Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Ами не знам, аз горила-стъкло не успявам да издраскам
    Много го пазиш за това - драска си се като слънце Изпуснах ХТЦ то и за да не падне на асфалта му набих един шут и той се хлъзна по екран - след огледа разбрах че горилата си се драска - вярно по трудно. А дали се чупи ами да и то много яко, едно приятелче си изписна самсунга S2 от масата на земята и стъклото стана мерцедес.

    Коментар


    • От: Re: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Рекламни боклуци не купувам, ако и да пише НАСА, ЦРУ, КГБ.
      Оффф ти па много ги разбираш Много си е убаво тилифончето. Сега ме подсети ще му изчовъркам надписа САТ изодзадзе и ще турна КГБ и като звъня ще има - даже и се виждаме!

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Здравейте някои може ли да ми каже от къде мога да оправя настройките на на микрофона на CAT B25, защото страшно много е усилен и хората с който разговарям се оплакват, че има много смущтения. Безкрайно много ще съм ви благодарен.

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Здравейте! Имам нужда от вашата помощ. Купих на изплащане телефон CAT от вивател. Оказа се, обаче че не работи както трябва - не се вижда номерата от SIM- картите, не може да набира и тн да не ви занимавам с подробности. Пратиха го на сервиз от офиса на вива, върна се - не работи пак. И така три пъти. За два месеца не съм го ползвала два дена. Отказват да го подменят, защото САМО от сервиза могат да кажат да се подмени. Въпросът ми е знае ли някой координати на въпросния сервиз ФИРМЕН на тези телефони , че много ми се иска да си поговорим с тях ама ей така ухо в ухо, че ми писна да ни правят на балъци и да се подиграват с нас (е, в момента само с мен).

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Виваком си ги внасят сами телефоните и намят нищо общо като сервиз с продаваните тук във форума телефони, които при сериозен проблем направо се заменят. Та за съжаление сте се наиграли лошо, те са наели някакъв сервиз тук за поддръжка, от който не знаят какво правят, но е така, като има поне 3-ма официални вносители. Поне за толркова аз знам в момента. Гарантирания сервиз и две годишна гаранция се дават само за телефоните, продавани от половин година тук и от първия официален вносител. За Виваком този вносител и неговия сервиз не носят отговорност.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              След като е бил 3 пъти в сервиз и проблема остава това не означава ли, че автоматично трябва да се подмени?
              Предполагам посещенията е сервиза са описани в гаранционната карта?
              Ако е така аз бих подал жалба в КЗП.
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Относно протектори за дисплеи:

                http://www.protectionfilms24.com/hom...3580ba4966248c

                Фирмата е немска,но фолиата са на 3М и имат уникално много и различни видове за защита.Силно препоръчвам сериите ADQC27 и ARMR220.
                Слагал съм и от двата вида,скъпи са-факт,не пазят невероятно добре срещу надиране,драскане и изпускане.На телефона на сина ми,с ADQC27имаше деруга от винт по протектора,свалих го , а екрана беше не докоснат.В момента всички в къщи,а и на приятели също,телефоните са ни с ADQC27.
                Като цена примерно за Самсунг S4 3броя ADQC27 са около 26$.Но наистина си заслужават.

                Нямам нищо общо с фирмата,пиша като доволен от продуктите им.
                Пътят е целта.

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Най-добре е да си купиш телефон САТ от някой офис на Катерпилар. Там и цената е по-добра и при проблем направо подменят телефона. Не знам за другите градове, но във Варна офиса им е над Метро до бензиностанция Ромпетрол.
                  0888 068 669

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Могат ли двете карти да звънят по различен начин?
                    0884 987 137
                    В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Първоначално публикуван от Dochef Преглед на мнение
                      Най-добре е да си купиш телефон САТ от някой офис на Катерпилар. Там и цената е по-добра и при проблем направо подменят телефона. Не знам за другите градове, но във Варна офиса им е над Метро до бензиностанция Ромпетрол.
                      Моля пак да сравните цените, защото доскоро там бяха по-скъпи. За сервиза е верно, не поправят, директно подменят.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        И аз се бях навил за 25-ца но какво ще ме посъветвате да изгоря ли с 200лв или не и ако да от къде е най добре да го купя.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          От там, откъдето имаш гарантирана гаранция, естествено, пък и го получаваш по куриер безплатно. Демек от Ицо 4х4
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            От там, откъдето имаш гарантирана гаранция, естествено, пък и го получаваш по куриер безплатно. Демек от Ицо 4х4
                            Да разбирам ли че ща ми върши работа.Защото след всяко каране се прибирам със строшен дисплей, много падам
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Доколкото съм чувал, караш сериозно и яко, то вероятно и яко падаш. По тоя показател трябва да преценяваш лично, моята В 15 падна от метър и половиа на голи скали в една кариера и нямаше проблем, дори не се надраска.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Доколкото съм чувал, караш сериозно и яко, то вероятно и яко падаш. По тоя показател трябва да преценяваш лично, моята В 15 падна от метър и половиа на голи скали в една кариера и нямаше проблем, дори не се надраска.
                                ОК. Златев мерси. В Кърджали ще черпя.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X