Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Моля пак да сравните цените, защото доскоро там бяха по-скъпи. За сервиза е верно, не поправят, директно подменят.
    От месец някъде са им намалили цените с около 200 лв. Сега са някъде около 600лв с ДДС, а бяха по 750 лв. Аз съм с В25 и съм много доволен. Изключително дуракоустойчив
    0888 068 669

    Коментар


    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Здравей колега мога да те успокоя , че не си единствения , вчера ме изнудиха да си купя B15 във виваком , аз влезнах за лаптоп , като се прибрах и го пуснах той прескача и забива , явно са им слаби софтуерите ли не знам , но днес се опитах да го върна но неми го приеха , съгласяват се че е развален и щели да пуснат некво запитване защото нямало 24 часа от покупката и ако им разрешат щели да ми го сменят със същия да чакам два дни , но едва ли малко ме съмнява пък и дори да ми го сменят аз такъв боклук неща , като се прибрах мой приятел като го видя и се хвана за главата неговия издържал един месец и го е изхвърлил без да се разправя във виваком

      Коментар


      • Re: От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Здравей те. Днес ми подариха В 25, и аз имам проблем с микрофона, чуват ме лошо с ехо.

        Четох че трябвало да се намали силата на микрофона, обърнах 5 пъти менюто и пак не мога да намеря такава настройка, някой ако знае как да помага.
        Благодаря.
        Последно редактирано от ozidi; 13-02-14, 21:37.

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Здравейте!
          Може ли някой да ми каже какви са му настройките на Глобул за mms-и, че нещо B15-то ми се цигани и не иска да изпраща. Пробвах с писаното на сайта им и удрям на камък... Data connections ми е разрешена...
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Някой има ли впечатления от новия модел Cat B100?Има ли проблем с чуването като предходните модели модели,и въобще заслужава ли си парата?

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Да изкажа и аз впечатления от моя B 25. Веднага щом го купих още чисто нов и вече имаше проблем с микрофона, не ме чуват изобщо.
              Батерията също е много зле, държи три дена въпреки, че не говоря много.

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                На този тип апарати е препоръчително да се приказва с микрофон максимално близо до устата.
                Винаги се усеща насреща като съм го завъртял нанякъде.
                Вече свикнах и се съобразявам с това.
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Колеги давайте алтернатива на тоя телефон защото вече съвсем го намразих. От извесно време съм с него и е е*ати боклука.
                  Имам драскотини по екрана, невъзможно е да изпълнява повече от 2 функций едновременно, 60% от времето имам LOW MEMORY в горният десен ъгъл на екрана.
                  Немога да разчитам че ще ме събуди навреме за работа или че няма да ми блокира в джоба докато чакам важно обаждане. Интернет и музика едновременно- забрави....
                  Имам 10 приложения и ако икам да си сложа нещо ново тряя много да мисля какво не искам да имам от тези който са сложени... Горчиво съжалавам че си дадох парите за него.
                  Казвайте някой който да му е равен по здравина но да може да си ползва като нормален смартфон за годината 2014 а не като запорожец..
                  От новото поколение съм и слушам музика почти по цял ден на телефона- немога да се оплача от батерията, Малко му е слаб звукът през слушалките но се свиква.
                  Другото е че работя много прашна и мръсна работа като цяло и всеки ден го мия без проблеми.Нито 1 път до-сега не ми се е наводнявал.
                  Че е здрав е здрав(претърколих се върху него няколко пъти като изпуснах един завой с КТМ-а ) но е супер слаб и ми трябва нещо мощно - здраво като кат и да работи като галакси с4
                  Предпочитам да си мина на нокиата с фенерче отколкото да се тормозя с него.

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Първоначално публикуван от Kaneda Преглед на мнение
                    ............ и ми трябва нещо мощно - здраво като кат и да работи като галакси с4
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...59#post2299659

                    Струва си!
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Наистина има много малко ram,което е проблем.Можеха да го измислят по-добре.
                      0884 987 137
                      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        С моя повече или по-малко свикнах... При изключен интернет батерията изкарва 3 дни. Колкото и да е некадърна камерата му, поне работи без проблем при ниски температури... За разлика от айфона на жена ми, който на Т около нулата след 2-3 снимки "заспива" - става му студено...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                          И аз се бях загледал в него но един колега е с такъв от около 2 месеца и ми показая че капачето което му е за порта за зареждане вече не му се затваряло и почти изпада от телефона. Не съм много сигурен че е подходящт за работата ми . Но благодаря за насоката.
                          Зачетох се в тая тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163633 и май по клоня към по голямите тухли..

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Първоначално публикуван от Kaneda Преглед на мнение
                            ......Зачетох се в тая тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163633 и май по клоня към по голямите тухли..
                            Нали не си правиш илюзии, че тоя телефон от линка ще работи като Galaxy S4, защото такова ти беше условието горе?
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                              Здравейте
                              От този Самсунг има ли с две сим карти?
                              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                                Наистина има много малко ram,което е проблем.Можеха да го измислят по-добре.
                                Честно казано и мен това ме тормози. Гледам, че CAT вече са пуснали версия В15 AWS с 1 гига РАМ, ама при нас още не е дошъл...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X