Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • izo4x4
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Пак споделям - вече няма Еволвео Х4. Конспиративната ми нагласа е за това, че ще видим модела като Нокиа... Нейсе, яд ме е,че не си запазих такъв... Може да е тегав, ама държи дълго. Може пък чехите да му изкарат наследник, ще видим... Благодаря на Цанко за ревюто.

    Остави коментар:


  • Цанко
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от ranger-x Преглед на мнение
    Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?
    Вече един месец се боря с Evolveo X4 и се мъча да свикна, но ми е трудно. Виж какви ми бяха изискванията:
    И аз доста време си търся подходящ за мен телефон с копчета. Освен батерия, здравина, чуваемост имам още едно изискване - при търсене в указателя, при написване на една или две букви да излизат освен всички имена започващи с тези букви и тези записани като фамилия, прякор и подобни напомнящи. Сега съм с Nokia E51, тя е така и с прост телефон не мога да свикна. Имам много записани контакти и понякога не се сещам за името, а за фирмата в която работи търсения например. Миналата година си взех Samsung Xcover 550, но той няма тази функционалност и не можах да свикна с това. Дадох го на приятел и си върнах старата Нокия с която съм вече повече от 10 години. Само че вече няколко пъти и сменям батерията и микрофона. Изключил съм и 3G така батерията държи около 3 дни, иначе 1 ден.Други функции които използвам са калкулатор, конвертор, бележки, календар, диктофон и ми се ще фенерче (Нокията няма).

    Ако някой знае такъв телефон нека сподели. Дори да не е екстремен.

    По снимката не мога да преценя, какъв е този телефон, а и на мен не ми трябва просто телефон с копчета и фенерче. Такива знам че има доста. Най-важни за мен са логиката на търсенето в телефонния указател, чуваемостта и батерията. Чак след това са изискванията за фенерче, ударо и водо-устойчивост.
    Първоначално загубих около седмица, докато прехвърля контактите, направя настройки и посвикна с комбинацията от копчета, малък тъч екран и андроид.
    Ами не съм сигурен дали ще свикна, защото има много недомислици и като цяло се работи трудно с телефона.
    Например търсенето в указателя става с една виртуална клавиатурка с мънички буквички, които едвам се виждат и се избират. С копчетата не става да се пишат букви, само цифри.
    Друго, което ме дразни е, че уж е андроид, а не можеш да си сортираш иконите според желанията. Заковани са.
    Със съобщенията също е мъка. И друго, и друго ...
    Само с копчета не може да се работи, трябва си чукане и плъзгане по екрана.

    Иначе чуваемостта е перфектна, батерията също. При изключен интернет държи 7 до 10 дни.
    Изтървал съм го няколко пъти, няма му нищо. Във вода не съм го топил.

    USB-то му е открито, но защитено от навлизане на вода и прах, и влизат всякакви зарядни.

    На първо четене е това, ако те интересува друго питай.



    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз отскоро съм с А5 2017. Не съм го тествал лично, но тука правят такъв тест:

    Остави коментар:


  • resistbody
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Някой има ли наблюдения над новите А сериий на самсунг, мисля за А3 2017, дават го водо и прако устойчив, за удъра ще се надяваме на кейса... сега съм с HTC M7 няма проблеми от здравина, пада поне 2 пъти на ден, никога не е имал протектор с видий в джоба, в локви пада, но прави парчета вече(не иска да се обажда,докато е включен мобилния нет)... трябва ми сматрфон защото поддържам 5-6 компютъра през него когато се наложи..

    Остави коментар:


  • ranger-x
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Наскоро разглеждах,как вървят цените на апарата и го предлагаха,но не съм звънял за наличност.Иначе все още събирам мнения за него,така като сравнявам едва ли нокиа 3310 ще му е конкурент.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от ranger-x Преглед на мнение
    Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?
    За съжаление, Еволвео Х4 приключи като модел... Нямам идея защо, беше бестселър.. Единственото, което ми иде наум е конспиративно - възраждането на Нокиа 3310 или нещо от сорта...

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз имам стар Соним и никога не съм имал проблем с чуваемостта. Напротив , досега не съм имал друг телефон с толкова кристален звук.

    Остави коментар:


  • speedevolution
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Мой приятел го има, доволен е като цяло за пари/качество. Не се е оплаквал за проблеми с батерията или чуваемостта. Малко май е на късмет работата.. желая ви успех !

    Остави коментар:


  • ranger-x
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?

    Остави коментар:


  • NNinja
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от nachev7 Преглед на мнение
    Здравейте искам да попитам някой внася ли Black View BV6000 , на каква цена и как стоят нещата с гаранцията.
    Поръчай си го директно или мога да те свържа с човек, който да ти го поръча... аз съм с такъв, няколко колеги също си взеха... Има си забележки обаче, не е точно като на рекламата
    Определено е по-добър от BV5000

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Вече 3 месеца с САТ S60 и да споделя малко инфо. Продължавам да му се кефя, работи безупречно и батерията си държи. Успях да му надраскам отпред мрежичката, която покрива микрофона, но това поради моя глупост, че го сложих в джоба при връзка с 10 ключа. Иначе нищо друго не можаха да надраскат ключовете. Тая супер нова версия на Андроид ме дразни, седи ми безпричинно голяма икона на Гугъл на началния екран и по никакъв начин не може да се махне.

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Тази нокия, от предната страница, майка ми два пъти я изтървава от осмия етаж на улицата и все още си я ползва. Всичко и работи, има драскотини. Корпуса е алуминиев.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Тия Еволвео ще се окажат много добри!Само да не вземат да изчезнат и другите,както изчезна АССU.

    Остави коментар:


  • Жоро Танев
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз за себе си намерих моя оффроуд телефон. Той е EVOLVEO X3.
    Имам го от коледните празници, но пиша за него чак сега, защото изчаквах батерията да се разреди и да я заредя отново поне веднъж. Впечатленията от него са прекрасни и напълно задоволява нуждите ми. Основните неща, които харесвам в него са:

    - масивна и здрава конструкция с удобни бутони
    - перфектна чуваемост и в двете посоки
    - интуитивно меню почти неразличаващо се от това на старите Nokia
    - батерия издържаща около месец, като през това време съм говорил сумарно 2 часа и съм светил доста с фенечето, което пък от своя страна е уникално добро
    - 2 SIM карти което за мен е важно
    - Интернет хотспота му работи перфектно и го ползвам често
    - функицята му за пауър банк също работи перфектно

    Това, което не съм пробвал и вероятно няма да пробвам е да го потопя в чаша с вода. Но иначе го валя дъжд и го изпусках в сняг. За колегата по-горе дето искаше телефон, който да търси не само по първо име, а по всичко, както е при смартфоните няма да стане.

    Остави коментар:


  • bobi1978i
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    [QUOTE=persuader;3062193]Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.[/QU


    Здравей,колега.Аз лично силно се интересувам от този модел и всяко мнение за него.Кофтито е ,че го намирам само в АлиЕкспрес и подобни .....Нз тук в Бг дали го има,а от АлиЕкспрес не съм поръчвал и змнам,че има тънкости ,а и трябва доста чакане... Предварително Благодаря.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X