Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • x100
    отговори
    От: Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Това изглажда интересно:
    И двата са DUAL SIM

    CAT B25 - нискобюджетният удароустойчив телефон от световно известният производтел на едрогабаритна техника Caterpillar покрива нормите на стандарта IP67. Този двусимов телефон е предизвикателство за всеки, който работи при екстремни условия, на открито и иска да разполага с безотказно и издържащо на всякакви външни въздействия, gsm устройство.
    Модела CAT B25 освен високото ниво на защита, екран ASAHI, разполага с FM радиоприемник, 2MP камера, WiFi свързаност и всичко необходимо като калкулатор, будилник и др.

    Модела CAT B10 е по-скъпия, от по-висок клас, задвижван от OS Android. Този двусимов смартфон се задвижва от процесор Qualcomm на 800 MHz и разполага с батерия с капацитет 2000 mAh. В тази комбинация се получава едно доста добро време за работа от заряд до заряд, съчетано със стандарта IP67 и 3.2' екран ASAHI, с CAT B10 просто не трябва да имате никакви притеснения от каквото и да е било, кадето и да е било.

    Остави коментар:


  • charger
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Runbo x5
    Уникален телефон + вградена радиостанция 400-470МНz

    http://omg-review.com/runbo-x5-and-x...cost-just-320/

    Остави коментар:


  • Насов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Сериозно ме замисли, за 300 кинта няма е супер оферта и точно, каквото ми трябва, щото няма пари за това :

    Остави коментар:


  • stasco
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Това е моето предложение....

    Остави коментар:


  • mendi
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Да взема и аз да се похваля - от две седмици съм горд собственик на JCB ТР305 (sitemster 2) - http://www.jcbphone.co.uk/images/sto...itemaster2.pdf
    Ниво на защита - IP67, тестван на изпускане и натиск. От мен е тестван единствено в чаша бира (и след това на чешмата). Справи се блестящо
    На пръв поглед е доста обемен (виж снимките) и тежичък обаче бързо се свиква. Фенерче и 2МР камера. Не блести с особено качество на снимките но това не е беда. Иначе има основните екстри на повечето телефони - органайзър, МР3 и видео плеър, калкулатор, амарма и разни по маловажни екстри. Има слот за micro SD карта до 8 GB.
    При разговор звука от слушалката е много ясен и силен. Отсреща също ме чуват ясно, без никаква разлика сравнено с обикновен телефон.
    Батерията е 1250 mAh. С когато я качих (с фабричния заряд) издържа 7 дни като индикатора показваше 2/3 заряд. Миналата събота го заредих, 4 дни индикатора беше на 100% заряд, в момента (осми ден) е на 2/3 заряд. Това с уговорката че не слушам музика на телефона и говоря по десетина минути дневно.
    В комплекта дойде зарядно с накрайници за американски, английски и нашенски контакти, зарядно тип "динамо", универсален кабел (ползва се и за зарядните и за връзка с компа) и връзка с карабинер и компасче.
    Излезе ми 120$, като е купен от САЩ и ми го донесе роднина така че не съм плащал транспорт и др.
    Ако трябва да обобщя: доволен съм.
    Ето няколко снимки:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27012013630.jpg
Прегледи:1
Размер:85.9 КБ
ID:5448047Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27012013632.jpg
Прегледи:1
Размер:69.2 КБ
ID:5448048Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27012013634.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5448049

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Нали правиш разлика между SoNim и SoMin-а.......
    Очевидно е че не прави разлика. Дори не схващам логиката в разсъжденията му коментирайки нещо на базата на опит с китайско копие.

    Остави коментар:


  • boiko73
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
    Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
    Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.
    Е, как се наводни тоя Соним. Два месеца подред карах в прахоляк и всяка вечер си мих Сонима на течаща вода и не се наводни. Нали правиш разлика между SoNim и SoMin-а, който е на посочения от теб сайт, щото двата нямат общо - единия плува, а другия се дави?

    Остави коментар:


  • huko
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
    Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
    Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.
    Сертификацията по IP и Millspec въобще не изчерпва издържливостта на Сонимите, защото те я превъзхождат много.
    А обяснението на Дроба чак сега ме накара да разбера, защо Поршето ми на Мачбокс не иска да пали

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
    Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....
    Аз пък да вметна, че си имам F-16. Е, пластмасов е но си е F-16. Не искаше да лети още от първият път и след малко изгасна.....щото му драснах клечката.

    Остави коментар:


  • EU_BG_akademika
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
    Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Да и винчетата на единия модел не са боядисани, обаче в цената има доста голяма разлика, интересно ми е сега, кой е оригинала, а дали не ги прави един и същи ОЕМ?
    На джеисиби-то каква е цената?

    ПП Сори - видях я. Тоя ауакс има тракер, а сега го тръся и на джейсиби-то.

    ПП2. Май хванах разликата - ауакса е с GPS тракер, а джейсибито е само с ресивър.
    Последно редактирано от CAESAR; 11-01-13, 14:47.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Да и винчетата на единия модел не са боядисани, обаче в цената има доста голяма разлика, интересно ми е сега, кой е оригинала, а дали не ги прави един и същи ОЕМ?

    Остави коментар:


  • The Back Bone
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Соним-а е ИП 68

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Не им намирам никава разлика, даже и на тъч телефоните.
    има имааа... - 2 бутона са с различен дизайн...

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Caterpillar CAT B25 IP67
    Fortis Waterproof, Dustproof, Shockproof Mobile Phone (Dual SIM)
    JCB

    Не им намирам никава разлика, даже и на тъч телефоните.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X