Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Честито на победителите и поздравления за всички участвали в това така наречено състезание по траял Тетевен 2012.
    Иначе публиката беше удовлетворена много бира, кебапчета и ПЪСТЪРВА. Моите уважения към организатора на това състезание , но май не видях никой от траяладжиите да е удовлетворен от трасето. Не можах да разбера защо трябваше да бием толкова път от североизточна България и да видим трасе , което няма нищо общо със траяла. Може да се направи справка със състезанията във Лазарово и Сливен , също и в Европа. Искам да препоръчам занапред да бъде обявявано от организатора какво наистина ще е състезанието , всеки да може да си направи преценка дали да идва да кара.
    И все пак така да бъде направено, че всички различни видове машини да имат някакъв шанс, а не трасето да бъде за самураи а да идват да карат големите машини. И също много внимателно да се определя трасето за траял или за рали ще е.
    P.S. Искам да поставя въпроса за организиране на Български Траялен Шампионат със еднакви правила на различни места.
    Ако има достатъчно мераклии да карат, нека да споделят и да открием нова тема
    Gemax Разград
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
      Съжалявам, просто и аз компа сме блокирали от жегата. Беше стара редакция.
      А видеоклипа от награждаването и той ли е блокирал.
      Изгледайте го внимателно.
      Уважавайте труда /парите/на хората.Всеки знае какво струва едно участие и накрая да се чувстваш прецакан.

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Е то май всички сме прецакани...

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          И така .... то е ясно, че винаги има недоволни, но надявам се че на повечето от участниците се е харесало състезанието. Вашите критики ще бъдат повод за нас да се поправим за другата година. Едно перфектно състезание изисква своя ресурс, както финансов така и човешки, а аз мисля че дадохме всичко което беше по силите ни. И все пак мисля, че състезанието стана добро.(Да спомена, че аз все пак съм се занимавал само с Трофито, Милен се занимаваше със Траяла). По повод химическата тоалетна, не знаехме къде ще бъде поициониран палатковия лагер и за това изградихме две тоалетни посредата зад бирарията.
          Suzuki Samurai SJ413 Turbo

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            "Трофи" което е силно казано да се нарече такова , трябваше да има SS /екстреми/ на които да хвърлиш поне четири пет лебедки и задължително един SSS който да носи бонус време при преминаването му . Разбирам , че е сухо и няма кал , но в гората изобилства от дерета от които можеш да сътвориш SS , така и за публиката ще има шоу и за състезателите ще има смисъл да участва ... сега се получи 95 км тръскане и рязане на гумите по острите камъни на разходкаджийскто трасе ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Май трофито беше доста по-траял от траяла, който си беше чисто рали за Самураи
              Samurai Gemax

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                А видеоклипа от награждаването и той ли е блокирал.
                Изгледайте го внимателно.
                Уважавайте труда /парите/на хората.Всеки знае какво струва едно участие и накрая да се чувстваш прецакан.
                Колега/жке обяснявам че компа не ми е записал файла. Надявам се и Вие да организирате състезание и да бъдете по прецизни от Нас(мен).
                Suzuki Samurai SJ413 Turbo

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Ето едно бързо видео за момчетата от Своге.



                  Друго което съм снимал утре.
                  Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Че то нашето селско състезание в Беловец си беше класа в сравнение със този траял . И всички състезатели си бяха много доволни
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      А относно траяла,може де се нарече-траялно рали....,ние на селските състезания го правим с пъти по сложно.Изобщо съжелявам,че участвах в това нещо наречено от Вас ТРАЯЛ.

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        Честито на победителите и поздравления за всички участвали в това така наречено състезание по траял Тетевен 2012.Може да се направи справка със състезанията във Лазарово и Сливен , също и в Европа.
                        Gemax Разград
                        Забрави Беловец.
                        То май доста организатори трябва да се поучат от "селските'' състезания.

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
                          Колега/жке .
                          Не знам да съм станал колежка.

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                            Май трофито беше доста по-траял от траяла, който си беше чисто рали за Самураи
                            Гошо нещо не можах да видя къде беше това "трофи" ... а беше обявено , че ще по трудно от Трявна и от миналата година ... толкова ли беше сложно да се направят два екстрема на трасето на траяла от днес и да се карата единия след старта а другият преди финала , така публиката щеше да има какво да гледа след "траяла" за които ти каза какъв трябва да е ... вместо това трябваше днес да караме рали с машини и гуми подготвени за тежко трофи !!!
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Не знам да ли е бил за Самураи или не, но и аз се присъединявам към колегите, че Траяла няма нищо общо с вашето състезание. Също съм съгласен, че трябва да се обявява коректно и точно какъв тип състезание ще бъде. Хората влагат средства(които са кът) и душа в машини и подготовка, идват да се раздадат и остават подведени. Няма Траял който да има 5,6,7 или повече зони затворени в едно трасе и да може да се мине за 3 мин.
                              Аз като един от излъганите, мисля че може да се извините на хората дошли от далече за да карат Траял, а такъв нямаше!
                              NISSAN PATROL GR

                              OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Благодарности към организаторите, спонсорите, участници и публика. Честито на победителите!
                                Ето и малко снимки:

















                                Поздравления за Чаро и Меха.





































                                Следва продължение.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X