Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
    Поразително много прилича на това: http://www.jcbphone.co.uk/jdownloads...k/pro-talk.pdf
    Да не кажа че направо са си 1:1, само логото е различно...
    Остава да разберем кой от кого го е взел

    Остави коментар:


  • mendi
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    По-добре погледни това. Моят фаворит! Вероятно до края на месеца ще заприходя един такъв. Освен 2 SIMкарти работи и като радиостанция PMR446.
    Поразително много прилича на това
    Да не кажа че направо са си 1:1, само логото е различно...
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 11-01-13, 16:25.

    Остави коментар:


  • Veni1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    шестьсот баксов - недорого..
    Имам приятели, ще трябва да поразпитам..

    Благодаря за отговора.

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Тези АУАКСИ как се пазаруват от Бг?
    Нямам представа.

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Каква е цената на заприходяване на първия?
    около 18 000 рубли (около 900 лева)

    Остави коментар:


  • Veni1
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Тези АУАКСИ как се пазаруват от Бг?
    Каква е цената на заприходяване на първия?

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    По-добре погледни това. Моят фаворит! Вероятно до края на месеца ще заприходя един такъв. Освен 2 SIMкарти работи и като радиостанция PMR446.
    А ако на някой му е потрябвал смартфон с по-голям екран-те това.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 06-01-13, 13:56. Причина: непозволени линкове!

    Остави коментар:


  • maks
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Да съживя темата с това ,бих си взел един с удоволствие.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 06-01-13, 13:55. Причина: непозволен линк

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Високоговорителя на 3300/5300 е уникален. За който обича да слуша музика е перфектен, а и батерията държи уникално дълго дори на високоговорител.

    Остави коментар:


  • huko
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    За съжаление не съм в София - дори не съм близо. Когато ми се отвори път към столицата ще ти драсна ЛС за да се разберем нещо.
    Ето едно видео, което ще ти даде приблизителна представа:

    Остави коментар:


  • господин никой
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    За съжаление не съм в София - дори не съм близо. Когато ми се отвори път към столицата ще ти драсна ЛС за да се разберем нещо.

    Остави коментар:


  • huko
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    Аз също се облизвам около Sonim, но не знам как са им дисплеите. Просто съм си кьорчо, а когато става дума за телефон дори повече. Реално това е единственото, което ме привлича в телефони от рода на iPhone, Dell Streak и Motorola Defy.
    Ако си от София - драсни едно лично да се видим и да си прецениш.

    Остави коментар:


  • господин никой
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз също се облизвам около Sonim, но не знам как са им дисплеите. Просто съм си кьорчо, а когато става дума за телефон дори повече. Реално това е единственото, което ме привлича в телефони от рода на iPhone, Dell Streak и Motorola Defy.

    Остави коментар:


  • huko
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
    Всички ползваме Соним разбира се. Тука да питам аз един въпрос. Направих изгоден за мен бартер XP 5300 за XP 3.2 pro (разбира се и пари са въвлечени във сделката ). Но странно на този 3.2 фенерчето не се включва от страничния бутон както е нормално а от клавиатурата с числа (по-точно от номер 5). Някаква идея каква е причината? Търсих из нета и не открих нищо...... Не бях ползвал точно 3.2 Про преди, но дори по мануал не е така.Незнам дали е заради камерата, но по принцип си пише - "за камера кратко натискане", за "фенера задържане".... Също така от менюто за шорткътс са изчезнали 2, 3 и 5. На 2 и 3 се е наместила джавата а на 5 фенера. Ресетвах и т.н... нищо не се промени. Мерси предварително.
    Пускането на фенерчето при ХР3.2 си е така - с 5-ицата.
    3.2 е стар модел, тази година се спира от производство, предполагам, че тогава разработчиците са намерили този вариант за по- удачен.
    На новите модели, разбирай ХР1300, ХР3300, ХР5300 на всичките е със задържане на бутона за камерата.

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Всички ползваме Соним разбира се. Тука да питам аз един въпрос. Направих изгоден за мен бартер XP 5300 за XP 3.2 pro (разбира се и пари са въвлечени във сделката ). Но странно на този 3.2 фенерчето не се включва от страничния бутон както е нормално а от клавиатурата с числа (по-точно от номер 5). Някаква идея каква е причината? Търсих из нета и не открих нищо...... Не бях ползвал точно 3.2 Про преди, но дори по мануал не е така.Незнам дали е заради камерата, но по принцип си пише - "за камера кратко натискане", за "фенера задържане".... Също така от менюто за шорткътс са изчезнали 2, 3 и 5. На 2 и 3 се е наместила джавата а на 5 фенера. Ресетвах и т.н... нищо не се промени. Мерси предварително.

    Остави коментар:


  • huko
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Аз ползвам Sonim и до тук никой не може да ме убеди, че има по-здрав и издържлив телефон с батерия която издържа на чести разговори до 15 дни и винаги държи пълен обхват. Ето тук пише всичко http://www.sonimbg.com/
    Бойко, благодаря за добрите отзиви. Само една малка поправка. Официален сайт на Соним за България е www.sonimtech.bg и www.sonim.bg
    Този сайт, който си реферирал не е нито наш, нито на наш дилър. При покупки от неоторизирани дистрибутори - нямаме отговорност и ангажименти към гаранционно обслужване.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X