Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Колеги от 2 дни притежавам Б15 и открих начин как да си слагаме мп3 за входящо повикване и то напълно случайно, ако се интересувате ще обясня.
    Който оцелее ще закусва!

    Коментар


    • #92
      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Ми оказа се лесно - копираш мп3-то в папката с рингтоновете

      Коментар


      • #93
        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        От Гугул магазина си сваляте програмата Android Music Player, която е програма за музика, отваряте я и при прослушване на коя да е мп3, има опция да я сложиш за звънене. Това е всичко. С копи в директорията не става, пробвах при мен.
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • #94
          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          При някои телефони с Android OS е нужно в основната директория на SD Card /картата с памет/ да се създаде папка Media. В тази папка се създават подпапки Alarms, Notification и Ringtones. Сега вече във всяка папка се поставят различни тонове и мелодии, които са съответно за алармата - Alarms, известия - Notification /примерно за SMS/ и за мелодия за позвъняване -Ringtones. Тези мелодии са достъпни от съответното меню за настройки на тоновете.


          Пробвайте и при вашия телефон. Може би ще работи и при вас, щом е с Android OS.
          Успех!
          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
          First impression is not always true. Get inspired.
          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
          Reading is sooo boring, unlike writing!

          Коментар


          • #95
            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Ако не е копиран контакта в паметта на телефона и снимка не можеш да сложиш
            От 2 дни съм с B15 и се мъчих да слагам картинки и различни мелодии на различни хора от контакти ама НЪЦ! Трябва мая да ги копирам всички в телефона...

            Ами как решихте проблема с Screen Protector - а? Откъде да си купя? Дадоха ми един ама така го залепих, че си оставих ръцете и стана много зле - балончена и много леко на една страна- поне да не му дера дисплея...
            Последно редактирано от Morskia; 01-11-13, 23:00.

            Коментар


            • #96
              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Някой знае ли B25 може ли да пуска интернет по USB към компютъра?

              Коментар


              • #97
                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Тая тема нещо замря - не намерихте ли нещо ново по САТ-овете Мен само не ме кефи на моя че е много слаб звука за звънене /CAT B15/

                Коментар


                • #98
                  От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Моя е доста силен даже съм го намалил че ме дразни. Негатив за мен е гадното търсене в контактите, при HTC е доста по добре направено
                  Който оцелее ще закусва!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Значи ползвам САТ-15 от около два месеца батерия около 4-5 дни без включени глезотии и трудно 20часа с включени всички науки!Здравина алуминиевите панели деформирани от няколко много леки тестове вода водата си е проблем ударите ги понася добре!Общо взето не оправда очакванията ми ама си ми харесва като детенце съм постояно си го гледам хахахаха!Адекватно работи с двете карти обхвата му е отличен.Ако някой намери подходящ протектор за дисплея да пише
                    Христо Георгиев-0889022988
                    Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Моя е доста силен
                      Какво му е силното? Моя направо е прегракнал в сравнение с Samgung S III и S IV които ползваме...

                      подходящ протектор за дисплея
                      Купих си едни боклуци - еб..и целофана - трудно лепне/с милиметър е широк и се разлепя от едната страна/ ама като няма друго засега - поне пази там да не го дера, че съм уникален пазител на телефонното достойнство

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Ама на това драска ли му се екранът?

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          ЕЕ Яска то да не е от няква материя от Марс Драска се я!

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Ами не знам, аз горила-стъкло не успявам да издраскам. Ако хвана диамантения стъклорез - сигурно ще потръгнат нещата, ама засега няма такива признаци.

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              носи го с ключове в джеба и не ще го издраскаш ами ще го матираш :>
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                ИМХО - демек моето скромно и неангажиращо мнение.
                                Това е все едно да си купя маратонки Ферари или автомобил адидас - нонейм.
                                Има си производители на телефони, има и производители на булдозери, те никога не са едни и същи.
                                Рекламни боклуци не купувам, ако и да пише НАСА, ЦРУ, КГБ.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X