Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Или само си чувАл, че по-веУико от братушкините продукти нема?
    Т'ва, нема нужда да е чувАл - то е вселенско-валидна аксиома.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Даже и клапани от такива ми се мотат,ако става въпрос,но пак не си обяснявам разгъването на амортисьора на 3 тласъка?Още по-малко не мога да си обясня неизгнилото 50 годишно фиатово купе?

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        Даже и клапани от такива ми се мотат,ако става въпрос,но пак не си обяснявам разгъването на амортисьора на 3 тласъка?Още по-малко не мога да си обясня неизгнилото 50 годишно фиатово купе?
        Дедовото, виж ся. Аз съм виждАл "Фиат 124" неведнъж, че даже веднъж съм карАл. За разлика от тебе. Също така "Жигула" съм имАл и съм карАл, че и под нея често съм лежАл. За разлика от тебе. Затова си позволявам да кУмИНтерНвам тука тези автомобили. А ти хем не си виждАл, хем не си имАл, хем ги Фалиш, щото така си чувАл. Това ви е проблемът на всички фенове на Матушкиния "автопром" у тая тема.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Проблема са ми предимно твоите целенасочени лъжи и внушения.Пределно добре ми е ясно,че руските автомобили не са цвете за мирисане(малко повече съм лежал под тях) и не веднъж съм го казвал съвсем открито,без лигавене и без автентичната по твоите разбирания реч.Само че има една голяма разлика,дедовото,когато ми доказа подкрепено с факти,че греша си признах по съвсем човешки начин.Когато аз ти докажа че грешиш или в по-честия случай съвсем съзнателно лъжеш,обикновено се опитваш да се измъкнеш с редовните ти лигавни.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Е па Гагича е юрист. Те до един са лъжци и никога по гръб не падат.
            Това не пречи той не рядко да е 100% прав в разъжденията си, въпреки тъпият му начин на изразяване и сериозните му липси от към технически познания...
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              ...когато ми доказа подкрепено с факти,че греша си признах по съвсем човешки начин.Когато аз ти докажа че грешиш или в по-честия случай съвсем съзнателно лъжеш,обикновено се опитваш да се измъкнеш с редовните ти лигавни.
              Че кога си ми доказал нещо, освен лозУнги тука някакви да ръсиш?
              Това, че бЪртушките били подобрили окачването (че и двигателя и какво ли не още, добре, че не сме стигнали за 1276-ти път дотам) на "Фиат 124" е най-голямата глупост на света. Но, понеже яко се върти като опорна точка, ти не си виновен, че ти е набита в главата и я възпроизвеждаш.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                ...тъпият му начин на изразяване и сериозните му липси от към технически познания...
                Ама т,ва не е точно така (особено начина на изразяване).
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  ... въпреки тъпият му начин на изразяване и сериозните му липси от към технически познания...
                  Начинът ми на изразяване е съобразен изцяло с нивото на събеседниците. Никога не съм имал претенции за някакви технически познания - аз съм потребител на автомобили и взимам отношение само относно такива, каквито съм притежавал или поне ползвал известно време. Но на глупости от типа, че съветският "автопром" бил голяма работа и плод на оригиналното "зодчество" на братушките, просто не се сдържам да не реагирам. Всичко им е крадено и тотално окепазено при опит да се възпроизведе.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Че кога си ми доказал нещо, освен лозУнги тука някакви да ръсиш?
                    Това, че бЪртушките били подобрили окачването (че и двигателя и какво ли не още, добре, че не сме стигнали за 1276-ти път дотам) на "Фиат 124" е най-голямата глупост на света. Но, понеже яко се върти като опорна точка, ти не си виновен, че ти е набита в главата и я възпроизвеждаш.
                    Това са си мои впечатления от модела и никой не ми ги е набивал в главата,ако се допитаме до братушките може да кажат,че и въртенето на земното кълбо са подобрили.Това,че нещо не ти изнася,не го прави невярно.Масовото впечатление че тези коли не стават за нищо произлиза предимно от гъзоръки шофьори(някой от тях даже лежали под колите си),липсата на части и ментетата по времето,когато бяха масови също не допринася за добрата им слава.При мен без големи разходи подмина 30 години в перфектно техническо състояние,без да се налага да тръгвам на път с гащеризон и куфар инструменти.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Начинът ми на изразяване е съобразен изцяло с нивото на събеседниците. ...
                      Може би пък и да си прав. На мен лично не ми харесва лигавия начин на изразяване поднесен от очевидно интелегентен и ерудиран събеседник.

                      На Кирчо не бива да се връзваме - породата "русофили" никога няма да изчезне в България. Не, че имам нещо против, но до определени граници.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Аз съм близо да мнението на Киро. Що ли? Ми Жигулата беше таксиметров автонобил и съм карал такива 7 годин. Смея да кажа, без особена подръжка. За гниене, гниеха, ама във всичко друго превъзхождаха 124.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Само да припомня, че 124 е бил автомобил на годината през 1964(или 1966). Така, че сравненията са безпредметни.
                          Аз карах Лада 1600 до 1990г. Минаваше тогава за най-яката работа, но не търпеше никакво сравнения с Фиатите от тези години. А братята до и скоро си ги произвеждаха Ладите, щото толкова си могат....
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                            При мен без големи разходи подмина 30 години в перфектно техническо състояние,без да се налага да тръгвам на път с гащеризон и куфар инструменти.
                            Кое това? "Жигули"? Колко пъти смени ламарините, вкл. и пода (дъното на купето или както там му казвате технически грамотните)?
                            Тия коли стават за нещо. И циганските каруци стават за превоз на хора и вещи. Ама да ми разправяш, че са "безалтернативни" в нашите условия е...
                            Ся, че нашите управници са откраднали някакви пари по европроект за противопожарни автомобили и с маааааааалка част от тях купили някакви несполучливи "Магирус-Ивеко" не е никакъв повод за гръмки обобщения. Има австрийски, шведски и какви ли не още пожарни с повишена проходимост. Ама не е имало, както казват нашите приятели руснаците, "откат" (връщане на пари "под масата" от доставчика-изпълнител на обществената поръчка). Затова са избрали "Ивеко".
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Аз я карах до 2008,беше вече безбожно остаряла,но срещу елементарна техническа подръжка ми вършеше работа безотказно.Никога не съм бил русофил,харесвам обикновените руски люде като народ,презирам тези които се имат за нещо повече от нас и го демонстрират открито,тяхното поведение ме дразни не по-малко от явно успешните опити на гагича да внуши какъв радикален русофил съм.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                https://youtu.be/KMPQI08nJ

                                Ето бе, карат си ги хората
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X