Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    При мене след миграцията към Вива мъките ми свършиха. Сега си говоря срещу няма и 40 кинта с 1000 минути към всички и единственото, което ме е дразнело е понякога прекалената любезност при обслужването.
    А при мен за същите пари - домашен нет (50 мегабита), мобилен нет, 3 сим карти в група + фиксиран домашен, и той в групата, и между тях без пари. Минутите ми са по-малко, но не са малко (трябва да погледна колко бяха, но не са 1000). Каквото плащам над абонамента е от разни такси за паркиране в синя зона и прочие. Мога и телевизия да си пусна срещу още 5 кинта по спомен. Просто трябва да уцелиш оферта. И това за едногодишен договор, и щото изпуснах едни срокове. При двугодишен и ако не бях изпусна прИмоцията, същото щеше да ми струва 28-30лв., ама със 70 мегабита интернет.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      А при мен за същите пари - домашен нет (50 мегабита), мобилен нет, 3 сим карти в група + фиксиран домашен, и той в групата, и между тях без пари. Минутите ми са по-малко, но не са малко (трябва да погледна колко бяха, но не са 1000). Каквото плащам над абонамента е от разни такси за паркиране в синя зона и прочие. Мога и телевизия да си пусна срещу още 5 кинта по спомен. Просто трябва да уцелиш оферта. И това за едногодишен договор, и щото изпуснах едни срокове. При двугодишен и ако не бях изпусна прИмоцията, същото щеше да ми струва 28-30лв., ама със 70 мегабита интернет.
      Ми супер - кой за каквото му трябва. Аз в моите 1000 мога да ги изговоря и само в чужбина, ако ми се говори, демек към тези всички ми влизат и всички е европата (не европейският ни съюз, а цялата авропа) и северна америка и фиксирани в русията и единственото, което плащам е 10 кинта за нет в телефона (rss-а и някои други неща ме карат да имам нон-стоп нет навсякъде) и тъпата синя зона...
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Ми супер - кой за каквото му трябва. Аз в моите 1000 мога да ги изговоря и само в чужбина, ако ми се говори, демек към тези всички ми влизат и всички е европата (не европейският ни съюз, а цялата авропа) и северна америка и фиксирани в русията и единственото, което плащам е 10 кинта за нет в телефона (rss-а и някои други неща ме карат да имам нон-стоп нет навсякъде) и тъпата синя зона...
        Да тази тарифа на Вивател е супер аз съм на MagaCall XL с 1800 минути към всички държави с зона 1 и 2 .За който говори много с чужбина ВИВА е офертата
        Лудак

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Ей го и това дето го взех - уж малко по-малко от S2, обаче всъщност като го хванеш или си го закачиш на колана, разликата е съществена
          Смартфон закачен на колан, нещо не ми се вързва... Нищо, че е 4 см по-къс, но за сметка на това е достатъчно широк...

          Определено не бих дал +500 и повече лв само и само да правя съмнителни фотографии с тази палачинка. За 500 и малко отгоре мога да си взема една турбо-сапунерка на Олимпус
          За 600+ може да си вземеш DLSR и то не Olympus Ама не е там въпроса... Въпроса е кои ще го мъкне, и колко моменти ще изпуснеш, защото супер-сапунерката няма да е на точното място в точния момент...

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Значи, на теб ти трябва нещо по-скоро друго, а не телефон. На мен и 240 х 320 ми вършат достатъчно добра работа.

            Високата резолюция си иска и големи екрани, а големите екрани значат по-големи габарити. Вземеш ли нещо като S3, чантичка става направо задължителна, което си е голяма досада, ако нямаш навик да влачиш такава.
            Ot 2 години някъде мъкна постоянно чантичка с мен. От време на време като влизам в джипа я засилвам чак до багажника. Отвратително нещо. Имам чувство че постоянно някой ме души.
            Вече си представям как скоро ще намушкам документите за всяко едно возило в него си, и ще тръгна с телефона и някой лев в джобовете.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Durrocomm Oberon:

              Водо/удароустойчив (IP67)
              Android 2.3
              Прилична батерия
              Две сим карти
              3G, едната камера е 5MP, другата ясно - VGA
              Фенерче и електронен компас
              Пише, че има GPS, но вероятно изисква наличие на интернет връзка - може и да бъркам
              Не е много скъп, поне по мое мнение

              Недостатък (или предимство?) - сравнително голям е: 125 x 65 x 21 mm

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                От близо месец ползвам S3 и съм много доволен. Зависи кой ,какво му трябва или му е приятно да има/ползва/
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Ми, към момента ползвам тоя за каквото ползвах и стария, с тая разлика че няколко дена след закупуването играех на angry birds като последен идиот.

                  По-големия екран е предимство. По-лесното броузване - също. Калкулатор си свалих, и заради тъч скрийна и големия екран се работи лесно. Тук там щраквам и по някоя снимка. Май повече от това няма и да ползвам. То аз и стария ползвах за това.

                  Само дето груповите мелодии съм су задал, а то си звъни с оригиналната. Не знам защо го прави, но подозирам че е нещо с google синхронизацията, която май в най-скоро време ще иде в небитието.

                  Единствения минус е че точно моя няма зуум на камерата. Никакъв.

                  Вече го и руутнах, естествено.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Още от началото ползвах Сони Ериксон и свикнах с подобни екрани. А иначе принципа-проба,грешка. А мисля,че Тери Пратчет беше писал-"Не си заслужава да ползваш устройство,чието ръководство за употреба тежи повече от самото устройство". Поне нещо такова беше. Поздрави
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        За кратко ползвах HTC one X и лично аз смятам, че това е телефона, ако ще ползваш в офиса и града. Да, скъп е, да капризен е, но лично за мен това е телефона с най-добър дисплей на пазара. В момента съм си поръчал Motorola Defy+ и си я чакам всеки момент. Избрах Motorola-та пред One X защото не искам да мисля какво ще стане, ако ми се налага да извадя телефона под дъжда или ако просто го оставя на земята на пъмп трака... Вероятно One X ще си купя по-късно, ако цената стане леко по-разумна.

                        По въпроса с чантата - почти винаги нося раница. Просто в нея държа разни неща, като ключове, нож, инструменти, usb hub та един телефон повече не е драма за мен.

                        //EDIT: Sony не мисля да си купя скоро... дразни ме начина по който са модифицирали Android-а - намирам го за неудобен и повечето им модели, дори и mid range-а са с един проблем в дигиталазъра. Ако натискаш в средата дори и най-лекият натиск се регистрира - например често ръкава ти натиска вместо пръста. Ако натискаш в края трябва доста сериозен натиск. В общи илинии когато искаш да натиснеш нещо в горната част на екрана често резултата е че ръкава ти натиска нещо всредата вместо пръста ти нещо в горния край на екрана, което ме дразни...
                        Последно редактирано от господин никой; 08-07-12, 06:31. Причина: смислова добавка

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Аз ще бъда кратък! Единствения разумен и оправдан избор на смартфон, ако наистина имате нужда от такъв, а не ви гони гъзарията е Iphone! Всичко друго са сполучливи или не до там имитации на концепцията! Операционната система и надежността като цяло са без аналог! За функциите въобще няма нужда да отварям дума... От както притежавам този телефон, не нося лаптоп със себе си! Пиша това след като съм притежавал почти всичко каквото се сетите от високия ценови диапазон...

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Това с големите телефони и липсата на място го реших отдавна с раница Така или иначе мъкна 100 неща с мен. Нещо тия чантички през рамаото не ме радват Та от години си нося раница.. ползвам HD2 от 2 години.. windowsa му издържа точно 12 часа след като го купих От тогава е с дроидче и се ъпдейтва ежемесечно. Незнам дали някой се е докопвал до това чудо но колкото и да е стар модел все още е в челните позиции по производителност. Седи ми в джоба постоянно дисплея си е като нов В раница имам един Галакси 10.1 за интернет и работа. Избора на телефон е като с колата и ножа ... не ти ли пасне от началото не става. За батерия неможем и да говорим 24 часа макс с всичко пуснато. Обмислям закупуването на меко соларче с пауър банка за да съм автономен .. но това в бъдеще ) Нещо чувам че S3 е излагация и малко е станало като ифончето 4s .. но няма как битката за пазар е голяма и вадят телефони на поразия само и само да са в челните места
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Някой да има преки впечатления като собственик от Samsung Galaxy S II?

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Някой да има преки впечатления като собственик от Samsung Galaxy S II?
                                Питай какво те интересува, впечатления има много!
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X