а аз мисля че дадохме всичко което беше по силите ни. И все пак мисля, че състезанието стана добро.(Да спомена, че аз все пак съм се занимавал само с Трофито, Милен се занимаваше със Траяла). По повод химическата тоалетна, не знаехме къде ще бъде поициониран палатковия лагер и за това изградихме две тоалетни посредата зад бирарията.
    Защо няма недоволни от Лазарово,Русе,Сливен,Нова Черна ,Беловец /да ме извиняват някои ако съм ги пропуснал/-отиваш и караш с кеф.
    Да прав си едно състезание изисква ресурс,но щом се нагърбваш да го правиш трябва да си наясно с това.
    Как така не знаехте къде ще е палатковия лагер като имаше огромна табела,само не знам защо нямаше никой там /как да опънеш палатка на камарите с камъни/.
    Измежду другото моята тоалетна си я возя зад Мицубишито-подвижна е.
    Казваш,че състезанието е станало добро и на повечето участници им е харесало/аз знам на кого/.
    Досега не видях такова мнение.
    Един съвет-не правете състезание за определени хора.
    Имаше участници в нетрезво състояние,а Вие им се кефехте.

    Остави коментар:


  • Stravnik
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Нещо да кажем за времеизмерването на рали-траяла!Абсолютна измама .Моите уважения към организаторите,но нещо хронометърът ви беше прецакан .Как един и същи човек първия ден с 3мин и......2ден мина гората за 2мин и ......като имаше само 2мин поне буксуване в баира.
    *********
    Последно редактирано от nickbochev; 27-08-12, 21:04. Причина: без заядливи квалификации

    Остави коментар:


  • Николай Колев-64
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Благодарности към организаторите, спонсорите, участници и публика. Честито на победителите!
    Ето и малко снимки:

















    Поздравления за Чаро и Меха.





































    Следва продължение.

    Остави коментар:


  • karo_1
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Не знам да ли е бил за Самураи или не, но и аз се присъединявам към колегите, че Траяла няма нищо общо с вашето състезание. Също съм съгласен, че трябва да се обявява коректно и точно какъв тип състезание ще бъде. Хората влагат средства(които са кът) и душа в машини и подготовка, идват да се раздадат и остават подведени. Няма Траял който да има 5,6,7 или повече зони затворени в едно трасе и да може да се мине за 3 мин.
    Аз като един от излъганите, мисля че може да се извините на хората дошли от далече за да карат Траял, а такъв нямаше!

    Остави коментар:


  • Бакалов
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    Май трофито беше доста по-траял от траяла, който си беше чисто рали за Самураи
    Гошо нещо не можах да видя къде беше това "трофи" ... а беше обявено , че ще по трудно от Трявна и от миналата година ... толкова ли беше сложно да се направят два екстрема на трасето на траяла от днес и да се карата единия след старта а другият преди финала , така публиката щеше да има какво да гледа след "траяла" за които ти каза какъв трябва да е ... вместо това трябваше днес да караме рали с машини и гуми подготвени за тежко трофи !!!

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
    Колега/жке .
    Не знам да съм станал колежка.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    Честито на победителите и поздравления за всички участвали в това така наречено състезание по траял Тетевен 2012.Може да се направи справка със състезанията във Лазарово и Сливен , също и в Европа.
    Gemax Разград
    Забрави Беловец.
    То май доста организатори трябва да се поучат от "селските'' състезания.

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    А относно траяла,може де се нарече-траялно рали....,ние на селските състезания го правим с пъти по сложно.Изобщо съжелявам,че участвах в това нещо наречено от Вас ТРАЯЛ.

    Остави коментар:


  • gemax
    отговори
    От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Че то нашето селско състезание в Беловец си беше класа в сравнение със този траял . И всички състезатели си бяха много доволни

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X