Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е той автомобила е изобретен от Петров, ли как се казваше??
    Абе, ако не беше русский и советский учёный и изобретатель Густав Васильевич Тринклер щеше да си караш дизеларките нанай!
    Те имената му едни таквиз не очень православные, нооооооооо важното е, че само в Матушка се раждат гении.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ЕстественНо, че "Зъботрошецът", като вiробен в бъдещата УСраина, она же и "недострана" и та же "страна 404" е по-лош от орЕгиналЪт!
      Виж, "Жигули" е чудо-юдо на техническите иновациЙ и творческия гений на тольятинцы!
      Като оставим лигавнята на страна оригиналът на фиат 124 направо се е разцепвал от кеф по руските "пътища",съвсем буквално,пък не се сещам да съм виждал жигулита и другите им производни с цепнатини по тавана и колонките в първите им километри.Ама тва не е интересно,интересното е че едното е произведено в днешна русия,а другото в днешна украйна и с тва можеш да се направиш на интересен.Това че запорожките изчезнаха в средата на 90-те,а лади се срещат по пътя и до ден днешен няма значение.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Тоя ЗиЛ ако някой полага поне минимални грижи за него и след 20 години ще си е същия...
        Друго всичко, както и да е, ама това си е самата истина! И все толкова ще става за каквото и да е...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          ... оригиналът на фиат 124 направо се е разцепвал от кеф по руските "пътища",съвсем буквално,...
          Tи го видя това с очите си ли?
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Има поне десетина снимки из нета на извадени от леглата шарнири,скъсани носачи,разцепени рамки на челното стъкло,разцепени колонки и т.н.
            На който му се занимава може да ги намери,който иска да спами.Сега разбира се ще излезе,че снимките са изфабрикувани,а пияниците по поречието на р.Волга са изтупали повече ламарина в купето и окачването просто защото са ларж.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Има поне десетина снимки из нета на извадени от леглата шарнири,скъсани носачи,разцепени рамки на челното стъкло,разцепени колонки и т.н.
              На който му се занимава може да ги намери,който иска да спами.Сега разбира се ще излезе,че снимките са изфабрикувани ...
              Не бе, нищо такова няма да излезе - просто, точно това е снимано, с точно тази цел. Инак, снимки (и каквото още си помислиш) на разкапладисани Жигули - бол.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Наскоро почина съсед на тъста и тъщата и дъщеря му продаде къмто 50-годишния му "Фиат 124". Без грам ръжда, хем човекът си го караше и зиме и лете. С оригиналните амортисьори - отзад на... ъ-ъ-ъ "койлоувъри" ли му викат по модерному сега - амортисьорът вкаран в пружината ? Помня преди 30-на години като бех заврян зет, човекът ми показваше разликите с "Жигула". Като натиснеш отзад багажника, ама яко се покачиш направо върху него и слезеш - колата на три тласъка се изправяше. А "Жигулите" въртяха г@з и танцуваха като баядерки.
                А, и животът на ламарините им, беше три години, независимо от факирските изпълнения - мазане с разтопен каучук, "асфалт-лак" и т.п.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ...танцуваха като баядерки...
                  А Баядерка беше култова кръчма...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    А Баядерка беше култова кръчма...
                    Да-а-а-а... После от колелото я преместиха (откриха нова със същото име) малко по-надолу по "Смирненски"... и тя се ядваше. Сега са ги съборилЕ май и двете и нови билдинги са нацвъкали?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Наскоро почина съсед на тъста и тъщата и дъщеря му продаде къмто 50-годишния му "Фиат 124". Без грам ръжда, хем човекът си го караше и зиме и лете. С оригиналните амортисьори - отзад на... ъ-ъ-ъ "койлоувъри" ли му викат по модерному сега - амортисьорът вкаран в пружината ? Помня преди 30-на години като бех заврян зет, човекът ми показваше разликите с "Жигула". Като натиснеш отзад багажника, ама яко се покачиш направо върху него и слезеш - колата на три тласъка се изправяше. А "Жигулите" въртяха г@з и танцуваха като баядерки.
                      А, и животът на ламарините им, беше три години, независимо от факирските изпълнения - мазане с разтопен каучук, "асфалт-лак" и т.п.
                      Ъъъъ-не Фиат 124 от завода излиза на ресьори отзад.Освен този на твоя познат да е бил специално изпълнение?И Фиат 124 дето е изкарал 50 години без грам ръжда?Хайде да не се хващаме за канарчета става ли?

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                        Ъъъъ-не Фиат 124 от завода излиза на ресьори отзад.Освен този на твоя познат да е бил специално изпълнение?И Фиат 124 дето е изкарал 50 години без грам ръжда?Хайде да не се хващаме за канарчета става ли?
                        Кирчо, объркАл си, дедовото, полския (он же талянски 125) със 124. Глей тука и стига си се излагАл.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Сега са ги съборилЕ май и двете и нови билдинги са нацвъкали?
                          Не, оригиналната сега е месарница, а другата е аптека (в същите сгради).
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            И понеже Кирчо по-горе сподели, че трудно се оправя с картинки в "Гугъла", специално за него две:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:124-02.jpg
Прегледи:1
Размер:43.2 КБ
ID:5802374

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S26B010.jpg
Прегледи:1
Размер:117.6 КБ
ID:5802375
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Така е,оригинална е с пружини,аз съм в грешка и си го признавам.Така ми е останало в паметта,такова чудо не съм виждал в движение от години.Сега обясни за изправянето на купето на 3 пъти и 50 годишното неизгнило купе,че ми стана още по-интересно.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                                Така е,оригинална е с пружини,аз съм в грешка и си го признавам.Така ми е останало в паметта,такова чудо не съм виждал в движение от години.Сега обясни за изправянето на купето на 3 пъти и 50 годишното неизгнило купе,че ми стана още по-интересно.
                                Не знам, дедовото, нали ти си спИцЯлистора? Нещо за амортисьори с ъ-ъ-ъ-ъ "дегресивен валвинг" да си чувАл? Или само си чувАл, че по-веУико от братушкините продукти нема?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 1 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X