Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • //Радо//
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Търся нещо такова ,като заместител на нокиа с фенерче. С голяма батерия и да помни приети,набрани и пропуснати поне по 50 номера назад.
    Смартфоните го могат, но заради изискването за батерия отпадат.

    Остави коментар:


  • nikolas3
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Аз съм с Evolveo q8- помни 500 последно набрани номера.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Не съм следил или броил,но до сега не ми се е случвало да не намеря номер.Сега погледнах и видях,че всички номера от последното рестартиране/ремонт-т.е. около месец и половина се пазят.

    Остави коментар:


  • //Радо//
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Колега , това еволвео , регистъра му на разговорите по колко номера помни?В смисъл колко набрани,пропуснати и приети назад, преди да започне да си ги самозатрива.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Затрил съм 3 Blackberry-та по блата и паланки.Сега имам ай фон 6,който ползвам основно като таблет в офиса в къщи и в хотела.Веднъж влязох ненадейно в болница с малкия и вечерта останах без батерия и без връзка със света.
    Затова споделям моя опит в търсене на най-обикновен здрав и водоустойчив телефон с копчета,да издържа дълго без зареждане и без никакви други екстри освен спикерфон-да мога да говоря без да го държа на ухото си.
    Започнах с:
    CAT B25.Цена около 140лв.Първо чуваемостта е лоша,най-вече от отсрещната страна.Второ,виждал сам как такъв на колега от форума се набълбуква в чаша бира и спира да работи.Затова съм го позамивал на чешмата само и толкова.Трето,изобщо не е здрав.Задния му капак се затваря посредством 2 калпави пластмасови крачета от долу и 2 болта от горе.Едногодишния ми син го дрънна в земята от височината на проходилката(60см макс) и до там-крачетата се счупиха.Четвърто,батерията му дтржи 1 седмица.
    Sonim Landrover S1-цена около 650лв.Мой приятел земеделец и ловец има такъв и е доволен,но не го е подлагал на изпитания-най-много да говори в дъжд и сняг без да се притеснява.Чуваемостта е добра.Купих си такъв втора употреба от форума и още докато го отворя и що да видя-същото затваряне като CAT и едното краче зачупено.Върнах го на добросъвестния колега безпроблемно.
    EVOLVEO ACCU-цена около 160лв и тук започна интересното.Още на първото зареждане ми даде "грешка в зареждането" и батерията остана заредена на 3/4 по индикатор.Така заредена ме изкара 3 седмици(20 дена).Всяко следващо зареждане ми даваше същата грешка и се чудех дали да правя рекламация или не,но накрая го изпратих на гаранционния сервиз "бушона.ком".Държаха го 1 месец и казаха,че са му сменили всичко освен опаковката.Грешката беше отстранена и с едно зареждане вече издържа 35 дена,не греша тридесет и пет!Рекох,ако ще е гарга да е рошава-зарових го в пясъка,на края на вълните(за да има и вода),стоя там около 1/2 час,изрових го,измих го обилно в морето и....работи-безпроблемно.Малкия вече е на почти 2 години и без да се притеснявам му го давам да си играе с него.Задния му капак е захванат с 4 болта и няма никакви пластмасови крачета-много яко!Единствения му недостатък е,че като се тресне яко в земята му се отваря гуменото капаче на сим картата.Но една капчица хелмивект опрви нещата тотално.Чуваемостта е добра-много по-добра от CAT,срвнима със Sonim,но не може да се сравни с ай фон.Много е по-здрав от CAT i Sonim.Живота на батерията е ненадминат(поне за опита,който имам).Само да кажа,че не съм нито търговец,нито свързан по някакъв начин с EVOLVEO.Просто на мен ми отне около година лутане да намеря правилния телефон и за това споделям.Дори след като върнах Сонима,се отчаях че няма да намеря това,което търся и бях подкарал 13 годишната си Нокия 6310i,която и до днес държи 1 седмица с оригиналната батерия.Лошото е,че модела EVOLVEO ACCU май вече не се предлага.

    Остави коментар:


  • viperr
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    X Cover 2 и 3 на Самсунг

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
    Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.
    Благодарско! Явно са подобрили качеството след BV5000. Това, че е поизчистен от досади е прекрасно. Освен с оригинално зарядно бих ползвал и един комплект на BlackWolf 2Х2,4А с позлатени конектори и уникален двупосочен дизайн на microUSB-то. Невероятно качествена изработка от китайците. Ще се помисля още малко и ще скоча, особено ако мога да го пипна в някой магазин...

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Някой да има впечатления от Blackview BV6000 ? (не от BV6000s)
    Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Някой може ли да предложи алтернатива на Sonim XP3.20 Quest, но с възможност за "хотспот" ?

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Някой да има впечатления от Blackview BV6000 ? (не от BV6000s)

    Остави коментар:


  • ak101
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Няма смисъл. За тия пари си взимаш въйфон с як кейс.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
    650 евро се говореше нещо
    Толко - към хиляда и два -триста лева ще е май...

    Остави коментар:


  • bilbo27
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Цена?
    650 евро се говореше нещо

    Остави коментар:


  • Самодържец
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Цена?

    Остави коментар:


  • CAESAR
    отговори
    От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Виж ти...
    https://youtu.be/Z74o8aeNwRo

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X