Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самодържец
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Та какво да се избира - CAT B15Q или EVOLVEO Q4 ?? Щото най-вероятно и да ги сложа един до друг, няма да има кой знае каква разлика, също и в изработката, та най-важни са експлоатацията и издръжливостта.

    Остави коментар:


  • Самодържец
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Понеже не съм запознат с тия неща, някой да разкаже ако знае каква е тая машинка:

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    е това е много "практично" /всеки път да си вадиш СИМ-картата/... То всъщност за "офроуд" с джипка, батерията си я зареждаш, когато ти е кеф...
    Батерията я изяжда процесора, когато браузваш в интернет или /недай си Боже/ ползваш навигация - най-бързо свършва батерията...
    То на Еволвеото с 2.8Ач батерия, ако ползваш само за разговори ще изкара и повече от седмица...
    Моя офроуд е за сега на 2 колела или 2 крака. Опция за зареждане освен от слънцето нямам . Картата я сменям , примерно ато тръгна по баирите за седмица дарече , земам сонима и изкарвам с него , зареждам го два пъти в месеца
    Когато отида карам колело примерно за ден два , или на палатка само за събота и неделя , просто слагам протектора на умния телефон .
    Това е , а смяната на картата при ябълките е доста по-лесно от останалите , не се разглабя телефон

    Остави коментар:


  • Тедо /LJ73/
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    ... къде ве предполага че ще има екстремни условия , си слагам картата в Сонима, ако пък реша , че ми трябва ябълката за 16 долара си взех един протектор и вземам него , но живота на батерията не ми харесва в тези устройства
    На сонима забраявм къде съм слобжил зарядното , докато се наложи да го заредя пак, а за обхвата няма да отварям тема .
    е това е много "практично" /всеки път да си вадиш СИМ-картата/... То всъщност за "офроуд" с джипка, батерията си я зареждаш, когато ти е кеф...
    Батерията я изяжда процесора, когато браузваш в интернет или /недай си Боже/ ползваш навигация - най-бързо свършва батерията...
    То на Еволвеото с 2.8Ач батерия, ако ползваш само за разговори ще изкара и повече от седмица...

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Ми за сега няма рут на тоя но вече не ми и трябва, работи безупречно и най-важното правен е за военна поръчка и е напълно съвместим там с военните стандарти за издръжливост и има цивилни IP68. За сега в света няма друг смарт фон с този стандарт и с на практика невъзможно да се счупи стъкло.
    Да, разгледах няколко превю-та. Доста съм впечатлен.

    Остави коментар:


  • fanatic
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Всъщност си отговорил на въпросите ми без да ги задавам изрично. Благодаря. Имам лош опит от умни телефони непредназначени за европейският пазар и засега любопитството ми е задоволено. Все още чакам високият клас на Lenovo за европейския пазар, но това е вече съвсем друга история...
    Ми за сега няма рут на тоя но вече не ми и трябва, работи безупречно и най-важното правен е за военна поръчка и е напълно съвместим там с военните стандарти за издръжливост и има цивилни IP68. За сега в света няма друг смарт фон с този стандарт и с на практика невъзможно да се счупи стъкло.

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Бригадира не е предназначен за продажба в Европа, съответно няма БГ меню, трудно подкарах Мтел, и 4 месеца няма рут съответно нямаше интернет. За щастие от 2 дена имам интернет. Внася се само на ръка от някой който пътува от Щатите.
    батерията е 3100 милиампера и държи доволно по 7 дена.
    Всъщност си отговорил на въпросите ми без да ги задавам изрично. Благодаря. Имам лош опит от умни телефони непредназначени за европейският пазар и засега любопитството ми е задоволено. Все още чакам високият клас на Lenovo за европейския пазар, но това е вече съвсем друга история...

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Да дам моите 5 стотинки
    Два телефона , една нахапана ябълка и един Соним. Когато ходя някъде , къде ве предполага че ще има екстремни условия , си слагам картата в Сонима, ако пък реша , че ми трябва ябълката за 16 долара си взех един протектор и вземам него , но живота на батерията не ми харесва в тези устройства
    На сонима забраявм къде съм слобжил зарядното , докато се наложи да го заредя пак, а за обхвата няма да отварям тема .

    Остави коментар:


  • Андрей Боянов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Одеве в шоурума на офроад списанието фледах и един MTT, който много ми хвана окото. Някой има ли наблюдения?

    Остави коментар:


  • Андрей Боянов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Много ме кефят характеристиките на тоя Бригадир. Гледам, има го в ибей и амазон, с доставка за цяла свят. На някои от обявите пише, че гарантирано работи с всички мрежи.

    А след като е Андроид, не може ли да му се подкара и БГ меню и каквото там си иска човек?

    Остави коментар:


  • fanatic
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Бригадира не е предназначен за продажба в Европа, съответно няма БГ меню, трудно подкарах Мтел, и 4 месеца няма рут съответно нямаше интернет. За щастие от 2 дена имам интернет. Внася се само на ръка от някой който пътува от Щатите.
    батерията е 3100 милиампера и държи доволно по 7 дена.

    Остави коментар:


  • Тедо /LJ73/
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Моя САТ изкарваше 2 дена, ако почти не ползвам интернет, иначе един ден /да не кажа и 8 часа, в които 90мин ползване/...
    Еволвео-то е осезаемо по-добре - 2 дни с по 90мин "ръчкане", а като бронираност е значително по-добре... Процесорът също му е в пъти по-добър... И на всичкото отгоре е 40% по-евтин?

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
    Късметлия, моя повече от два дена не държи. Да не говорим, че като падне почти винаги му се отваря капака.
    За пореден път става ясно, че от телефон до телефон от едни и същи модели има разлика, защото определено не всички САТ В15 се държат като моя. Не знам как да си го обясня, но е факт. Може би след първите произведени са сменили завода производител или доставчика на батериите. Моя е от първите

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
    А откъде го взе тоя Бригадир?
    +1

    Остави коментар:


  • DaGa
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    САТ-а ми(В15) държи по минимум 5 дни без зареждане с яко говорене, служебния Сони Експерия М2 стига също до 5 без проблем. А не е като да не говоря, нямам лимит на разговорите. САТ-а е неразрушим, плува и съм го изпускал бая по камъни, включително и от джоба на ризата в кариера на скалите.
    Късметлия, моя повече от два дена не държи. Да не говорим, че като падне почти винаги му се отваря капака.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X