Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • c_chanev
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Някой да е купувал от новите модели китайски щайги? Предстои ми покупка на нов телефон, стария EVOLVEO G4 беше 2 пъти на ремонт гаранционно. 3-тата повреда се случи малко след като излезе от гаранция и го заковах за тезгяха с един чук.
    CAT вече отпаднаха от надпреварата, под 1000 лв нямат нищо, а за 61 пари не ми се дават толкова.
    Evolveo вече ги дисквалифицирах - нямат нови модели, а и батериите са им слаби
    Гледах разни Догита, блеквю.....или скъпо или не става - все пак е добре да се вземе телефон с параметри горе-долу отговарящи на съвременните изисквания.
    Попаднах на това чудо, има и малко по-скъп модел, разликата е в РАМ паметта, и малка в процесора. Има го в БГ, имат и сервиз. Мисля да взема този, четох отзиви.....но все пак някой с впечатление от 1-ва ръка?
    https://www.gearbest.com/cell-phones...SAAEgKULPD_BwE

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    От къде пазарувате стойки за кола за тези телефони?
    Моя кютук е 21 ММ дебел

    Направо се върнах на Ериксон р310

    Остави коментар:


  • bushiDO
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от ivied
    Кои други са в този или онзи клас? Сещате ли се за други примери? Защитен телефон с уоки-токи?
    Ставаше въпрос за нощната камерка конкретно, а не за уоки-токи функцията, или телефона като цяло!

    Остави коментар:


  • metalgiar
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Някой имали наблюдения върху този телефон Ulefone Armor X, 5,5 инча дисплей батерия 5500м ач и с цена около 230лв.Ако някой го е ползвал нека сподели/

    Остави коментар:


  • KingofROAD
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Отговориха ми че телефоните нямат българско меню с което ме загубиха като клиент
    https://4sales.bg/udaroustojchiv-gsm...-telefoni-1648

    Този е същият като моят, но без радиостанцията, но пък има и блутут хендсфри. За парите си не е лош, мощен фенер, и силен микрофон и звук, и звънене също мощтно - в рекламта някой каза че ще уплаши мечка, когато звъни. ;-)

    Остави коментар:


  • sek.1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
    Но имат по русский язьик
    Това ми върши отлично работа него си го знам почти като българския .

    Остави коментар:


  • KingofROAD
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Отговориха ми че телефоните нямат българско меню с което ме загубиха като клиент
    Но имат по русский язьик

    Остави коментар:


  • sek.1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Отговориха ми че телефоните нямат българско меню с което ме загубиха като клиент

    Остави коментар:


  • KingofROAD
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    https://4sales.bg/protivoudaren-telefon-f88-1448

    На жИнЪтЪ преди нова година купих този. По-малък от моя по-компактен. Мощен микрофон и звук. Китайска евтинийка, но за парите си заслужава.

    Остави коментар:


  • sek.1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Вероятно Гугъл преводач

    Остави коментар:


  • Самодържец
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Прочете ли му рекламата? Първо съмнителната батерия - гаранция не е реално такава. Второ - очебийно противоречие - един път пише в режим стендбай 3 месеца, втори път пише в режим стендбай 2-3 дни....

    Остави коментар:


  • sek.1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Колеги за това дето се върти на реклама във форума някакво мнение ? https://4sales.bg/vodoustojchiv-tele...hoCWAYQAvD_BwE

    Остави коментар:


  • Sartor
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Да допълня за Doogee S80 радиостанцията.

    Последно пробвахме с по-професионлна радиостанция - на определена честота (не беше от гражданските). Предаването на 0-вия под-канал беше блокирано (т.е. непрекъснато се чуваше шум), другата радиостанция беше настроена на 22 под-канал и нямаше проблеми при изпращането и приемането.

    Настроих Doogee-то на 2ри под канал (може да се избира до 10 подканала). От страна на Doogee-то само се чуваше звука за "начало на предаване" като от професионалната радиостанция се пускаше съобщение, но след това нищо - самото говорене. Не сме пробвали да сложим на 2ри подканал и двете радиостанции - при първи удобен случай ще го направим.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Под 330 ЕВРО е с уоки-токи приставката и около 360 с камерата за нощно виждане и допълнителната батерия...
    Това звучи много добре.
    Ще даваш да пипна ако си вземеш

    Остави коментар:


  • bushiDO
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Аз ги намирам за 260 спрямо 370 gbp.

    Ся дали си струва разликата е съвсем друга тема
    Под 330 ЕВРО е с уоки-токи приставката и около 360 с камерата за нощно виждане и допълнителната батерия...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X