Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
    Да си призная, от гет точка бг досега сме поръчвали няколко телефона, ама са били все евтинджоси за по 50-60 лв и не е имало проблем, т.е. не се е налагало да се търси сервиз ...
    Като взехме НТС-то от реномиран магазин, че какво? Като му мина гаранцията и малко след това взе да прави проблеми ...
    Всичко е на късмет, такъв е живота
    Не е точно така. Телефоните, освен операторите маи ги внасят тези които си внасят Samsung. А това, ще си цъкнал на 2-3 линка в ебей и си поръчал някакъв си телефон със съмнително качество, на на супер далавера не е внос... Сега разгледах мненията в сайта на ГЕТ и останах супер очарован. Всички 5-тици дават и всички са супер доволни, ама на техния сайт. В останалия интернет съм останал с друго впечатление...
    За евтините телефони е така. Те си се внасят легално от вносителите, щото там няма далавера и не си струва да се занимаваш. Ама при скъпите, нещо дето струва 700 лв навсякъде да ти го продадат за 500. Ако един лаптоп които струва 1000 лв навсякъде, а някои ти го продава за 800 няма ли да се замислиш, макар, че имитации на лаптопи още не съм видя...
    За HTC те просто толкова си могат. И от където и да ги вземеш по-хубави няма да станат...

    Малко мнения за които му се чете. Надявам се нещата да са се оправили от едно време, затова съм филтрирал мненията от последната година
    https://www.google.bg/#q=%D1%82%D0%B...w=1280&bih=931

    Коментар


    • #77
      От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
      ...Съгласен съм, че с Мтелски абонати говориш без пари (както е и при другите оператори в техните мрежи) ама останаха ли Мтелски абонати още От близките ми познати маи нямам вече такива....
      Следя си фактурите и 60-80% от разговорите ми са с Бизнес абонати на Мтел.

      Коментар


      • #78
        От: Какъв телефон (смартфон).

        Пиша ви от чудото. За сега всичко е ОК. До тук нямаше изненади. Всичко си беше запечатано и с всички лепенки. Фактура, касова бележка, гаранция и прочие също са налице.

        Аз доволен!
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #79
          От: Какъв телефон (смартфон).

          Честито! На мен ми е много тегаво да пиша без копчета. 4s-ката ми иде да я ударя в земята. Няма свикване. След Бляк Бери всичко друго бледнее.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #80
            От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
            Знам! Но чакам Оферта Защото 1200 лева НЯМА да дам!

            Малко оффтопик, но почти го бях купил преди малко по-малко от месец - Мобилтел пуснах "Промоция" за Бизнес абонати, звъннах на "моят" акаунт мениджър и той ми казва - 690 лв (без ДДС ) ако си преподпишеш сегашният договор за 2 години (оставаше ми около година, така, че една година в повече) - Питам сигурен ли си - ДА. Отивам в магазина хващам го (телефона) - радвам му се, след 20 минути мотане, ме сюрпризират, ми той ще е "малко" по-скъп, "как, защо, колко"?, ми 750 лв (без ДДС) защото сте стар наш абонат (абонат съм на Мтел от 1996-а година!!! все с този номер), ако бяхте нов..., ядосвам се и почвам да се пеня, че не го пише, че техният човек ми каза цена.... ама - стена срещу мен. След малко ми предлагат да ми дадът доста сериозна отстъпка, Ако активирам 4 НОВИ карти за 2 години - вие не сте наред е моят реакция, ще ми отстъпите Х лева срещу дължими от мен 3 пъти Х. ОК примирих се с новата цена и идва въпроса в брой или на лизинг? Питам какви са условията на лизинга - отговарят ми разлика в цената от 7 лева???? - Естествено на лизинг! Плащам първата вноска и ми дават договора - Там ОБАЧЕ цената вече е 790 лв (без ДДС) - питам Защо така, нали беше 7 лева разлика??? И те се чудят и след нови 15 минути с калкулатори и телефони, бодро ме информират, че Наистина е 7 лева разликата, НО + една вноска за тях си - т.е. още 40 лв ме товарят. Това вече Преля чашата и аз казах, че ще го купувам кеш - НЕ можело!!! вече телефона бил на лизинга (нищо, че не съм подписал никакъв договор и въобще нищо не съм подписвал!!!), а друг нямали и да дойда друг път когато им го "върнат" от лизинга, Бях ПОТРЕСЕН!!! НО това не беше края, Ясно, че Няма да го взема (не става въпрос за 100 лева без ДДС с който се пробваха да ме НАТОВАРЯТ, а за това, че няколко пъти ме лъжат!), ами и Отказват да ми върнат първата вноска която съм им платил!!! - Не можело, след ден, два, щели да ми ги сложат като депозит тези пари - Побеснях - изтеглих си депозита в размер по-голям от вноската и след два дни проверих колко е депозита ми, поне парите са ги върнали там....

            Та с две думи От Мтел НЯМА да го взема (освен ако не ми го подарят!) и сега се оглеждам да мина на друг оператор, макар и да съм доволен от услугите им, но не и от обслужването!!!


            Та чакам оферта
            Моментално бягаш от такава фирма!
            Първо обаче изяждат всички леген с попара. Като се видят в чудо звънят на някой по- отговорен за да хапне и той...и така по веригата.
            Ако се беше случило на мен щеше да искаш да си наблизо за да гледаш.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #81
              От: Какъв телефон (смартфон).

              Sparky, ако има качен Swype в клавиатурите (те Samsung си го слагат стандартно в повечето от смартфоните си от самото създаване на swype) го пробвай - пише се с пъти по-бързо със слайдване по буквите, от които е съставена думата и дори и да не улучиш, то познава учудващо добре. А и се самообучава на твоите думи, ако ги няма - тогава просто ги пишеш с цъкане буква по буква.

              Версиите на самсунгските андроиди за източна Европа обикновено имат включена поддръжка на български в Swype, така че удоволствието е пълно. Това е едно от хубавите неща в андроида (по подобие на добрия стар windows mobile), което някои от другите актуални OS трудно го могат - да си качваш различни клавиатури

              Коментар


              • #82
                От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Пиша ви от чудото. За сега всичко е ОК. До тук нямаше изненади. Всичко си беше запечатано и с всички лепенки. Фактура, касова бележка, гаранция и прочие също са налице.

                Аз доволен!
                С здраве да го ползваш. Пък ако ти дойде малък в един омент, ще го смениш с по-голям.

                Към кои е гаранцията? И лепенките с които я запечатано, холограмни ли са. На батерията има ли холограмна?

                Коментар


                • #83
                  От: Какъв телефон (смартфон).

                  Няма холограми никъде. За полския пазар е, принципно.

                  Сравнено със стария проузването е песен. И прави хубави снимки.

                  ПП: Гаранцията си е към GET.BG.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какъв телефон (смартфон).

                    Значи е не официален внос, внесен назнайно как, но важното е да върши работа и да не се разваля... А за снимките, има още какво да се желае 5Mpx и HD Ready видео, но все пак...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какъв телефон (смартфон).

                      С толкова малък обектив, и 20 мегапикселов сензор да сложат - все тая. Разликата е че се вижда шума по-добре. За читави снимки козата си сака пръч - апарат и обектив с големината на 20-ина такива телефона. Иначе няма как.

                      Все пак, прави по-добри снимки от N85-цата, която е с CarlZeiss оптика и пак 5 мегапиксела.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какъв телефон (смартфон).

                        Малии, срам! Звъни ми един от колегите, а аз не успях да си вдигна телефона. Цъках там, уж... И додето схвана, той затвори. Сега има да ме бъзикат дълго и напоително.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какъв телефон (смартфон).

                          Няма ли гласови команди - "телефон вдигни се"

                          Коментар


                          • #88
                            От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                            ... Е колко телефона могат да снимат така?
                            Би трябвало вече да съм свикнал, но все още ми е доста странно, когато като основен рекламен аргумент за телефон се изтъква колко хубави снимки/видео правел ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Какъв телефон (смартфон).

                              Защо. В днешното съвремие, правенето на снимки е много важен момент от битовизма на хората. Ти не правиш ли снимки е тел и не искаш ли да са максимално хубави?

                              Коментар


                              • #90
                                От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Малии, срам! Звъни ми един от колегите, а аз не успях да си вдигна телефона. Цъках там, уж... И додето схвана, той затвори. Сега има да ме бъзикат дълго и напоително.
                                Слайдваш пръст , бързо се свиква
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X