Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • green
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Модела си върви с доста аксесоари. Допълнителна антена по дълга. Стойка-зарядно за маса, стойка за стена, зарядно за кола...стойка за колан и си е големичък като размери. Не се намират обаче батерии за него

    Остави коментар:


  • Насов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    Най- доброто което съм имал е Ericson R250s Pro. В момента е така както изглежда на снимката Без гумите по него, но си работи като е на стенната стойка Батерията е проблем Иначе ползвам Соним още в гаранция и съм доволен
    [ATTACH=CONFIG]364358[/ATTACH]
    Аз от много време се чудя кой беше този стар ериксон, който исках да си купя преди години, но не си купих. Днес гледах моделите им от едно време и реших, че точно това е модела! http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk...50s+Pro&_rdc=1 цените са сила!

    Остави коментар:


  • green
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Най- доброто което съм имал е Ericson R250s Pro. В момента е така както изглежда на снимката Без гумите по него, но си работи като е на стенната стойка Батерията е проблем Иначе ползвам Соним още в гаранция и съм доволен
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC203.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5304611

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    На мен ми се проби клавиатурата на В2100 в джоба от ключове. После глътна вода ;(. Недостатък е тая гумена клавиатура..... Иначе много ми харесваше. За жалост колкото и да се пънем Сонима май си остава единствен който издържа.... С него - никакви проблеми нямам.

    Остави коментар:


  • didogen
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Вчера си взех самсунг В 2100. И още същият ден мина през запрашена среда в дърводелна, после измиване с течаща вода. Няма никакви проблеми, но да се има в предвид, че се споменават 3-4 случая, в които от завода излизат с прещипан уплътнител и от там се пълни с вода. Това ме спира да го тествам в чаша с вода. Нещата, които не ми харесват са - липсата на писане на кирилица и кофти управлението на алармата. Иначе има много интересни функции
    - проследяване на телефона:
    При активиране, като се смени сим-картата изпраща съобщение на посочен номер с номера на новата сим, без да показва, че го изпраща.
    - SOS съобщение:
    На посочени до 5 номера изпраща съобщение, че човек е в беда. Но понеже тази функция може да не се ползва никога, изграждането на навик трябва да е с медитация или хипноза. Иначе няма как да се набие в акъла.
    И двете функции са пробвани. Няма кой знае колко излишни джаджи. След като натрупам опит, че споделя за евентуални проблеми или непроблеми.

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Водя те с година и малко, та вече и открих няколко недостатъка:
    1. При изпускане от около метър, най-редовно се отваря капакът на батерията, както си е заключен с винта.
    2. При мен се появиха едно голямо и едно по-малко матирани петна на стъклото на дисплея, които нямам идея от какво са.
    3. Покритието, подобно на никел, по ръба на централния бутон не издържа и се поолюпи, и сега леко драска.
    Моя направо се "разкова" на парчета при едно падане от около метър и нещо. Нищо общо със старите нокии за жалост. Работеше все още след падането и сглобен, но не е никакъв "защитен" телефон на практика. Та съм напълно съгласен с горното мнение. Може би Самсунг откъм пари....или Соним за "по-заможните" ..... Аз си цъкам с един Simvalley XT-520 Sun от година но да се натопи напълно във вода не си и мисля вече (поръчах два и единя мина воден тест при който се напълни като аквариум). Голям плюс се оказа,че слънчевото зареждане на задния панел наистина работи и поддържа батерията дълго време. Стигал съм до 2 седмици без зареждане в контакт при често излагане на слънце и разговори около час на ден. Което си е направо сладка работа.Издържа и на удари по-добре от нокията поне.

    Остави коментар:


  • stargazer
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Truck Преглед на мнение
    Аз от 4 месеца съм със Нокия 3720 жълтия вариант. Наистина е водоустойчива! Теставах я в морето, но както колегата по горе казва, после си я изплакнах на чешмата. Батерията издържа 3 дни, със средно 2 часа разговори на ден. Няма да съжалявате ако си я вземете.
    Водя те с година и малко, та вече и открих няколко недостатъка:
    1. При изпускане от около метър, най-редовно се отваря капакът на батерията, както си е заключен с винта.
    2. При мен се появиха едно голямо и едно по-малко матирани петна на стъклото на дисплея, които нямам идея от какво са.
    3. Покритието, подобно на никел, по ръба на централния бутон не издържа и се поолюпи, и сега леко драска.

    Остави коментар:


  • Truck
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз от 4 месеца съм със Нокия 3720 жълтия вариант. Наистина е водоустойчива! Теставах я в морето, но както колегата по горе казва, после си я изплакнах на чешмата. Батерията издържа 3 дни, със средно 2 часа разговори на ден. Няма да съжалявате ако си я вземете.

    Остави коментар:


  • charger
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Силно препоръчвам модела на Самсунг В2170 - ударо-,влаго- и прахо - защитен.Ползвам го от 6 месеца и е перфектен.Падал е в басейн,ползвал съм го в душ кабина, на морето ми е в банските и няма никакви грижи.Единствено след водна баня трябва да се мине през сладка вода и да се духне във говорителчето.По спецификация издържа около 30мин. във вода на дълбочина до 1 метър Батерията му издържа 10 дена,реални в мрежата на Мтел.Има и фенерче с отделен бутон,интернет...няма само WIFI.
    Силно препоръчвам този модел

    Остави коментар:


  • welderargon
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Siemens M75 - към момента е най-добрия противоударен и водозащитен GSM телефон...
    А също и МЕ75 едниствения недостатък е гумата която след време се размеква !!
    http://allsiemens.com/reviews/view.p...view.php?id=72
    Последно редактирано от welderargon; 22-08-09, 14:15.

    Остави коментар:


  • Насов
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Слушалката е нарицателно от разговорния език. Става дума все пак за говорител, който както и микрофонът са по своему брат и сестра, мембрани и разни подобни. Та идеята е от /звукови/ вибрации да се прави ток и обратното, просто различни размери, настроки и посока на тока ...

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    пробвам да купя един от германски сайт ама ме включват в някакви списъци за изчакване. айде стига. почвам да се ядосвам и ще взема да дам шанс на един смсунг Б2100 кото е АЙПИ57 пък и е по-евтин.......ма не е Нокиа...... знам ли............. ма пък е 57 ...........

    Остави коментар:


  • denislav
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от dhx Преглед на мнение
    наистина спорите за излишни неща вече. четете на всеки телефон показателите. не е необходимо да вярвате на Ютюб.всеки телефон ако го топнеш във вода замалко няма да спре веднага а след известно време а клипчето отдавна е спряло ;-) дори си направих труда да прочета някой от коментарите под такива реклами из нета и на доста от тях хората си пишат че изпробваните телефони са ''умрели'' във период от няколко часа. аз имах и 6250 който си беше айпи 57 и можеше да се топи наистина във вода,но реших един ден да го измия по-обстойно със четка за зъби и пропусна вода... и вече го имам някъде във ''склада'' само като реликва.може би само ХП3 Куест със това високо ниво на защита наисина би издържал на истинско мъчение.та както и да е както казваме ''ако е гарга да е рошава'' аз бих посъветвал всеки който може да си позволи ХП3 да пропусне Ендурото и направо на Куеста да скача. разликата е около +50 евро, но си заслужава всеки цент.... това май е царя сега. искрено завиждам на който го има :-). лошото при мен е че не ми харесва софтуер освен на нокиа. ама те ни изоставиха ;-). та ще сменяме фирмите и ще привикваме на бъгъви софтуери. където идва и другия голям въпрос: е телефона ще е наистина защитен отвън но проблема му ще идва отвътре.... ама за пореден път ни напомнят че идеално нещо няма. защото ако излезе нокия със айпи 67 защита..... такива като нас ще забравят темата мобилен телефон поне за 10 години ;-).
    Абсолютно съгласен. То къде ли не е така - и на Гармин нищо не им пречи да направят 60-ка с дисплей от Колорадо, ама нали и те деца хранят завалиите - трЕбе да се продават всичките боклуци...

    А някой не се ли сдоби вече с Нокия 3720 - много ми е интересно какво отроче са пръкнали нашите приятели.

    Остави коментар:


  • Tony33
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    наистина спорите за излишни неща вече. четете на всеки телефон показателите. не е необходимо да вярвате на Ютюб.всеки телефон ако го топнеш във вода замалко няма да спре веднага а след известно време а клипчето отдавна е спряло ;-) дори си направих труда да прочета някой от коментарите под такива реклами из нета и на доста от тях хората си пишат че изпробваните телефони са ''умрели'' във период от няколко часа. аз имах и 6250 който си беше айпи 57 и можеше да се топи наистина във вода,но реших един ден да го измия по-обстойно със четка за зъби и пропусна вода... и вече го имам някъде във ''склада'' само като реликва.може би само ХП3 Куест със това високо ниво на защита наисина би издържал на истинско мъчение.та както и да е както казваме ''ако е гарга да е рошава'' аз бих посъветвал всеки който може да си позволи ХП3 да пропусне Ендурото и направо на Куеста да скача. разликата е около +50 евро, но си заслужава всеки цент.... това май е царя сега. искрено завиждам на който го има :-). лошото при мен е че не ми харесва софтуер освен на нокиа. ама те ни изоставиха ;-). та ще сменяме фирмите и ще привикваме на бъгъви софтуери. където идва и другия голям въпрос: е телефона ще е наистина защитен отвън но проблема му ще идва отвътре.... ама за пореден път ни напомнят че идеално нещо няма. защото ако излезе нокия със айпи 67 защита..... такива като нас ще забравят темата мобилен телефон поне за 10 години ;-).

    Остави коментар:


  • denislav
    отговори
    До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Truck Преглед на мнение
    Не е така колега! Не трябва да влиза вода! Имах Нокиа 5140и и отникъде не влизаше вода. Влезе само вода от дупчицата за микрофона. От слушалката не е влизала. А нали слушалка и високоговорител е едно и също?! Както и да е. Искам ХP3 Enduro. Би ли рискувал да го пробваш във вода? Лека вечер на всички.
    Ееее, точно па на 5140i да не влиза вода ... Влача го вече трета година
    Влиза, ама и излиза, щото има дупки и отгоре и отдолу - това и е защитата - бързо съхне
    Прикачени файлове

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X